- x
EN İYİ İNGİLİZCE DİL KURSU
158 Cevap106103 Görüntüleme11 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1] 3      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

0 Mesaj
7 Mayıs 2008; 22:17:29 

ARKADAŞLAR

SİZE GÖRE EN EKONOMİK VE İYİ DİL KURSU HANGİSİDİR.

HER TÜRLÜ YORUMUNUZU ACİL BEKLİYORUM.

İSİM VE ŞUBE VERİRSENİZ SEVİNİRİM.

ARANIZDA GİDENLER VAR MI...

BENİ BİLGİLENDİRİN

3551 Mesaj
7 Mayıs 2008; 22:24:08 

hangi şehir ki

Bursa için diim , Eksen Eğitim merkezi

Hayat yaşamaya değer. Yaşamak güzeldir.
Bodybuilding - Fotoğraf - Dil

0 Mesaj
7 Mayıs 2008; 22:24:53 

İSTANBUL AVRUPA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iste555 -- 7 Mayıs 2008; 22:24:06 >

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
7 Mayıs 2008; 22:25:12 

english time mi ne var o olabilir.

0 Mesaj
7 Mayıs 2008; 22:34:19 

ARKADAŞLAR CEVABLARINIZI BEKLİYORUM

ÖZELLİKLE BİR DİL KURSUNA GİDENLER

YADA BİLGİ VE TAVSİYESİ OLANLAR

OFFLİNE OLSAMDA DÖNDÜĞÜMDE BAKICAM

TAVSİYEDE BULUNUN

769 Mesaj
8 Mayıs 2008; 1:54:33 

Tömer - İstanbul da var mı bilmiyorum.

Hafta içi saat 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün,saat 14:00'ten sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya verilir. Perşembe saat 14:00'ten sonra ve Cuma - Cumartesi - Pazar günleri gelen siparişler Pazartesi günü kargoya verilir.

1349 Mesaj
8 Mayıs 2008; 2:32:54 

Wall Street Institute fazlası ile yardımcı olur.

Pahalıdır ama değer.

pi.net.tr | Professional Hosting Solutions
Pozitifinternet Bilişim Teknolojileri ve Hosting Çözümleri

410 Mesaj
8 Mayıs 2008; 4:15:56 

quote:

Orjinalden alıntı: Bir Kedi Gördüm Sanki

Tömer - İstanbul da var mı bilmiyorum.

digerlerini bilmiyorum ama tomer gercekten iyi, ogrenci isen indirimde yapiliyor, heleki ankara universitesinde isen %30 yada 40 gibi bir indirimi var, ben gitmistim

0 Mesaj
8 Mayıs 2008; 20:40:31 

EVET ARKADAŞLAR BAŞKA TAVSİYESİ OLAN

0 Mesaj
8 Mayıs 2008; 21:05:56 

TÖMER İ DUYDUM İYİ DİYORLAR

3215 Mesaj
8 Mayıs 2008; 21:09:29 

quote:

Orjinalden alıntı: bLuEbLooD®

Wall Street Institute fazlası ile yardımcı olur.

Pahalıdır ama değer.

Aynen..

diğer kurslar seni grammere bogacaktır..kursa gideceksen buraya gitmeni tavsiye ederim..

0 Mesaj
8 Mayıs 2008; 21:11:42 

WALL STREET INSTUTE YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN İYİ DEĞİL DENİYOR.

3215 Mesaj
8 Mayıs 2008; 21:30:03 

0dan başlıyorsan daha ucuz kurslara gidebilirsin..eğer hiç bilmiyorsan iş için kullanacaksan önce daha ucuz 3kuru bilmem ne kadar olan kurslara git daha sonra iş ingilizcesini tercih edebilirsin..Ya da üniversitelerin yabancı dil kurslarına gitmeni öneririm..

0 Mesaj
8 Mayıs 2008; 21:49:16 

evet 0 dan başlıyorum

1399 Mesaj
8 Mayıs 2008; 22:04:11 

yabancı arkadaşlar bulun msnden çok faydası oluyo

1060 Mesaj
8 Mayıs 2008; 22:11:40 

izmir için önerebileceğiniz yerler??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigtiger -- 8 Mayıs 2008; 22:10:52 >

Razer Naga
Razer Blackwidow Ultimate
Logitech G35

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
8 Mayıs 2008; 22:11:57 

boğaziçi üniversitesinde hocalar kurs veriyorlar oraya git ben gittim gayet iyi eğitimleri var

0 Mesaj
8 Mayıs 2008; 23:25:24 

boğaziçi kampüs nerde acaba

7 Mesaj
22 Eylül 2008; 17:24:32 

izmir için önerebilir misiniz(acil) arkadaslar??

