Şimdi Ara

The Other Boleyn Girl (2008)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaşlar mükemmel bir film herkese tavsiye ederim.Kostümlerle,oyuncularla,kurgusuyla,senaryosuyla 4-4lük bir film..Özellikle İngiliz Saray hayatını merak ediyorsanız sakın kaçırmayın derim...

The Other Boleyn Girl (2008)

Filmde anlatılanlar Elizabeth The Golden Age filminde anlatılanların bir önceki devri diyebiliriz...Mükemmel bir romanın mğkemmel uyarlamasına hazır olun...
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Olaylar romanla birebir aynı değil. Sanırım The Tudors dizisindeki senaryoyla aynıydı. Ayrıca kitapta hep Anne'in büyüleyici güzelliğinden bahsediliyor. Ama o kadar iyi yansıtamamışlar bunu. Genel olarak güzeldi bence de film. Ayrıca kostümler özellikle de Anne'in giydiği yeşil elbise şahaneydi.
    Bir de büyük perdede izlemenizi tavsiye ederim.
    İyi seyirler:)
  • O zamanın güzellik anlayışına göre bence çok güzel.Ozamanlar kadınalr daha bi etlibutluydu şimdiki gibi değildi dikkat ettiyseniz filmdeki ikikızkardeşte incecikler maşşallah:)
  • Babamın, bu filmin galasına 4 kişilik davetiyesi vardı, gidemedik zaman yoktu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sedna_mb

Olaylar romanla birebir aynı değil. Sanırım The Tudors dizisindeki senaryoyla aynıydı. Ayrıca kitapta hep Anne'in büyüleyici güzelliğinden bahsediliyor. Ama o kadar iyi yansıtamamışlar bunu. Genel olarak güzeldi bence de film. Ayrıca kostümler özellikle de Anne'in giydiği yeşil elbise şahaneydi.
    Bir de büyük perdede izlemenizi tavsiye ederim.
    İyi seyirler:)

Bu film tudorsla kıyaslanmaz bile.Bu filmi beğenenler tudors izlesin ne demek istediğimi anlasın
  • bunun iki tane tuğla kalınlığında kitabı vardı, okumaya cesaret edemedim. filmi de güzeldir herhalde
  • Natalie oynarda güzel olmaz mı?
  • Natalie ve Scarlett iyi iş çıkarmış ama Eric Bana hiç olmamış bu filme. Nedense onun olduğu sahneler çok eğreti gibi geldi bana. Genel anlamda güzel bir film. Akıcı.
  • Kitapla hiç alakası olmayan film. Mesela Ensest ilişki oluyor kitapta Anne ve Kardeşi george arasına ama filmde sanki olmamış gibi göstermişler.

Bende ilk başta sevmiştim ama senaryoya bağlı kalınmamış kitaptan ayrı bir film olarak izlenebilir.
  • izlenmeye değer bir film, anne karakteri çok iyi verilmemiş gibi geldi bana, bu sadece natalie portman ile ilgili deil (oyunculuğu da çok yapay geldi bu filmde) karakterin iyi yansıtılmadığını düşünüyorum oysa bu filmde anne karakteri iyi idare edilebilmiş olsaydı mükemmel bir film çıkardı ortaya bana göre. scarlette ise her zamanki gibi çok güzeldi
  • Evet güzel filmdi, ben de beğenmiştim filmi. Gerçekleri ne kadar doğru yansıttığını bilemem ama film iyiydi yani. Bir de Eric Bana olmamış demiş bir arkadaş ama bence Eric Bana çok iyi bir seçim, cuk oturmuş yani Henry Tudor rolüne
  • Güzel filmdi.Natalie Portman yine döktürmüş.Olayın dizi şekli zaten The Tudors.Bu filmler sayesinde İngiliz tarihini öğrendim.

The Other Boleyn Girl-Elizabeth-Elizabeth The Golden Age.
  • Scarlettt
  • quote:

Orjinalden alıntı: bigknife

bunun iki tane tuğla kalınlığında kitabı vardı, okumaya cesaret edemedim. filmi de güzeldir herhalde

film gayet başarılı
  • İndirmek ve izlemek için harcadığım zamana en çok acıdığım filmdir.
    Berbat bir film.

Düzeltme: spoiler silindi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EneSerhat -- 8 Temmuz 2008; 22:18:39 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.