Şimdi Ara

## Computex'e doğru: MCP7A Çipseti İçin Canlı Demo Olmayabilir ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • [simage]http://www.donanimhaber.com/resimler/image.aspx/MCP7A A1_fx57.jpg[/simage]

Donanım dünyasının en önemli etkinliklerinden biri olan Computex fuarı 3 Hazira'dan Tayvan'da başlıyor. Fuara adım adım yaklaştığımız şu günlerde üretici firmaların etkinlikle ilgili planları da belirmeye başladı. Elimize ulaşan yeni bilgilere göre Nvidia'nın MPC7A kod adlı yeni yonga seti için Computex'de üreticiler canlı demo gerçekleştiremeyecek gibi görünüyor. AMD platformu için hazırlanan DreictX 10 ve PureVideo HD destekli MPC78 serisi çipset aileisnin Intel cepheesindeki karşılığı olarak değerlendirilebilecek entegre grafik işlemcili ve Hybri SLI destekli MCP7A yonga setinin A1 revzyonunda çeşitli hatalar gözlemlenmesi, B1 revizyonunda da bazı hataların devam ediyor olmasından ötürü üreticiler B2 revizyonunu beklemeye koyulmuş durumdalar. Intel platformu için şimdiye kadar hazırlanan entegre grafik işlemcisi en güçlü yonga seti olacak MCP7A'nın yaz ayları içerisinde resmen anons edilmesi bekleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 30 Mayıs 2008; 23:57:34 >

• FX57 hocam, SB750 yetişecek mi Computex'e ?
  • olmasın ama güzel ürünler cıksın iyi
  • quote:

Orjinalden alıntı: scaniaperest

FX57 hocam, SB750 yetişecek mi Computex'e ?

790GX+SB750 anakartı vardı sanırım DFI ın resmini gördüydük haberlerde, yoksa güney köprüsü farklı mıydı, zihnim mi beni yanılttı, bilemiyorum,
  • ewet 790 gx lerde sb750 var. fuarda olacak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.