Şimdi Ara

## EVGA'dan 760 Avro'luk Yeni Ekran Kartı; GeForce GTX 280 HC ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
3.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## EVGA'dan 760 Avro'luk Yeni Ekran Kartı; GeForce GTX 280 HC ##

Nvidia'nın önde gelen partnerlerinden biri olan EVGA, GeForce GTX 280 tabanlı yeni modellerini duyurdu. Firmanın yeni modelleri arasında en pahalı -en azından şu an için - GeForce GTX 280 modeli de yer alıyor. EVGA'nın GeForce GTX 280 HydroCopper adını verdiği yeni modeli yine EVGA mühendisleri tarafından hazırlanan HydroCopper 16 kod adlı su soğutma bloğu ile geliyor. Bakır tabanlı blok gnümüz modern su soğutma çözümleriyle kullanılabilirken 2 ve 3 kartlı SLI/Triple SLI kurulumlarına da olanak tanıyabiliyor. 512-bit bellek veri yoluna, 1GB GDDR3 belleğe ve 240 adet paralel işlem birimine sahip olan kartın saat hızları ise grafik işlemci için 670MHz, bellekler için 2430MHz ve paralel işlem birimleri için 1458MHz olarak belirlenmiş durumda. Yaklaşık 760 Avro'ya kullanıma sunulan ekran kartının kutu içeriğine GeForce GTX 260 ve 280 modellerine yönelik olarak firmanın Precision kod aldı overclock yazılımının özel bir versiyonun da eklendiğini belirtelim.

Ürün fiyatı hakkında net bilgi almak için;
    http://geizhals.at/eu/a344459.html

Ayrıca EVGA kart üzerinde kullanılan HyrdoCopper 16 bloğunu ayrı olarak ta satmakta;
    http://forum.donanimhaber.com/m_24035060/tm.htm
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• bu ne ya arabamı alıyoruz
  • 768 öyro ne demek yawww!!!

nvidia yoldan çıkmış
  • quote:

Orjinalden alıntı: Spirit_of_sLy

bu ne ya arabamı alıyoruz

90 model şahin alırsın o paraya
  • ulan evga su soğutmalı modelde bile gpu yu 700mhz e çıkartmamışsın ya ben daha ne diyim!
    millet hava soğutma ile 700 lük model sürecek piayasaya.

700 küsür avro veriyoz bari adam gibi oc lu gelsin....
  • hemen alıcam gelsın 3 lu beslı yapıcam ortaya salata mısalı...abı 700 avroyu ben ruyamda gormedım be..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bentley GT

quote:

bu ne ya arabamı alıyoruz

90 model şahin alırsın o paraya

aynen öyle hocam Türkiyede şahin ,yurtdışında neler bulursun o paraya sen düşün artık,bunlar iyice .okunu çıkartmış,beynsz herfiler ya

• bütün DH üyelerine Dağıtılacakmış çok ucuz
  • oha derler
  • eğer ati 4xxx serisine adam gibi bir fiyat koyarsa bu sefer nvidia nın canına okur. 4 tane asgari ücretlinin maaşından fazlasına ekran kartı satmak bizim memlekette biraz ayıp kaçıyor
  • İyide adamlara niye kızıyorsunuz adam senin için çıkarmıyorki bu kartı senin bütçene uygun olanı gidip al niye laf atıyyorsun tamam bende alamam belki bu kartı ama bişeyde diyemem ancak bi aptal buna kızar nereye baksam bu fiyat ne bune şu ne diyip duruyorsunuz bu dünyada tek yaşayan siz değilsiniz her markanın hitap ettiği bi sınıf var bu kartında zengin kesime hitap ediyor sana ne bundan seen git alacağını al git

sen ferrari alabiliyormusun yok ama o arabayı yapana kızıyormusun hayır niye bu adama kızıyorsun o zaman biraz mantıklı olun milleti suçlamak yerine ulaşılan teknolojiye bakın parasına değil yoksa hep yerinizde kalırsınız

BİRAZ MANTIKLI DÜŞÜNÜN YAZIKTIR!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rodcix. -- 17 Haziran 2008; 10:43:29 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: BARKU

eğer ati 4xxx serisine adam gibi bir fiyat koyarsa bu sefer nvidia nın canına okur. 4 tane asgari ücretlinin maaşından fazlasına ekran kartı satmak bizim memlekette biraz ayıp kaçıyor

daha bunun turkiye fiyati var 5 asgari ucreti gecer bu
  • anakartta yer kalmamış
  • Türkiye'de 1000 euroya giderse şaşırmam malum evglalar ülkemizde el yakıyor. Ama bu onların zararına forumda kaç kişide var ki?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rodcix.

bi aptal buna kızar nereye baksam bu fiyat ne bune şu ne diyip duruyorsunuz bu dünyada tek yaşayan siz değilsiniz her markanın hitap ettiği bi sınıf var bu kartında zengin kesime hitap ediyor sana ne bundan seen git alacağını al git

sen bence bi kendini irdele ilk önce..sen olmasan bu kartlar satılmaz herhalde yada senin gibi düşünenler olmasa.

ulaşılan teknolojiye bakınmış,ben ulaşamadıktan sonra banane ulaşılan teknolojiden,bana bi yararı varmı?yorum yazarken azcık düşünün triplere girmeyin burda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spirit_of_sLy -- 17 Haziran 2008; 10:51:15 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: sadtneverdie

quote:

Orjinalden alıntı: BARKU

eğer ati 4xxx serisine adam gibi bir fiyat koyarsa bu sefer nvidia nın canına okur. 4 tane asgari ücretlinin maaşından fazlasına ekran kartı satmak bizim memlekette biraz ayıp kaçıyor

daha bunun turkiye fiyati var 5 asgari ucreti gecer bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MdbK -- 17 Haziran 2008; 10:51:39 >

• quote:

quote:

bi aptal buna kızar nereye baksam bu fiyat ne bune şu ne diyip duruyorsunuz bu dünyada tek yaşayan siz değilsiniz her markanın hitap ettiği bi sınıf var bu kartında zengin kesime hitap ediyor sana ne bundan seen git alacağını al git

sen bence bi kendini irdele ilk önce..sen olmasan bu kartlar satılmaz herhalde yada senin gibi düşünenler olmasa.

ulaşılan teknolojiye bakınmış,ben ulaşamadıktan sonra banane ulaşılan teknolojiden,bana bi yararı varmı?yorum yazarken azcık düşünün triplere girmeyin burda.

bikere buna ben para vermem olsada vermem ama kimsenin bişey demeye hakkı yok sana ulaşamayan her teknolojiye bana ne diyorsan yazık sana boşunada atma msj böyle biriyle girmem konuşmaya bile

• Valla helal olsun, 9800 gtx çıktıktan 1.5-2 ay sonra sıvı soğutma blokları çıkmıştı.

İşte performans bu
  • quote:

quote:

Eğer senin anlayışınla yola çıkılsaydı ve teknoloji üretilirken ticari kaygı olmasaydı
    dünya bugün bu teknolojiye sahip olamazdı. SSCB de Lada anca üretilebilirken
    Almanya'da Porcshe lar dolaşmazdı.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.