Şimdi Ara

The Ruins (2008)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
2.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Oscar adayı senaryo yazarı Scott Smith’in yazdığı çok-satan gerilim kitabından uyarlanan “The Ruins”, Meksika’daki bir ormanın derinliklerindeki eski uygarlık bölgesini gezmeye giden bir arkadaş grubunun oradaki şeytani güçlere karşı verdiği amansız hayatta kalma mücadelesini konu alıyor.

Çok iyi arkadaş olan Amy ile Stacy, yanlarına erkek arkadaşlarını da alarak Meksika’daki turistik bir bölgeye tatile giderler. Arkeolojik kazı bölgesine vardıklarında beklenmedik olaylar meydana gelince korkuya kapılan genç gezginler, eski bir taş yapının tepesine sığınırlar. Orada gizlenmiş ölümcül tehditle yüz yüze kaldıklarında gençler için vahşi bir hayatta kalma mücadelesi başlayacaktır.

The Ruins (2008)

The Ruins (2008)

The Ruins (2008)
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Konusu kötüymüş
  • böyle konular benim hoşuma gidiyor sağol paylaştığın için ....
  • " bana bazi seyler sadece kitaplarda kalmali" dedirtecek bir filme benziyor :)
  • gittiğime pişmanım :(
  • quote:

Orjinalden alıntı: WiCKeD.

böyle konular benim hoşuma gidiyor sağol paylaştığın için ....

önemli deil
  • fena değil ama turistas daha güzel
  • Kitabını geçen sene okumuştum, konusu burada ya çok özet geçilmiş yada kitaba göre tam olarak uyarlanmamış.Ama kitabı oldukça keyifliydi.
  • Filmi izledim. Konu güzel ama film kötü.
  • Konusu fena değil..
  • bende izleyim bakalım nasılmış
  • Sinemada arkadaşlarla izlemiştik izlemek daha iyiydi zaman geçirmek için dvdsi izlenebilir.
  • dün gece izledim,genel olarak cok iyi bir film sayılmaz ancak bazı sahneleri ve gençlerin icinde bulundukları durumlar ve yaptıkları baya etkileyici geldi bana.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ©em

dün gece izledim,genel olarak cok iyi bir film sayılmaz ancak bazı sahneleri ve gençlerin icinde bulundukları durumlar ve yaptıkları baya etkileyici geldi bana.

• Az önce bitirdim filmi seyretmeyi pek te öyle ahım şahım bir film sayılmaz.
  • Çok basit ve klişe bir senaryo, klişe ve basit bir son.

Basit oyuncular.

Basit yönetmen.

...
  • bu filmin devamı gelir büyük bi ihtimalle çünkü filmin anlatmadıgı bir cok sey var o toprakların neden lanetli olduğu gibi mesela
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.