401 Mesaj
22 Eylül 2008; 17:26:35 

ßERLITZ ı Tafsıye Ederım

"Yüksel Türk Senin için yüksekliğin hududu yoktur.İşte parola budur."
M.Kemal Atatürk

2819 Mesaj
22 Eylül 2008; 17:37:07 

Wall street instute

Ben 1 ay gittim ve işlerim dolayısı ile bıraktım. Oradaki sistem hakkında bilgi vereyim. İlk gittiğimde beni 20 dk lık bir teste soktular. Ve orada seviyemi öğrendiler. Seviyem 3 idi. Toplam seviye 15 idi. Neyse bana 3. seviye cd leri ve kitapları verdiler. İstediğiniz zaman gidip istediğiniz kadar çalışabiliryorsunuz. Bilgisayar laboratuvarı var, internet cafe gibi 30-40 tane pc var. Oturuyorsun birine takıyorsun cdyi kulaklığı takıyorsun ve başlıyorsun. Cd nin içinde ilk başta diyalog var diyaloğu dinliyorsun ve sonrasında sana soru soruyor, boşluk doldurtuyor. Dialogları tekrarlıyorsun, soruları cevaplandırıyorsun, boş alanlara gelebilecek kelimeleri yazıyorsun. Bunları yaparken kimse yok ve tamamen ingilizce. Laboratuvarda bir hoca var ama ona da her zaman gidip hocam bu neydi şu neydi diye soramıyorsun çünlkü bir sürü insan var. Cd deki üniteleri bitirdikçe yeni ünite cdleri alıyorsun. 1 seviyede 3 ünite var ve bu 3 üniteyi bitirdiğinde seviye atlıyorsun. Her üniteyi bitirdiğinde max 4 kişilik sınıfta ingiliz bir hocayla 1 saat derse giriyorsun. Kitaptaki ilgili üniteyi yapıyorsun ve derste hocaya gösteriyorsun. Hoca sana o ünite ile ilgili sorular soruyor, kağıtlarla oyun tarzı ders işliyor. Ders sonunda hoca senin bir sonraki üniteye geçip geçmediğine karar veriyor. Geçer aldığında tekrar yeni bir ünite ve yine aynı durum söz konusu oluyor. Herkes ingilizce konuşuyor tabi bilenler. Türk hocalar bile türkçe konuşmuyorlar yasak. O yüzden yeni başlayanlar için ideal değil. Benim gittiğim zaman öğrencile çok iyi ingilizce konuşuyorlardı tabii hangi seviyedeler ve sıfırdanmı başladılar bilmiyorum. Her hafta social clublar var. Bu aktivitelere katılıyorsun tabii seviyene göre olanlara. Bunlar içinde okuma, oyun, konuşma, film, pratik gibi kulüpler var. Belli bir seviyeye geldiğinde evinde internet üzerinden de çalışıp ünite geçebiliyorsun. İstersen kursa gidip orada çalışıyorsun. İyi yanları istediğin zaman gidebilmen kötü yanı ise sıfırsan ise orada çok yabancılık çekiyorsun, soru sormak istediğinde ingilizce derdini anlatman lazım. Orayı tercih etmek istersen alt yapın olması lazım.

7 Mesaj
23 Eylül 2008; 1:05:29 

berlitz ve wsi izmir de yok galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi compengr -- 23 Eylül 2008; 1:03:02 >

493 Mesaj
23 Eylül 2008; 1:39:32 

ankara toefl sinavi icin onerileriniz var mi?

iPhone 4, 32gb, Black
twitter.com/#!/benidinle

42 Mesaj
24 Eylül 2008; 1:06:01 

evet arkadaşlar ya bende egede okuyacağım amerikan kültür ile tomer arasında kaldım giden arkadaşların tavsiyesini bekilyecem

2121 Mesaj
24 Eylül 2008; 2:43:45 

Amerikan kültür iyidir tömerde güzel fakat tömer birçok dilde eğitim veriyor.Her dil üzerinde ne kadar uzman oldukları konusunda şüphem var.Ben amerikan kültürü tavsiye ederim acele et bence geçenlerde gördüm yeni kayıt alıyorlar yetişemeyebilirsin.

33 Mesaj
24 Eylül 2008; 10:17:03 

quote:

