Şimdi Ara

Visco Yataklar Hakkında (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.911
Cevap
56
Favori
908.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: immortALance

quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

quote:

Merhabalar;

Okurken benim de aklımda High modeli geçti. Kilonuza ve istediğiniz sertliğe uygun olan model High modelidir.

Fırsat sitelerindeki ürünler de o değerlerde ürünlerdir. 1800 liralardan o fiyata düşmüş ürünler değillerdir. Orada bir kandırmaca mevcuttur. :) Fakat 300 Liranın karşılığını alırsınız. Nasıl bir tepki verir o konuda ne yazık ki yorum yapma şansım yok. Ürünü iyi tanımak gerekli.

Ölçü verebilirseniz size bir fiyat çıkartma şansım var. :)

90x190 oluyor. İnşallah uygun olursa bayrama gitmeden almak isterim açıkçası.

PM Attım :)

Yatağı 2-3 gün önce aldım. Son derece memnun kaldım. Beklediğimden sert çıktı ve sevindim. Kaburga ağrılarım ilk 2 gün arttı. Çünkü önceki yayların zedelediği yerlere de yük biniyordu yan yatarken. Ancak dünden beri artık ağrılarım azalıyor. Yastık da gayet güzel. Uyurken ikide bir yastığı toplamak, ezilince kabartmak zorunda kalıyordum. Orta kısım biraz fazla çöküyor. Ağırlığım o bölgede fazla sanırım. Yatarken tam yatay hissetmiyorum bu yüzden. Altına ortaya bişey ler koysam zararı olur mu bilmiyorum. Gövdemin üst kısmı daha yayvan olduğundan daha az gömülüyor. Ama bu dediklerim çok az. İlerde ortası güçlendirilmiş bir model de çıkarılabilir bence. Daha yumuşak olsa oturur gibi yatardım heralde. Bu sertlik benim için ideal. Tam alışamadım tabi. Tavsiye ederim. Yardımlarınız için de teşekkürler. Yastık dediğiniz gibi yatağın kılıfının içindeymiş.

• Orijinalden alıntı: immortALance
    Yaylanmaktan ziyade, yumuşaklık sayesinde elde edeceğim rahatlık ve konforun ve ayrıca yatak içinde pişmemenin derdindeyim.

O zaman Spring sizin için ideal olabilir. :) Silver modelini de düşünebilirsiniz. Ama Spring Silver'dan daha iyi şekilde size performans verecektir.

@immortALance sizin önerdiğiniz bu yatağı ben de inceleyeyim dedim ama viscolove sitesinde böyle bir model yok....başka bir markadan mı bahsediyorsunuz??? ya da üretimi durdurulmuş veya sorunlu çıkıp satıştan kaldırılmış bir modelmidir???? aslında sonuçta bunun diğerlerinden farkı nedir???
  • emre bey size pm atttım acil cevap bekliyorum
  • Yaklasik 3 ay once viscolove high modeli aldik, emre bey yardimci oldu. Cok memnunuz, tek sorun alistigimiz icin, baska yatakta uyumakta (tatildeyiz) zorluk cekiyoruz.

Ilk yatagi aldigimda da yazmistim ve Emre beyin ilgisine tesekkur etmistim, ama simdi yatak model yonlendirdigi icin de tesekkur ederim. Bel konusunda soru isaretimiz vardi, hicbir sorun yok, beli hassas olanlara comfort degil high tavsiye ediyorum ozellikle

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar başından sonuna kadar bu yazıyı okudum.Bende sırt ve boyun ağrılarından şikayetçiyim.Boynumda fıtık başlangıcı ve düzleşme belirtileri görüldü.Benim bulunduğum ilde sadece istikbal var ve yatağımı oradan alacağım.Para hiç mühim değil çünkü her sabah işe geç kalmaktan ve ağrılarımdan bıktım usandım.24 yaşındayım 1.84 boyum ve sanırım 66-70 arası kilom var.(Yani en son 66 kiloydum biraz kilo aldım.Doktor 80 kiloya kadar kilo alabileceğimi söyledi.)İki tane yatak beğendim ve arasında kaldım.bu yataklar sırasıyla;

http://www.istikbal.com.tr/yatak-ve-baza/yataklar/premium-yataklar/viscolex-plus-yatak

http://www.istikbal.com.tr/yatak-ve-baza/yataklar/premium-yataklar/viscojel-energy-yatak

Bu yataklar arasında ne fark var arkadaşlar?Sizce hangisini almalıyım?Bu yatakların dışında alabileceğim başka bi yatak var mı yani önerebileceğiniz.Ha birde bu yataklar ile sanırım aynı özellikte yastık da kullanmalıyım değil mi?Cevaplarını bekliyorum özellikle bu yatakları kullananlardan.Ne olur biran önce beni bu dertten kurtarın.Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim...

• ARKADAŞLAR! ALTAKİ KONUYU GÖZARDI ETMEYİN.....
    İŞİN BU TARAFI PEK TARTIŞMADIK SANIYORUM.....OLAYA BİRDE BU AÇIDAN BAKMAK GEREK....

<> Visco Yataklar!! Çok Önemli Sağlık Uyarısı !!!
    TIKLA ==> http://forum.donanimhaber.com/m_24898799/tm.htm
  • Orijinalden alıntı: DoSöDoKöKo

Yaylanmaktan ziyade, yumuşaklık sayesinde elde edeceğim rahatlık ve konforun ve ayrıca yatak içinde pişmemenin derdindeyim.

O zaman Spring sizin için ideal olabilir. :) Silver modelini de düşünebilirsiniz. Ama Spring Silver'dan daha iyi şekilde size performans verecektir.

