Şimdi Ara

## PowerColor Radeon HD 3870 Football Edition Hazır ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
2.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## PowerColor Radeon HD 3870 Football Edition Hazır ##

Avrupa Futbol Şampiyonasının başlamasına sayılı günler kala donanım üreticilerinin futbola olan ilgisi de artıyor. Bir süre önce ilk detaylarını verdiğimiz PowerColor'ın HD 3870 modelinin hazır olduğu belirtiliyor. PCS (Professional Cooling Series) serisi dahilinde hazırlanan ve ZEROtherm'in özel soğutucusunu kullanan grafik kartının öne çıkan detayı ise hiç şüphe yok ki kutu içeriğine dahil edilen PowerColor logolu futbol topu. 1ns'ik 512MB GDDR3 bellek ile donatılan ve 256-bit bellek veri yolunu destekleyen kart üzerinde 320 adet paralel işlem birimi yer alıyor. Grafik işlemcisi 775MHz, bellekleri ise 1800MHz'de görev yapan kartın özel soğutucusuyla birlikte hem sessiz ve serin çalıştığı hemde kullanıcılarına hız aşırtmanın kapılarını araladığını belirtiliyor. Kartın yurt dışı satış fiyatı ise 120 Avro civarında.

Editörün Notu: Konu futbola gelmişken milli takımımıza da Avrupa Şampiyonasında başarılar diliyoruz.

• topun kalitesi bu durumda çok önemli
    yoksa bu kart alınmaz
    haberde topla ilgili hiçbir bilgi yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defaulticus -- 20 Mayıs 2008; 18:15:27 >
  • nie DDR3

futbol topunun parasını çıkarmak içinmi
  • EURO 2008 topu verselerdi daha çok satarlardı
  • bu haberi daha önceden okumuş gibiyim
  • Bide halısaha ayakkabısı ekleselermiş daha iyi olurmuş
  • quote:

Orjinalden alıntı: lapry

bu haberi daha önceden okumuş gibiyim

hee valla ben de diyom bu toplu kartı bir yerden hatırlıyom sanki diye düşünüyodum
    şimdi bunu alanlar topu dısarda oynayacaklar soran olucak tabi (bilgisayardan anlamayan kişi) nerden aldın yada top ne marka diye :::
    powercolor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jnrgndz_798 -- 20 Mayıs 2008; 19:58:29 >

• quote:

Orjinalden alıntı: janer798

quote:

hee valla ben de diyom bu toplu kartı bir yerden hatırlıyom sanki diye düşünüyodum
    şimdi bunu alanlar topu dısarda oynayacaklar soran olucak tabi (bilgisayardan anlamayan kişi) nerden aldın yada top ne marka diye :::
    powercolor

Sanırım ilk haberde fiyat belli değildi(Kartın diğer özelliklerinin belli olup olmadığını hatırlayamadım); ama bu haberde bu bilgilere de yer verilmiş

• quote:

Orjinalden alıntı: buraoca2

quote:

Orjinalden alıntı: janer798

quote:

powercolor

Sanırım ilk haberde fiyat belli değildi(Kartın diğer özelliklerinin belli olup olmadığını hatırlayamadım); ama bu haberde bu bilgilere de yer verilmiş

okudum okudum fark ettim yani sag ol dostum

• football falan güzel strateji
  • futbol oynayan çocuk netsin ekrankartını
  • quote:

Orjinalden alıntı: -erna-

topun kalitesi bu durumda çok önemli
    yoksa bu kart alınmaz
    haberde topla ilgili hiçbir bilgi yok

Topun garantisi var mı patlar matlar şimdi

• iyi güzelde bence tutmaz bu. koca topun kargo parası falan hepten binecek son kullanıcıya zaten hediye oldugunuda sanmam parasını illa sıkıştırıyolardır biyere
  • futbolcuların imzaladığı 1 top verseydi keşke daha çekici ve alımlı olurdu
  • muhaha yılın geyiğine aday bi konu gibi geldi bana
  • Başka verecek bişey bulamamışlar sanki...Onun yerine euro 2008 i dvd si ver...
  • 48xx lerde de top+mini kale verirler çok şekil olur

belki asus trende kapılır:::::::::::::::top edition modelinden krampon filan çıkar
  • quote:

Orjinalden alıntı: Confusion

48xx lerde de top+mini kale verirler çok şekil olur

belki asus trende kapılır:::::::::::::::top edition modelinden krampon filan çıkar

• EURO 2008 OYUNUNU VERSELERDİ BARİ TOP YERİNE
  • düdük versele bios buzzerinin yerine bağlanan cinsten olsa her ditlemedde düdük çalsa
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.