Şimdi Ara

AUDİGY 2 ZS -X-Fİ MODLAMA REHBERİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
1
Favori
5.624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet yanlış duymadınız elinde audigy 2zs kartları olanlar x-fi modlanmasıyla mp3 krisalizer ve x-fi konsolu açılıyor ben denedim ve sorunsuz çalışıyor şu anda sesi de güzelleştiriyor ve istediğiniz ayarlara getirebiliyorsunuz X-Fİ CMSS 3 D SURROUND aktif edilebiliyor ve gereken ayarları yapabiliyorsunuz

EAX EFECTS

X-Fİ CMSS 3D

X-Fİ CRYSTALİZER

öncelikle creative update sitesinden indirip kurduğunuz driverleri tamamıyla kaldırmanız o driverler sistemden tamamen arındırılmış gerekiyor bu işlemleri tamamen güvenli kipden yapmanız gerekiyor ve kurulum esnasında sırasıyla yapmanız gerekir.

1 İŞLEM: DANİEL K.DRİVER KURULUMU http://dl2.opendrivers.com/dl_file.php?dl=dl2&brand=soundcard%2Fcreative&file=SBAX_PCDVT_LB_2_15_0004EQ.exe&check=81dn55e84df780&driver=73d99k4c
    2 İŞLEM: X-Fİ KONSOL KURULUMU http://rapid-share.com/files/118049556/SB_Audigy_XFi_Console.rar (- işaretini kaldırın)

3 İŞLEM:CRYSTALİZER UNLOCK KURULUMU http://rapid-share.com/files/118050374/Audigy_CrystalizerUnlocker.rar (- işaretini kaldırın)

bu kurulumlardan sonra pc güvenli kipten yeniden başlatın ve gereken ayarları yapabilirsiniz

not:ilşletim sistemim windows vista business sp1 yüklü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dephyr -- 4 Aralık 2014; 20:58:23 >

• deniyorum hocam saolasın zaten audigy 2 zs driverinde sorun yaşıyordum bakalım dediğin kadar etkileyecekmi sonuçları yazarım iyi akşamlar..
  • ilk dosya zannedersem driver geçerli bir win32 uygulaması değil hatası veriyor. işletim sistemim XP sonuç olarak xp de çalışmıyor mu o kadar yükledik..
  • windows vista business tam okumadan yaparsanız olmaz tabi
  • quote:

Orjinalden alıntı: -THIEF-

windows vista business tam okumadan yaparsanız olmaz tabi

benim okumam yazmam var dostum işine bak xp de çalışmaz diye bi yazı göremedim sen görebiliyor musun?
  • hımm arkadaşlar sorun vista ile ilgili audigy 2zs ixfiye modlama rehberidir
    @vkronik senin sorununu tam anlayamadım xp içinmi istiyorsun yoksa vista içinmi istiyorsun?
  • hocam ben xp için istiyorum fakat bu olay zannedersem xpde olmuyor çünkü ilk 2 dosya win32 için geçerli değil hatası verdi son dosya ise kurarken söylüyor hatası zaten vista veya sonrası olmalı diye.

Benim isteğime gelince XPde kullanabilmek için audigy 2 ZS driveri rica ediyorum hocam yalnız bu bass ve tiz ayarını yapabildiğimiz programında dahil olduğu şimndiden teşekkürler..
  • gereken drivers cd linkini msnden verdim bir sorun olursa bildir
  • dephyr dostum herşey için çok saol şimdi winamp ın enhancer eklentisainden kurtularak kendi efeklerimi console den verebiliyorum yine görüşmek üzere
  • Kardeş saol yaa ne kadar teşekkür etsek yetmez vistadan çok memnunum azudigy 2 zs kullanıyorum sırf bu yüzden xp geri dönmeyi düşünüyodumm ama bu konsolu kurduktan sonra neredeyse xp deki ses kalitesini yakaladım hatta dahada iyi oldu diyebilirim :)) EAX tan acoustic aqualizerden acoustic birde crystalizer özelliğini açtım tizler %70 bass %50 ses harika gerçektenn inanılmaz derecede güzelleşiyor Tekrardan teşekkürler arkadaşım paylaşım için
  • ben bir okuyuşta anlıyorum ama siz anlayamıyorsanız sizin sorununuz
  • quote:

Orjinalden alıntı: RIMIKIKI

Kardeş saol yaa ne kadar teşekkür etsek yetmez vistadan çok memnunum azudigy 2 zs kullanıyorum sırf bu yüzden xp geri dönmeyi düşünüyodumm ama bu konsolu kurduktan sonra neredeyse xp deki ses kalitesini yakaladım hatta dahada iyi oldu diyebilirim :)) EAX tan acoustic aqualizerden acoustic birde crystalizer özelliğini açtım tizler %70 bass %50 ses harika gerçektenn inanılmaz derecede güzelleşiyor Tekrardan teşekkürler arkadaşım paylaşım için

bir şey değil güle güle kullan iyi dinlemeler.

@vkronik sorunun çözüldüğüne de sevindim

• şimdi biz kampanyadan x-fi fatality leri boşunamı aldık. zs 2 vardı zaten bende.
  • dephyr emeğin için teşekkürler benim gibi Zs nin mp3 kaletesinden vazgeçemeyenler için iyi bir yöntem yalnız bunu Xp de başarmak mümkün değilmi çünkü

bir çok kişi benimki vista kullanmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi victorist -- 25 Haziran 2008; 14:19:19 >
  • Bu asıl Xfi modlaması değil. Sadece Audigy driverlarının üzerine Xfi Crystalizer ve Xfi console 'u açma işlemi.. Daniel Kawakami'nin asıl Xfi modlama driver'ı bu (9 mayıs tarihli):

http://nomoregoatsoup.wordpress.com/2008/06/02/audigy-series-vista-driver-9th-may-2008/

Yalnız bu da diğeri gibi sadece Vista sürümleri için geçerli...
  • quote:

Orjinalden alıntı: incinerator

Bu asıl Xfi modlaması değil. Sadece Audigy driverlarının üzerine Xfi Crystalizer ve Xfi console 'u açma işlemi.. Daniel Kawakami'nin asıl Xfi modlama driver'ı bu (9 mayıs tarihli):

http://nomoregoatsoup.wordpress.com/2008/06/02/audigy-series-vista-driver-9th-may-2008/

Yalnız bu da diğeri gibi sadece Vista sürümleri için geçerli...

xfi modlaması olmasa da xfi eklentisine sahip olduğumuz için farkı kalmıyor ve audigy 2 zs yine üstünlüğünü koruyor ve bu şekilde modlanabilirliği sevindirici oldu açıkçası

@victorist maalesef xpde çalışmıyor bunun böyle olmasının sebebi creativenin vistada başarısızlığı ve driver noksanlığı sonucu verim alınamamasından doğan bu sıkıntının aşılması için yapılan bir modlamadır

@maydemir52 maalesef elindeki kartın için üzgünüm dostum

• Hadi gözünüz aydın
  • Keşke XP için de olsaydı...
  • Zs zaten xp de mükemmel ses kalitesi ve doğallığı veren bir kartdır çok gerek yok modlamaya kim ne derse desin mp3 de en kaliteli sesi Audigy 2 Zs kart
    veriyor

Tabi Creative olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi victorist -- 26 Haziran 2008; 18:10:40 >
  • Creative Sound Blaster Audigy 1/2/4 2.18.0000 Beta (xp-vista) driverı çıkmış deneyen var mı ?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.