Şimdi Ara

Cyber Snipa Stinger Fare inceleme videosu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
17.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cyber Snipa oyun severlere özel aksesuarlar üretmesiyle ünlü bir firma. Son dönemde piyasaya sürdüğü ürünler olan Cyber Snipa Stinger Mouse  ve Cyber Snipa Alüminyum Mouse Pad ile inceleme köşemize konuk oluyor. Programlanabilen kullanışlı yapısı ile dikkatleri üzerine çeken mouse bakalım oyun severlerin beklentilerini karşılayabiliyor mu ?

alt="Cyber Snipa Stinger Fare inceleme videosu"

• Çok güzelmiş ama cep yakar bu
  • Bunun yerine Razer alırsın.
  • Mouseun özellikle kablosunun rengi kötü bile değil iğrenç resmen
  • Mouse gerçekten çok güzel. Fiyatıda özelliklerine göre çok çok uygun 86 ytl. Aynı özellikli büyük marka ürünleri bunun yanında çok daha pahalı...
  • Baya iyi bi mağusmuş
  • Mousepad'i bir hafta kullandim, ustu o kadar asindi ki (kutusundan yeni cikmis razer diamondback ile kullandim) bir hafta sonunda ahsap masam cok daha iyi kayiyordu...
  • Ya bir anda aklıma oyun videoları geldi.
  • Reklam güdümlü bir inceleme olmuş daha iyi mouselar var bu fiyata
  • adamlar razerin taklidi olsun die sanki ondan almışlar özellikleri
    üstüne 1-2 ekleme ile ürettirip piyasaya çıkmış
  • erdinç iyikuluda gördük merak ediyordum :D
  • Ben bu üründen kullanıyorum, eternal bilgisayar yani sanalmarketimden almıştım, razer mouse da vardı ama söylendiği gibi ayni fiyat falan değildi.. Cyber snipayı pazarlıkla 55 dolara alırken razer mouse 2000-2400 dpi olanları 59 € idi. Daha önce razer da kullandım, şu an cyber snipa kullanıyorum, kesinlikle razera 30-40 dolar fazla vermeye değmez. piyasada bu fiyata bu özelliklerde fazla ürün olduğunu sanmıyorum...
  • Yukarıda yorum yapan birçok arkadaş ürünü hiç kullanmadıkları için yorumlarını doğal karşılamakla beraber böylesine fiyat/ perfomans ürününe nasıl hiç denemeden kesin yorum yapıyorlar biraz da şaşırıyorum açıkçası. Evimde 2 adet sistemim var, Bir Tanesi HTPC sistem, bunda Logitech Lazer Mx Air serisini kullanıyorum, daha önce G9 serisini de kullandım. Elbette Logitech, Cyber Snipadan çok da üstün bir fare değil bu modeller de ancak fiyatıda nerdeyse 2-3 katı. Açıkçası biraz daha kaliteli olsun diye bu parayı vermek istiyorsanız birşey diyemem. Herneyse.. Diğer sistemim ise aslında bir Gaming Notebook İş görüşmelerinden önce arada biraz wireless internetten Conan attırmak gerekiyor (kabül ediyorum bir amiga 500 plus zamane çocuğuyum, 38 yaşında koca bir bebeğim napalım yani) Ben tamamen alakasız şekilde Cyber Snipa mouse'u Cevahir Mavi Shopdan aldım birkaç gün önce. Demo ürün olduğu için deneyerek aldım. Bir kere incelemede -anlatılmayan fazlaca- ama üzerinde durulması gereken makro fonksiyon yazılımı kesinlikle logitechden daha iyi. Gidin deneyin kendiniz bakın. Atamalarda örneğin Conanda, Combo saldırılarda çok fazla işe yarıyor. Üstelik ergonomik kompakt yapısı işe yarıyor, benim için en önemli artısı kesinlikle el terletmiyor kolay kolay, vıcık vıcık bir mouse ile oynamak istemem doğrusu. Hatta iş görüşmelerimden bir fırsat bulunca bir incelemede ben koyabilirim. Kısacası eğer Cevahire İstanbulda yolunuz düşerse gidin deneyin, eğer benim gibi Age Of Conan tarzı oyunlara hastaysanız..

• Valla ürünü yarın Nova'dan almayı düşünüyorum, o derece hoşuma gitti mouse.
  • bence oyun donanımları için daha profesyonel ürünlere bakmak lazım.
    özellikle NCS nin getirdiği Ideazon ve Steellere hastayım.

http://www.ncstr.com/asp/brands.asp?brand=Ideazon

ideazon daki mouse 3200dpi ve 5 programlanabilir tuşu var

ayrıca oyun klavyeleri tamamen süperrrr
    oyunlara göre değişiyor.

Steeldeki mousepadlar ve kulaklıklar tam karizma

kulaklıkta kabloyu kalın ip sarmal ile korumuşlar ve en büyük özelliği ise
    mikrofon kulaklığın içinden çıkıyor ve sonsuz açı ile kıvrılabiliyor.
    klasik kulaklıkların ötesinde birşey üretmişler açıkcası ben hayran kaldım
    sanırım birde7.1 surround olması lazım.

benim gibi oyunlara düşkün arkadaşlar için özendim bözendim resmen :)))

buda fare padi :))) makroskopik yapıya sahip.

..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nazımımm -- 6 Temmuz 2008; 17:28:17 >

• Nazım, walla oyuna göre klavye ve fare seti alabilecek kişilerin forumda, ya da Türkiye'de olabileceğini sanmıyorum. Malum, maddi durumlar... Kişilerin imzalarındakiler de %70-90 doğru olmadığı için, doğruluk oranını sen düşün...

Başlığa cevap olarak da : Ben kırtasiyeden aceleyle aldığım 4 YTL'lik Everest (!) marka fareyi kullanıyorum. İyi, iş görüyor walla. 2 seneden beri "bana mısın ?" demedi.

• Ben çok beğendim. Fiyatı g9 un yarısı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: scaniaperest

Nazım, walla oyuna göre klavye ve fare seti alabilecek kişilerin forumda, ya da Türkiye'de olabileceğini sanmıyorum. Malum, maddi durumlar... Kişilerin imzalarındakiler de %70-90 doğru olmadığı için, doğruluk oranını sen düşün...

Başlığa cevap olarak da : Ben kırtasiyeden aceleyle aldığım 4 YTL'lik Everest (!) marka fareyi kullanıyorum. İyi, iş görüyor walla. 2 seneden beri "bana mısın ?" demedi.

Yorumun hoşuma gitti scaniaperest walla ne gerek var böle seylere bos yere cebinden para gidio al 3-4 yada bilemedin 15 ytl paşalar gibi kullan... Oyunda 3-5 tane fazla combo çekecem die bence gereksiz :D

• quote:

Orjinalden alıntı: murders

quote:

Orjinalden alıntı: scaniaperest

Nazım, walla oyuna göre klavye ve fare seti alabilecek kişilerin forumda, ya da Türkiye'de olabileceğini sanmıyorum. Malum, maddi durumlar... Kişilerin imzalarındakiler de %70-90 doğru olmadığı için, doğruluk oranını sen düşün...

Yorumun hoşuma gitti scaniaperest walla ne gerek var böle seylere bos yere cebinden para gidio al 3-4 yada bilemedin 15 ytl paşalar gibi kullan... Oyunda 3-5 tane fazla combo çekecem die bence gereksiz :D

Farkındaysanız oyuncu mouse'u diyo... Normal kullanıcılara hitap etmiyor zaten.

• extreme işi bunlar meraklısı çook
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.