Orjinalden alıntı: metinyurdaer

Wall street instute

Ben 1 ay gittim ve işlerim dolayısı ile bıraktım. Oradaki sistem hakkında bilgi vereyim. İlk gittiğimde beni 20 dk lık bir teste soktular. Ve orada seviyemi öğrendiler. Seviyem 3 idi. Toplam seviye 15 idi. Neyse bana 3. seviye cd leri ve kitapları verdiler. İstediğiniz zaman gidip istediğiniz kadar çalışabiliryorsunuz. Bilgisayar laboratuvarı var, internet cafe gibi 30-40 tane pc var. Oturuyorsun birine takıyorsun cdyi kulaklığı takıyorsun ve başlıyorsun. Cd nin içinde ilk başta diyalog var diyaloğu dinliyorsun ve sonrasında sana soru soruyor, boşluk doldurtuyor. Dialogları tekrarlıyorsun, soruları cevaplandırıyorsun, boş alanlara gelebilecek kelimeleri yazıyorsun. Bunları yaparken kimse yok ve tamamen ingilizce. Laboratuvarda bir hoca var ama ona da her zaman gidip hocam bu neydi şu neydi diye soramıyorsun çünlkü bir sürü insan var. Cd deki üniteleri bitirdikçe yeni ünite cdleri alıyorsun. 1 seviyede 3 ünite var ve bu 3 üniteyi bitirdiğinde seviye atlıyorsun. Her üniteyi bitirdiğinde max 4 kişilik sınıfta ingiliz bir hocayla 1 saat derse giriyorsun. Kitaptaki ilgili üniteyi yapıyorsun ve derste hocaya gösteriyorsun. Hoca sana o ünite ile ilgili sorular soruyor, kağıtlarla oyun tarzı ders işliyor. Ders sonunda hoca senin bir sonraki üniteye geçip geçmediğine karar veriyor. Geçer aldığında tekrar yeni bir ünite ve yine aynı durum söz konusu oluyor. Herkes ingilizce konuşuyor tabi bilenler. Türk hocalar bile türkçe konuşmuyorlar yasak. O yüzden yeni başlayanlar için ideal değil. Benim gittiğim zaman öğrencile çok iyi ingilizce konuşuyorlardı tabii hangi seviyedeler ve sıfırdanmı başladılar bilmiyorum. Her hafta social clublar var. Bu aktivitelere katılıyorsun tabii seviyene göre olanlara. Bunlar içinde okuma, oyun, konuşma, film, pratik gibi kulüpler var. Belli bir seviyeye geldiğinde evinde internet üzerinden de çalışıp ünite geçebiliyorsun. İstersen kursa gidip orada çalışıyorsun. İyi yanları istediğin zaman gidebilmen kötü yanı ise sıfırsan ise orada çok yabancılık çekiyorsun, soru sormak istediğinde ingilizce derdini anlatman lazım. Orayı tercih etmek istersen alt yapın olması lazım

bunların aynıları internette ki testleri cozerek de yapabılırsın:) para tuzagı ya ,özel ders alabılırsın veya american kültür, englsh time güzel aama bence internetten calısabılırsın ben sınav zamanlarımda netten calısıyorum grammer e .. ama illa profesyonel kursa gıdıcem dersen american kültür e iiyi dıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi glad2 -- 24 Eylül 2008; 10:15:05 >

376 Mesaj
24 Eylül 2008; 12:05:42 

engin tecrübelerime ve arkadaş çevreme dayanarak söylüyorum.

istanbul şişli de 2300 ytl 2 kur toplamda 9 ay olan elematary ve preintermediate için british englishe yazıldım
2. ayda ben dahil 7-8 arkadaş soğudu(toplam 12 kişiyiz) 2. kura geçtiğimizde sıınfta 3 kişi kaldık ve 2 ayda 6 hoca değişti rehberlik anlamında hiç bir şey yok kendine muhattap bulamaazsın hiç hiç hiç tavsiye etmem british english i

mecidiye köy english time a giden iki kız arkadaşım var ikiside hiç memnun değiller 3 kur yazılmışlardı biri 1. kurda bıraktı diğeri 2. kurun ortasında bıraktı ikisininde dediği tek şey ticarethane eğitimle alakası yok diyor.

birde boğaziçi üniversitesinin açmış olduğu kursa giden arkadaşım var ben 2300 ytl verdiğim zaman o 400-500 e yazılmıştı çok uygundu çok iyi olmasda verdiğin paraya acımazsın diye düşünüyorum.

istanbulda tömeri çoğu kişiden duydum ama bir türlü fiyat alamadım ve giden arkadaşımda yok.

saygılarımla...

923 Mesaj
24 Eylül 2008; 13:02:20 

Mersin için(Gerçi diğer şehirlerde de var diye biliyorum) Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları.Gidiyorum ve gerçekten iyi...Sizi en baştan ingilizceye alıştırıyorlar...Fazla türkçe konuşmuyorsunuz...İmkanları da gayet iyi...

4739 Mesaj
25 Ekim 2008; 2:34:48 

Yurtdışına da gönderen dil kurslarını düşünüyorum ben de.
Ef ve Berlitz ....Bu 2 yere iyice yoğunlaştım bakalım.Ef biraz daha pahalıymış ? ...
Aslında tek başına gidip 3-4 ay kalmak mı daha iyi yurtdışında yoksa dil okulu ile gidip nispeten daha az bir süre kalmak mı ?
Tabi kişiden kişiye değişir ama ??? Özellikle İngiltere şartları bayağı zorluyor sanırım tek başına gidilrise?

Berlitz' e giden arkadaşlar fiyatları hakkında bir bilgi verebilirler mi acaba ?( Yurtdışı programı da dahil )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 25 Ekim 2008; 2:32:02 >

136 Mesaj
25 Ekim 2008; 16:03:55 

Bende bayadır araştıyorum bu konuyu hatta forumda 1 topic de açmıstım ama fazla dönen olmadı berlitz yetkilileri dışında Net bi bilgiye sahip olan arkadaslar yardımcı olsa çok güzel olur aslında, şimdiden herkeze teşekkürler

44 Mesaj
25 Ekim 2008; 23:35:18 

Pendik'te ise Zirve iyi.

