Şimdi Ara

The Objective (2008)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Dokuz yıl önce gösterime giren ve ardından tüm bir korku filmi külliyatını etkileyen The Blair Witch Project'in yönetmenlerinden Daniel Myrick, yeni bir gerilim filmi ile karşımıza çıkacak. Heyecan verici bir gerilim filmi olduğu söylenen The Objective, Afganistan dağlarında özel bir göreve atanmış bir CIA Ajanı ve oradaki özel güvenlik ekibinin doğaüstü olaylarla karşılaşmasını konu ediniyor. New York's Tribeca Film Festivali'nde galası yapılan film şu anda dağıtımcı firmalardan cevap bekliyor.

5 milyon gibi mütevazi bir bütçeyle çekilen filmin, Blair Cadısı'nın büyük başarısına ulaşıp ulaşamadığı ise, en büyük merak konusu.

kaynak filmgen.tr resmi site-http://www.objectivemovie.com/ FİLMİN TRAİNERINA RESMİ SİTESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Filmde anlatılan şeyler gerçek hayattan alınma. O yönüyle çok ilgi çekici ama biraz sıkabilir film.

Eğer bilen varsa: filmin sonunda bir kadının konuşması var o konuşmada mı senaryo yoksa gerçek bir röportaj mı? Öğrenen olursa yazsın lütfen. Eğer gerçek konuşmaysa ve film için uydurulmadıysa çok garip gerçekten
  • başlangıç ve ilerleyiş, 3. sınıf. eski öykü anlatan bir film gibi başladı ve bir türlü ısıtamadı.

sonunda da nereye bağlandı ?

neler oldu filmde,

garipti, 4/10

başka işlemez benden.
  • Gerçekten garipti, sonu çok boştu.Değişik bir film yapmışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RonaldW

Gerçekten garipti, sonu çok boştu.Değişik bir film yapmışlar.

Biraz daha uğraşsalarmış çok güzel bir film olurmuş.
    Dün akşam KanalD 'de izledim ama sonunu göremeden uyuyakalmışım. Rica etsem Spoiler içinde sonunu yazabilirmisiniz?
  • Blair Cadısı benim için halen efsane bir filmdir. Bunu da merakla izleyebilirim. Ayrıca TRAİNER değil TRAILER olsa gerek.
  • Sitesine erişilmiyor, ayrıca bunca zamandır hiç duymadım ben bu filmi merak ettim,

Visitors, we are sorry, however, this site is experiencing difficulties at this time. Please return later. 

Webmaster, please contact us by email at support@lunarpages.com or via Lunarpages Helpdesk athttp://support.lunarpages.com. Thank you for choosing Lunarpages (http://www.lunarpages.com).

2010 © Lunarpages Web Hosting
  • dün gece 23.15 de kanal d, zor hedef adıyla filmi yayınladı.
  • Blair Cadısı hayranı biri olarak bu filmden haberim bile yoktu. Merak ettim şimdi, araştırmalara başlayayım. :)
  • Bende atlamışım bu filmi hayret,hemen ediniyorum,haftasonu bakarım.
  • Atlamışım bu filmi en kısa zamanda bir bakayım.
  • izlemek lazım
  • Dün akşam Kanal D'de izledim, ben de en son sahnede reklam girince kapattım ya

piramit şeklinde ufo gibi uçan cisimler, ve onların peşindeki bir grup asker vardı filmde.
  • Blair cadısı ile alakası yok. ciddiyim.

tavsiye etmiyorum.

zaman kaybı olacak biraz.

-------

ek:

999 olmuşum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdemlix -- 8 Nisan 2010; 15:53:45 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.