Şimdi Ara

## Galaxy'den 0.8ns Bellekli ve HDMI Destekli GeForce 9600GSO ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
134.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Galaxy'den 0.8ns Bellekli ve HDMI Destekli GeForce 9600GSO ##

GeForce 8800GS modelini geçtiğimiz Ocak ayında sadece belli birkaç partner üzerinden kullanıma sunan ve GeForce 9600GT'nin çıkmasına paralel olarak devre dışı kalan GeForce 8800GS, GeForce 9600GSO adı altında üreticilere çok daha cazip gelmiş olacak ki 8800GS anonsu yapmayan üreticiler de model hazırlayacak gibi görünüyor. Son dönemde özellikle bol özellikli ekran kartları ile adından bahsettiren Galaxy, GeForce 9600GS tabanlı yeni ekran kartını duyurdu. Cooler Master tarafından hazırlanan çift slot tasarıma sahip olan kart yüksek tanımlı içeriğe yönelik olarak HDMI arabirimine de doğal destek verebiliyor. Arttırılmış saat hızlar ile gelen kartın 0.8ns'lik bellek yongası kullandığı ve kartın saat hızlarının gpu için 600MHz, shader için 1500MHz ve bellek içinse 2GHz olarak belirlenmiş. 192-bit bellek veri yoluna ve 96 adet paralel işlem birimine sahip olan PCIe 2.0 uyumlu kartın fiyatı hakkında ise henüze net bir bilgi bulunmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 25 Nisan 2008; 23:39:53 >

• Bence güzel hdmi olması ise bir avantaj. 9600 gso(8800 gs) 96 sp ye sahip bence bu özellikle bazı oyunlarda işe yarayabilir. Soğutması ise iyiye benziyor. 0,8 ns bellek ise çok iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi insicam -- 25 Nisan 2008; 23:46:46 >
  • Galaxy oldukça güzel ve uygun fiyatlı modeller üretiyor.Fakat nedense artık TR de güncel modelleri göremiyoruz...
  • bellek saat hızları cok iyi hele 0.8 ns lerin 2200 de günlük kullanılabilecegini düsünürsek...192 bit ve 2200 mhz 53gb bant genişligi yapar ve diger gso lara göre büyük avantaj saglar
  • 192bit bellek çok fazla arada kalmışlık hissi verdi bana!!!
    ayrıca 192bit veriyolunu nasıl sağladıkların ve performansını incelemek lazım

gddr3 olmasına karşı 2ghz ram hızı olması güzel
  • bu ne beee üst seviye kart gibi ama kesin fiyatıda üst seviye gibi olur
  • fiyatı ne kadar olacak acaba?
  • Keşke bu bellekleri 8800 gt de kullansalardı.Hele bir de 1 gb olsaydı 8800 gt mükemmel bir kart olurdu diye düşünüyorum.
  • 0,8 sn ye en hızlı 9600GSO bu şu ana kadar çıkanlar arasında
  • Çıkışları bulunduğu metal plakayı da çift slot tasarıma uygun şekilde yapsalardı süper olurdu, böylece sıcak hava doğrudan kasa dışına atılırdı (Gerçi kullancı o yuvayı kapatan plakayı sökerek de bunu yapabilir ya neyse).
  • 384mb olabilir bu kart?

Bu karta 8800GS dendiğinde herkez çöp işe yaramaz vs demişti ben iyi kart olmuş demiştim şimdi ne oldu???* herkez iyi diyor
  • Laptoplara yeşil işik yanicak gibi gözüküyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Timeguard

384mb olabilir bu kart?

Bu karta 8800GS dendiğinde herkez çöp işe yaramaz vs demişti ben iyi kart olmuş demiştim şimdi ne oldu???* herkez iyi diyor

384 mb o yüzden çöp nihayet referans tasarımın dışına çıkan bi marka geldi hemde iddalı bi soğutma ile bu nun 768 mb lık modellerini kullanıma sunarlarsa alınabilir
  • Fiyatlar 9600Gt ile aynı. Kesinlikle gereksiz bir kart şu anda.
  • Ana sayfa haberi ?
  • 4 sene önceki konu hortlamış
  • Valla pek bi sucum yok mobilde anasayfada gozukuyordu.
  • Bu kartı kullanıyorum ama 3D desteği varmı bilmiyorum, bilen varmı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.