Heaven on the Earth: Five Fantastic Beaches
http://www.trifter.com/Practical-Travel/Heaven-on-the-Earth-Five-Fantastic-Beaches.272423

4739 Mesaj
26 Ekim 2008; 3:33:03 

Aslında fiyat da verilse daha iyi olur..Fiyatlara ulaşmak bayağı zor oluyor.Söylenmiyor

4739 Mesaj
10 Kasım 2008; 13:26:02 

quote:

Orjinalden alıntı: metinyurdaer

Wall street instute

Ben 1 ay gittim ve işlerim dolayısı ile bıraktım. Oradaki sistem hakkında bilgi vereyim. İlk gittiğimde beni 20 dk lık bir teste soktular. Ve orada seviyemi öğrendiler. Seviyem 3 idi. Toplam seviye 15 idi. Neyse bana 3. seviye cd leri ve kitapları verdiler. İstediğiniz zaman gidip istediğiniz kadar çalışabiliryorsunuz. Bilgisayar laboratuvarı var, internet cafe gibi 30-40 tane pc var. Oturuyorsun birine takıyorsun cdyi kulaklığı takıyorsun ve başlıyorsun. Cd nin içinde ilk başta diyalog var diyaloğu dinliyorsun ve sonrasında sana soru soruyor, boşluk doldurtuyor. Dialogları tekrarlıyorsun, soruları cevaplandırıyorsun, boş alanlara gelebilecek kelimeleri yazıyorsun. Bunları yaparken kimse yok ve tamamen ingilizce. Laboratuvarda bir hoca var ama ona da her zaman gidip hocam bu neydi şu neydi diye soramıyorsun çünlkü bir sürü insan var. Cd deki üniteleri bitirdikçe yeni ünite cdleri alıyorsun. 1 seviyede 3 ünite var ve bu 3 üniteyi bitirdiğinde seviye atlıyorsun. Her üniteyi bitirdiğinde max 4 kişilik sınıfta ingiliz bir hocayla 1 saat derse giriyorsun. Kitaptaki ilgili üniteyi yapıyorsun ve derste hocaya gösteriyorsun. Hoca sana o ünite ile ilgili sorular soruyor, kağıtlarla oyun tarzı ders işliyor. Ders sonunda hoca senin bir sonraki üniteye geçip geçmediğine karar veriyor. Geçer aldığında tekrar yeni bir ünite ve yine aynı durum söz konusu oluyor. Herkes ingilizce konuşuyor tabi bilenler. Türk hocalar bile türkçe konuşmuyorlar yasak. O yüzden yeni başlayanlar için ideal değil. Benim gittiğim zaman öğrencile çok iyi ingilizce konuşuyorlardı tabii hangi seviyedeler ve sıfırdanmı başladılar bilmiyorum. Her hafta social clublar var. Bu aktivitelere katılıyorsun tabii seviyene göre olanlara. Bunlar içinde okuma, oyun, konuşma, film, pratik gibi kulüpler var. Belli bir seviyeye geldiğinde evinde internet üzerinden de çalışıp ünite geçebiliyorsun. İstersen kursa gidip orada çalışıyorsun. İyi yanları istediğin zaman gidebilmen kötü yanı ise sıfırsan ise orada çok yabancılık çekiyorsun, soru sormak istediğinde ingilizce derdini anlatman lazım. Orayı tercih etmek istersen alt yapın olması lazım.

Teşekkürler...zaten bende merak ediyorum herkes İngilzice konuşuyorsa çok az bilen kişi ilk haftalarda nasıl anlaşacaklar,derslere nasıl katılacak
Ne kadar vermiştiniz acaba ? Wall Street Institute de genel ingilzce eğitimi ne kadar

317 Mesaj
10 Kasım 2008; 21:05:56 

quote:

Orjinalden alıntı: eyoruk

Teşekkürler...zaten bende merak ediyorum herkes İngilzice konuşuyorsa çok az bilen kişi ilk haftalarda nasıl anlaşacaklar,derslere nasıl katılacak
Ne kadar vermiştiniz acaba ? Wall Street Institute de genel ingilzce eğitimi ne kadar

bende merak ettim şimdi ne kadar ?

Açık Deniz
... Her Lahza alev gibi hasretti duyduğum...
Yahya Kemal Beyatlı

0 Mesaj
12 Kasım 2008; 22:51:23 

Wall Street Institute hakkında düşünceleriniz çok önemli arkadaşlar ben şuanda tam bir sınır çizgisindeyim iyi bir ingilizce eğitimi almak istiyorum karşıma iso 9001 kalite ödüllü Wall Street Institute çıktı internette bakıyorum hakkında çok şikayet var fakat hiç eğitimi tamamlayıpta yorum yapan yok böylesine büyük bir firma taşören firma olamaz diyorum içimden bukadar dünyaca üne sahip olan bir firma olmasına rahmen niçin böyle yorumlar yapılmış anlamıyorum..
Ben çok iyi bir ingilizceye altyapıya sahip değilim fakat 0'da değilim bu firma hakkında benimle bilgilerinizi paylaşırsanız çok sevinirim beni yöneltmiş olursunuz! LÜTFEN......
Ayrıca bu kursa gidipte eğitimi almış olan bir şahıs yorumlarsa ayrıca çok teşekkür ederim bilgilerinizi paylaşırsanız bu kardeşinize hiç unutamayacağı bir hediye vermiş olacaksınız çünkü gerçekten boşa atacak bir param yok çok zor şartlarda kazanılmış bir parayı harcıycam,, Hebaa edilmesini istemiyorum ŞUANDA Bursada ingilizceyi iyi bir eğitim veren başka bir firma biliyorsanızda bana yardımcı olabilirsiniz ama en büyük firma şuan wsi gözüküyor kalite ödülü onlarda tabbii dünyaca üne sahip olmalarıyla beraber DÜŞÜNCELERİNİZİ SABIRSIZLIKLA TAKİP EDİCEM ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM...

imzasız..........

