Şimdi Ara

## MSI'ın P45 Diamond Modeli Oyuncular İçin Geliyor ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
2.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## MSI'ın P45 Diamond Modeli Oyuncular İçin Geliyor ##

İlk detaylarını bir süre önce verdiğimiz MSI'ın yeni anakartı P45 Diamond oyuncular için geliyor. Intel'in P45 yonga setini kullanan anakart teknik özellikleri ve kullanılan özel soğutma çözümü ile dikkat çekecek gibi görünüyor. MSI tarafından "Gaming" serisi dahilinde geliştirilen anakart, hava veya sıvı olmak üzere melez kullanımına olanak tanıyan özel soğutma çözümünün yanı sıra geliştirilmiş özellikleriyle de dikkat çekiyor. Intel'in 45nm üretim teknolojisi ile hazırlanan çift ve dört çekirdekli Penryn işlemcilerine tam destek veren P45 Diamond, 2000MHz'e kadar DDR3 bellek desteği sunacak gibi görünüyor. Kuzey ve güney köprülerinin yanı sıra güç modüllerini de kapsayan soğutma bloğu ile yüksek hız aşırtma performansı sunmayı hedefleyen anakart, katı kapasitörleri ve kullanılan kaliteli komponentleriyle öne çıkıyor. Muhtemelen X-Fi tabanlı harici ses kartı ile gelecek olan anakart, AMD-ATi'nin Crossfire teknolojisine de destek verirken çift PCIe X16 slotu üzerinden 8x+8x kurulumuna da olanak tanımakta. Çift gigabit ethernet portuna sahip olan MSI P45 Diamond, güç, reset ve cmos clear butonları ile hız aşırtmacılara kolaylık sağlamayı amaçlarken, DrMos teknolojisi ile yüksek güç verimliliği, sessizlik ve performansı birlikte sunmayı hedefliyor. MSI'ın P45 yonga setini kullanan yeni ürün gamının amiral gemisi olması beklenen P45 Diamond'un fiyatı hakkında henüz net bir bilgi bulunmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 17 Mayıs 2008; 12:01:34 >

• güzel kart
    "fiyatlar hakkında henüz net bir bilgi bulunmuyor" klasiği burda da devam ediyor. fiyatı belli olan bir haber gelecekmi acaba fx57 den.
  • en güzel tarafı basit bi su soutma kurup mobo da ki ısınan bileşenler derdine son verilebilir
    bunun dışında feci bi expansion port bolluğu var
  • Süper bir anakart kutu hele muhtesem ama fiyat belirsizliği itici bir özellik hadi hayırlısı
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bulut_Taciri

güzel kart
    "fiyatlar hakkında henüz net bir bilgi bulunmuyor" klasiği burda da devam ediyor. fiyatı belli olan bir haber gelecekmi acaba fx57 den.
  • quote:

güzel kart

Fx haberleri hemen ulaştırmak istediğinden herşeyinin ve fiyatınında belli olması çok zor.
    Teşekkürler fx

• 8x+8x kötü olmuş

haber için teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: gktgys

8x+8x kötü olmuş

haber için teşekkürler

8x+8x Crossfire desteği anakartın değil kullanılan yonga setinin sağladığı destektir. P45 çipsetli anakart 8x+8x, X48 yonga setli anakartlar ise 16x+16x CF desteği sunmaktadır.
  • Full katı kapasitor sıvı soğutma opsiyonu siyah pcb vs vs güzel benziyo
  • herkes oyunculara kart cıkarıyor
  • 1.DDR3 2.P45 3.fiyatı belli degil 4.8x8 crossfire ... p35 den artısı ne arıyorum bulamıyorum ama pardon, kesinlikle bilinmeyen fiyatı olacaktır .. Bence fuzuli masraf ...
  • Gigabyte ın DS serisinden daha fazla ne veriyor oyunculara? Sadece çeşitliliği arttırmak için kart çıkarılıyor ve şuna buna destek adına fiyatlar ayyuka çıkıyor.
  • MSI soğutma konusunda güzel ve başarılı işler çıkarmaya devam ediyor.

Haber için teşekkürler.
  • quote:

güzel kart

• quote:

Orjinalden alıntı: Z-DGİ

MSI soğutma konusunda güzel ve başarılı işler çıkarmaya devam ediyor.

Haber için teşekkürler.

• quote:

Orjinalden alıntı: Dhul-Fakar

Gigabyte ın DS serisinden daha fazla ne veriyor oyunculara? Sadece çeşitliliği arttırmak için kart çıkarılıyor ve şuna buna destek adına fiyatlar ayyuka çıkıyor.

Aynı şeyi bende Gigabyte'ın DS serisi için düşünüyorum. Acaba Gigabyte DS serisi, oyunculara MSI P45 Diamond'dan daha fazla ne veriyor

Şaka bir yana gerçekten güzel kart. Bence P35 kullanıcılarının bu karta geçmesi pek de mantıklı değil.(Bazı problemler dışında) Ama sıfırdan sistem kuranlar için iyi bir kart gibi görünüyor. Testler gelsin ne olduğunu iyice anlarız

• Herşey iyi güzelde ben daha bendeki board'u tam olarak kullanamadım bi bozuldu tamire bi gitti gidiş o gidiş hala bekliyom bir aydan uzunca bir süredir bekliyorum.Gerçi ilk gönderdiğimde arkadaşlar ürünün bişisi yok diye paldur küldür bana göndermişler bende aynen paldır küldür onlara gönderdim.ilerde hesabımız war hem satıcı hemde distribitör firmayla hele bi salam göndermesinlerde
  • guzel anakart ama mantiksiz sekilde pahali. geizhals da satisa cikmis, 213 euro

http://geizhals.at/eu/a337070.html

yeni ciktigi icinmi bole pahali bilmiyorum belki zamanla biraz duser.

ama dusmezse bu fiyata x38 chipli tas gibi asus maximus extreme var. oda su sogutmali hybrid
  • quote:

Orjinalden alıntı: gktgys

8x+8x kötü olmuş

haber için teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.