0 Mesaj
12 Kasım 2008; 22:58:36 

AYRICA ARKADAŞLAR Wall Street Institute 7 SEVİYEYE KADAR BANA ÇIKARDIKLARI FİYAT 3,800YTL

imzasız..........

0 Mesaj
12 Kasım 2008; 23:03:30 

BİDE ARKADAŞLAR 7 SEVİYEYE KADAR VERDİKLERİ SERTİFİKA KENDİ BÜNYESİNDEKİ SERTİFİKA ! BİLENİNİZ VARMIDIR BİLMİYORUM BU BANA NEKADAR YETERLİ GELECEKTİR ÇÜNKÜ KENDİLERİNE GELİŞEN SEKTÖRDE KENDİMİ DAHA ÖN PLANA ÇIKARABİLMEK İÇİN ALMAK İSTEDİĞİMİ SÖYLEDİM ŞUANDA AÇIKÖĞRETİM 4.SINIF ÖĞRENCİSİM İKTİSAT BÖLÜMÜ SİZCE NE KADAR FARK YARATABİLİRİM HANGİ İŞ ALANLARI BENİ DAHA TERCİH EDER BU SERTİFİKAYLA ! BU ARADA SERTİFİKANIN TAM AÇILIMLI ADINI BİLEN VAR İSE YAZARSA ÇOK SEVİNİRİM EN AZINDAN KAYIT OLMADAN ARAŞTIRMA İMKANIM OLUR" ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

imzasız..........

472 Mesaj
13 Kasım 2008; 15:46:00 

ingilizce married with children dan öğrenilir arkadaş

7 Mesaj
8 Aralık 2009; 18:27:58 

Bursa'da yabancı dil kursuna gidecekseniz EKSEN Eğitim Merkezi derim. ortalık yabancı hoca kaynıyor ve hepsi gerçekten de çok iyi. Bence muhteşem bi sistem getirmişler, konu anlatımlarını Türk asıllı öğretmenler yapıyor ve pratiği yabancılarla yapıyorsunuz.

11 Mesaj
27 Mart 2010; 16:18:48 

Valla arkadaşlar sırf kurumun ismi için bi ton para ödemek bana saçma geliyor. Bence izmirdeki en makul kurs fiyat ve eğitim orantısını göz önüne alırsak assist akademi. şu an için küçük bi kurs 6-7 aydır gidiyorum eğitim için ellerinden geleni yapıyorlar 1-2 sene içinde adından söz ettirecek bir yer olacağı kesin bence gidin bi görüşün ücretsiz deneme derslerine girin öyle karar verin derim ben haydin kalın salıcakla

www.assistakademi.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi impasseman -- 27 Mart 2010; 16:20:26 >

0 Mesaj
1 Nisan 2010; 12:39:07 

İSTANBUL LİSAN MERKEZİ
Arkadaşlar merhaba
Dil öğrenme düşünüzü gerçeğe dönüştüren lisan okulu....
İSTANBUL ve ÇORLU'da faliyet göstermekte olan İSTANBUL LİSAN MERKEZİ size özel fırsatlar
sunmaya devam ediyor..

TÜM ŞUBELERİMİZDE TOEFL-IBT YETKİLİ SINAV MERKEZİYİZ.TOEFL SINAV MERKEZİ'nde eğitim alarak BAŞARINIZI garantileyin...

İngilizce
İspanyolca
Portekizce
Çince
Almanca
Rusça
Fransızca
Kpds-Üds
TOEFL-IBT

Ayda 115 TL'den başlayan taksitlerle

DİLİ YABANCI ÖĞRETMENLERLE KONUŞARAK ÖĞRENİN...,

Kişiye özel esnek ders saatlerinde sertifikalı deneyimli Türk ve İngiliz öğretmenlerle genel ingilizce,iş ingilizcesi,özel amaçlı ingilizce programları (TOEFL,PROFICIENCY,IELTS,FCE,ÜDS,KPDS sınavlarında %98 başarıyla en çok öğrenci yetiştiren kurum...

ÜCRETSİZ AKTİVİTELER.
İLM Öğrencileri : bilgisayar donanımlı sınıflarda yeni multimedya sistemleri ile ders tekrarı yapıp,teleffuz,gramer,konuşma,drama ve iş ingilizcesi derslerinden ÜCRETSİZ yararlanabilirler..

İLETİŞİM BİLGİLERİ....

BAKIRKÖY
(212)571 82 84-94
bakirkoy@ilm.com.tr

BEŞİKTAŞ
(212)227 64 67
besiktas@ilm.com.tr

MECİDİYEKÖY
(212)217 46 20-57
mecidiyekoy@ilm.com.tr

KADIKÖY
(216)349 19 99-50
kadikoy1@ilm.com.tr
kadikoy2@ilm.com.tr

Çorlu
(282)654 39 77
ilmcorlu@ilm.com.tr

İLM'ye gelmeden karar vermeyin......

Ekteki dosya (1)

9 Mesaj
14 Haziran 2010; 21:41:23 

Eğer istanbulda arıyorsanız birebir için şu site var. http://www.ingilizce-ozel-ders.com/ boğaziçi mezunuymuş. güzel bi siteye benzio

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
1 gün 5 sa. 14 dk. kadarı kaldı.
15 Haziran 2010; 2:13:51 

İngilizce kurs ile ÖĞ-RE-NİL-MEZ!

sadece belli başlı şeyleri öğrenirsin bunlar yetmez. Temeli sağlam ingilizce için bu dile çok ilgili olmalı, bol altyazılı dizi film izlemeli ve en önemlisi yurtdışına çıkmalısın. Boşuna kurslara para vermeni önermiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 15 Haziran 2010; 2:15:01 >

2118 Mesaj
15 Haziran 2010; 2:24:47 

quote:

Orijinalden alıntı: GonulluToplum

Eğer istanbulda arıyorsanız birebir için şu site var. http://www.ingilizce-ozel-ders.com/ boğaziçi mezunuymuş. güzel bi siteye benzio

daha açık bir şekilde "bu site benim" diyebilirsiniz sanırım.

3 farklı konuya aynı mesajı kopyala yapıştır yapmışsınız. reklam yaparken biraz daha dikkat edin...

806 Mesaj
15 Haziran 2010; 2:43:50 

Rezalet ya. Önüne gelen kendi reklamını yapmış.

İyi o zaman. Ben de İngilizce özel ders vermeyi düşünüyorum. İsteyen gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sendromkaan -- 15 Haziran 2010; 2:44:46 >

0 Mesaj
9 Temmuz 2010; 1:29:21 

[font="Arial"]Merhaba dostlar,
bir ingilizce öğretmeni olarak size verebileceğim bir kaç tavsiye var:

1. dil kursu elbette önemlidir ama bu noktada işin %50 si öğretmenin bilgisi ve öğretme becerisi

2. öğrencinin öğrenme isteği ve çalışma disiplini

bu 2 koşul iyi bir şekilde gerçekleşiyorsa dil öğrenimi başlar ama bitmez

daha sonrasında 2 koşulun bir arada bulunması lazım zaman¶...
yurt dışı en iyi yoldur kısaca

Başka yol yokmu derseniz bir kaç conversation club/konuşma kulübü var

Bizim öğretmen arkadaşlardan bile gidenler olmuştu pratik yapmak için

www.letmetalk.org bi bakın isterseniz değişik bi sistem açıkçası..

ama elbette belli bir düzeyde yabancı dil bilgisi lazım
k
atkım ol
duysa ne mutlu

0 Mesaj
9 Temmuz 2010; 10:19:59 

Wall Street okulu kalitesiyle her zaman iş çevreme tavsiye ettiğim bir kurum.Burada öğrenci olduğum sürece her kuruşumun karşılığını hizmet, destek,motivasyon ve eğitim olarak aldım.İş gereği çok fazla seyahat ettiğim için sabit bir programa bağlı kalmam imkansızdı ama Wall Street sayesinde
her dersimi farklı bir gün ve farklı bir saate düzenletebiliyor, gelemediğim günlerdeki derslerimi ileri bir tarihe aldırabiliyordum.Zaman bakımından bu kadar esneklik tanıyan bir kurs olduğunu daha sanmıyorum.

2824 Mesaj
10 Temmuz 2010; 20:12:27 

arkadaşlar eskişehirde biraz ucuz ama aynı zamandada kalite eğitim veren dil kursu önerisi olan var mı ?

Nikon D80 Body + Nikon Nikkor 50 mm 1.8 D

2118 Mesaj
10 Temmuz 2010; 20:28:12 

@bomobomo ve @serapkara, sadece meraktan soruyorum. foruma sırf bunları yazmak için mi üye oldunuz? ikinizin de üyeliği dün açılmış ve ikinizin de ilk mesajı.

belki gerçekten samimisiniz yazdıklarınızda, ancak böyle olduğunda bana pek inandırıcı gelmiyor.

3698 Mesaj
10 Temmuz 2010; 20:44:57 

quote:

Orijinalden alıntı: atoxi

arkadaşlar eskişehirde biraz ucuz ama aynı zamandada kalite eğitim veren dil kursu önerisi olan var mı ?

biz arkadaşla gittik onun için sormaya. 1.175 beginnerdan başlayanlar için dedi my english. sistemleri felan da iyi türk hocalar derse giriyo yabancı hocalarla speaking clublara katılıyosun. bence fiyat kalite olarak en uygunu my english diğer araştırdıklarımızın hepsi bu fiyatın üstündeydi. wall street eskişehirde de var anadolu üninin içinde ama orası çok daha pahalıdır.

976 Mesaj
10 Temmuz 2010; 20:49:05 

quote:

Orijinalden alıntı: cidik

biz arkadaşla gittik onun için sormaya. 1.175 beginnerdan başlayanlar için dedi my english. sistemleri felan da iyi türk hocalar derse giriyo yabancı hocalarla speaking clublara katılıyosun. bence fiyat kalite olarak en uygunu my english diğer araştırdıklarımızın hepsi bu fiyatın üstündeydi. wall street eskişehirde de var anadolu üninin içinde ama orası çok daha pahalıdır.

bir arkadaşım dediğin yere gitti senelik 2700 lira vermiş.Önder dile gidenler var 1000 liraya.Ayıca my englishe giden bir arkadaş daha var o da 1000 lira vermişti sanırım.

2824 Mesaj
10 Temmuz 2010; 20:53:55 

quote:

hocam bana myenglish de yabancı hoca yok dediler ayrıca size verdikleri fiyat yaz dönemi için mi normal mi ve kaç kurluk fiyat ?

1554 Mesaj
10 Temmuz 2010; 21:12:50 

quote:

arkadaşım kalitesi hakkında birşey diyemem ama referans olur belki dilforum sitesi kurucusunun (seyfihoca) eskişehirde kursu var dilsem diye.forum sitesine bakıp kimlerdir nedirler diye bakarsın sonrada istersen gider ücreti konuşur ortamı görürsün kafana yatarsa yazılırsın.

reklam gibi anlaşılmasın konuda yeterince reklam var zaten , foruma takılmam dışında hiçbir bağlantım yok zaten eskişehir dedin diye dedim yoksa hiç lafını etmezdim.

dil kursları için özellikle english time, gökdil vb.. gibi yerlere verilen paralara yazık olduğunu düşünüyorum.aldıkları paraların ve yaptıkları isimlerin hakkı vermiyorlar.

öğretmenin iyi olması kadar öğrencininde çabası önemli ve ingilizce öğrenmeden kastımız dilbilgisi ise (türkiyedeki kurslarda genelde ve doğal olarak bu oluyor) a kursu b kursunun pek bi önemi olduğunu düşünmüyorum.bu yüzden illa bi kursa gidilcekse esas işlerinin dil olduğu kursları ücrete göre tercih etmek en iyisi gibi. mesela dilko var aklıma ilk gelen yada tömer var yada dediğim gibi türkiyede bi yere kadar öğrenilir ve bu dilbilgisi ile sınırlı kalır bu yüzden belki halk eğitim merkezleri bile olabilir.gerisi kişisel çabalara kalır evde bilgisayarda konuşma ve dinlemeye yönelik ses dosyaları dinlenip bu sorun anca bu şekilde aşılabilir.speaking kurslarıda var ama nereye kadar gidilir ve nereye kadar para verilir o da başka bir sorun.bu yüzden en iyisi kafaya koyduktan kulak dolgunluğunu çeşitli araçlar vasıtasıyla halletmek gerek.bunun içinde tavsiyem şudur;

Effortless English setlerini indirip kullanmak, 5 6 seti var hepsine gerek yok zaten bütün seviyeleri içeren setlerden birini indirmek yeterli.

birde podcasts olayı var.bu tarz dosyaların olduğu siteler var bunlardan yararlanmak.yani burada şu var diyaloglar yada hikayelerin sesli dosyalarının yanısıra metin dosyalarıda var.bunlarla alakalı siteler

http://lightupyourbrain...ories-for-children.html

http://www.bbc.co.uk/wo...es/archiveepisode.shtml

http://www.elllo.org/

http://grammar.quickanddirtytips.com/

http://www.listen-to-en.../index.php?cat=podcasts

http://www.rong-chang.com/eslread/index.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SpyWar -- 10 Temmuz 2010; 21:25:10 >

Nexus 4 Kullanıcıları Kulübü

((( CANON A720IS KULLANICILARI )))

2824 Mesaj
10 Temmuz 2010; 21:17:38 

quote:

Orijinalden alıntı: SpyWar

arkadaşım kalitesi hakkında birşey diyemem ama referans olur belki dilforum sitesi kurucusunun (seyfihoca) eskişehirde kursu var dilsem diye.forum sitesine bakıp kimlerdir nedirler diye bakarsın sonrada istersen gider ücreti konuşur ortamı görürsün kafana yatarsa yazılırsın.

reklam gibi anlaşılmasın foruma takılmam dışında hiçbir bağlantım yok zaten eskişehir dedin diye dedim yoksa hiç lafını etmezdim.

dil kursları için özellikle english time, gökdil vb.. gibi yerlere verilen paralara yazık olduğunu düşünüyorum.aldıkları paraların ve yaptıkları isimlerin hakkı vermiyorlar.

öğretmenin iyi olması kadar öğrencininde çabası önemli ve ingilizce öğrenmeden kastımız dilbilgisi ise (türkiyedeki kurslarda genelde ve doğal olarak bu oluyor) a kursu b kursunun pek bi önemi olduğunu düşünmüyorum.bu yüzden illa bi kursa gidilcekse esas işlerinin dil olduğu kursları ücrete göre tercih etmek en iyisi gibi. mesela dilko var aklıma ilk gelen yada tömer var yada dediğim gibi türkiyede bi yere kadar öğrenilir ve bu dilbilgisi ile sınırlı kalır bu yüzden belki halk eğitim merkezleri bile olabilir.gerisi kişisel çabalara kalır evde bilgisayarda konuşma ve dinlemeye yönelik ses dosyaları dinlenip bu sorun anca bu şekilde aşılabilir.speaking kurslarıda var ama nereye kadar gidilir ve nereye kadar para verilir o da başka bir sorun.bu yüzden en iyisi kafaya koyduktan kulak dolgunluğunu çeşitli araçlar vasıtasıyla halletmek gerek.

haklısınız bi süreden sonra bazı şeyler insanın kendisine kalıyor ama bir yerdende yardım almak önemli diye düşünüyorum ayrıca dilsem genel ingilizce kursu vermiyor halk eğitimdede seviye durumu pek olmadıgından yararlı birşey çıkacağınız sanmıyorum tömerde eskişehirde yok

1554 Mesaj
10 Temmuz 2010; 21:22:44 

yani benim demek istediğim bu reklamı yapılan meşhur kurslar var ya bunların göz boyamalarına kanmamak lazım, kursların faydası olur o başka bişey ben başka şeyi diyorum.bende bilmiyorum belki genel ingilizce kursları vardır yada tavsiye edilcek kurslar öğrenebilirsin.

mesajı düzenliyordum son yazdıklarımada bakarsan dediğim set ve podcast ler çok yaralı olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SpyWar -- 10 Temmuz 2010; 21:26:16 >

Nexus 4 Kullanıcıları Kulübü

((( CANON A720IS KULLANICILARI )))

2824 Mesaj
10 Temmuz 2010; 21:38:57 

quote:

Orijinalden alıntı: SpyWar

yani benim demek istediğim bu reklamı yapılan meşhur kurslar var ya bunların göz boyamalarına kanmamak lazım, kursların faydası olur o başka bişey ben başka şeyi diyorum.bende bilmiyorum belki genel ingilizce kursları vardır yada tavsiye edilcek kurslar öğrenebilirsin.

mesajı düzenliyordum son yazdıklarımada bakarsan dediğim set ve podcast ler çok yaralı olur

evet hocam son linklerin hepsine göz atacağım bahsettiğiniz gibi eminim çok faydası olacak

3698 Mesaj
10 Temmuz 2010; 22:18:42 

quote:

hocam bana myenglish de yabancı hoca yok dediler ayrıca size verdikleri fiyat yaz dönemi için mi normal mi ve kaç kurluk fiyat ?

vallahi biz gittik bizzat görüştük var dediler. ister birebir speaking ister grup halinde speaking yapabiliyomuşsun. fiyat güz dönemi için ekimde başlayıp şubatta bitiyor en alt seviyeden advanceda kadar.

2824 Mesaj
10 Temmuz 2010; 22:32:44 

quote:

vallahi biz gittik bizzat görüştük var dediler. ister birebir speaking ister grup halinde speaking yapabiliyomuşsun. fiyat güz dönemi için ekimde başlayıp şubatta bitiyor en alt seviyeden advanceda kadar.

anladım hocam ben bu hafta gittim yok dedilerde belki bi iletişim sorunu olmuştur verdiğiniz bilgiler için saolun başka gözünüze çarpan veya duyduğunuz kurs oldu mu acaba

4140 Mesaj
24 Temmuz 2010; 3:40:50 

quote:

Orijinalden alıntı: Dante

İngilizce kurs ile ÖĞ-RE-NİL-MEZ!

sadece belli başlı şeyleri öğrenirsin bunlar yetmez. Temeli sağlam ingilizce için bu dile çok ilgili olmalı, bol altyazılı dizi film izlemeli ve en önemlisi yurtdışına çıkmalısın. Boşuna kurslara para vermeni önermiyorum.

+1250 haklı
Hiç ingilizce bilmiyordum ingilizceyi sökmeye başladım sıfırdan intermediate oldum kendi başıma internette birsürü test yaptım %90 ında intermediate çıktı biraz kasınca bazılarında upper-intermediate çıktı en büyük yardımcılarım:
1-Oyunlar ingilizceyi bu denli sevmemin asıl nedeni
2-Türkçe altyazılı filmler
3-İngilizce Kitaplar(Herkezin seviyesine göre kitaplar var)
Gerçekten eger benim gibi ingilizceyi ögrenmeyi gerçekten isterseniz her şekilde ögrenirsiniz belki tam anlamıyla anlamazsınız ama gerektigi kadar bilginiz olur.Kendimden bir örnek vermek istiyorum
Bugün star wars filmini izliyordum bilgisayarımda altyazılı olarak filmin %50-60 ında altyazıya bakmadan anladım ve çogu yerde okuma geregi bile duymadım hatta insanların okumalarını kolaylaştırmak için çogu kelimeyi atlamışlar kısaltmışlar bunu farkettim ve ben bunu hiç kursa gitmeden özel ders almadan yaptım.

Edit:Ben 2 hafta öncesine kadar ingilizcemi yetersiz sanıp üzülürdüm 3-4 güne kadar iyice geliştigimi farkettim ingilizce seviyemi bilmiyormuşum olaya bak kendime

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SyLaR25 -- 24 Temmuz 2010; 3:46:29 >

GT:StormDante

**DH KARTALLARI**

212 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
master of orion
24 Temmuz 2010; 10:21:35