@immortALance sizin önerdiğiniz bu yatağı ben de inceleyeyim dedim ama viscolove sitesinde böyle bir model yok....başka bir markadan mı bahsediyorsunuz??? ya da üretimi durdurulmuş veya sorunlu çıkıp satıştan kaldırılmış bir modelmidir???? aslında sonuçta bunun diğerlerinden farkı nedir???

Merhabalar;

Spring modeli yeni çıkan bir modelimizdir.http://www.viskolove.com/fiyatlisteleri/viskolove_urun_katalogu.pdf adresindeki katalogda da bulunmaktadır. Henüz yeni bir ürün olduğundan dolayı siteye eklenmemiştir. Bunun gibi bir kaç ürün daha olduğunu zaten göreceksinizdir.

Diğerlerinden farkı yay hissinden vazgeçemiyorlar bazı tüketici kesimleri fakat visco yatakların asıl öenmli olan kısmı yay dezavantajlarını ortadan kaldırmaktır. Visco Spring modelinde yay katmanlar visco malzemeesinden imal edilmiştir. Bu da yatak içeriisnde havanın daha rahat dolaşmasına imkan vermemktedir. Ayrıca kılıfsal özellikler de mevcuttur. Hycare kılıflar koku ve nem oluşumunu önlemekte, yatağa antibakteeriyellik katmakta ve mantar,mite oluşumlarının önüne geçmektedir. :)

• 10 yıl garantisi varmış aç bak bakalım garanti belgesini 10 yıl tam garanti mi var.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Merhabalar;

Okurken benim de aklımda High modeli geçti. Kilonuza ve istediğiniz sertliğe uygun olan model High modelidir.

Fırsat sitelerindeki ürünler de o değerlerde ürünlerdir. 1800 liralardan o fiyata düşmüş ürünler değillerdir. Orada bir kandırmaca mevcuttur. :) Fakat 300 Liranın karşılığını alırsınız. Nasıl bir tepki verir o konuda ne yazık ki yorum yapma şansım yok. Ürünü iyi tanımak gerekli.

Ölçü verebilirseniz size bir fiyat çıkartma şansım var. :)

90x190 oluyor. İnşallah uygun olursa bayrama gitmeden almak isterim açıkçası.

PM Attım :)

Yatağı 2-3 gün önce aldım. Son derece memnun kaldım. Beklediğimden sert çıktı ve sevindim. Kaburga ağrılarım ilk 2 gün arttı. Çünkü önceki yayların zedelediği yerlere de yük biniyordu yan yatarken. Ancak dünden beri artık ağrılarım azalıyor. Yastık da gayet güzel. Uyurken ikide bir yastığı toplamak, ezilince kabartmak zorunda kalıyordum. Orta kısım biraz fazla çöküyor. Ağırlığım o bölgede fazla sanırım. Yatarken tam yatay hissetmiyorum bu yüzden. Altına ortaya bişey ler koysam zararı olur mu bilmiyorum. Gövdemin üst kısmı daha yayvan olduğundan daha az gömülüyor. Ama bu dediklerim çok az. İlerde ortası güçlendirilmiş bir model de çıkarılabilir bence. Daha yumuşak olsa oturur gibi yatardım heralde. Bu sertlik benim için ideal. Tam alışamadım tabi. Tavsiye ederim. Yardımlarınız için de teşekkürler. Yastık dediğiniz gibi yatağın kılıfının içindeymiş.

Merhabalar;

Öncelikle bizi seçtiğiniz için teşekkür eder iyi günlerde kullanmanızı dilerim.

Yastık kişisel bir üründür. Çok fazla değişkenliklere sahiptir. İstediğiniz tarzda kullanabilirsiniz.

HEdiye yastıklar yatak kılıfının içeiisnden çıkmaktadır. Bazı müşterilerimiz bunun farkına varamıyor doğal olarak. İlk etapta yatakta acaip bir tümsek var, tam açılmadı, yastıklar nerede gibi tepkiler oluşuyor. Bu da normal fakat sorun değil hemen çözümlenen bir durum. :)

Herhangi bir duurmda çekinmeden bize ulaşabilirsiniz. Alışma evresinde dönemsel ağrılar ve farklı etkiler gözlense de kısa bir süre sonra vazgeçilmeziniz olabiliyor. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: omur78

ARKADAŞLAR VİSCO YATAKLARDA 10 - 15 YIL GARANTİ DİYORLAR AMA EN FAZLA 5 YIL TAM GARANTİ VERİLİYOR.5 YILDAN SONRA KADEMELİ GARANTİ VERİLİYOR.
    VİSCOLOVE YATAKLARDA KAPALI HÜCRE SİSTEMİNE SAHİPTİR.HAVASIZ KALDIĞI ZAMAN ÇÜRÜYOR.

Merhabalar;

Tam garanti ile garanti ayrı şeylerdir. Tempur 5 yıl tam 15 yıl garanti verir. Visko Love 2 yıl tam 10 yıl garanti verir. Bu garanti süreleri tam garantiden sonraki her yıl 1/10 şeklinde azalır.

Viscolove dmeyelim Visko Love diyelim. Visko Love'da açık hücreli visco kullanılmaktadır. :) Eğer Visko Love kapalı hücre kullanıyorsa herkes kapalı hücre kullanıyor anlamına gelir bu.

Havasız kalırsa açık hücre de çürür. Zira hava akışını sağlamazsanız açık hücre olmasının bir mantığı kalmaz. Bu standart bir yaylı yatak için de böyledir visco yataklar için de böyledir. Zaten hangi tür yatak olursa olsun havalandırmayı öneriyoruz. Açık hücre demek visco arasından hava akışının sağlanması demektir ki bunu ürünlerimiz zaten sağlamaktadır.

• tempurun kalitesi ile aynı mı yada işbir in ürünleri ile aynı mı degil tabiki.viskolove visconun ana malzemesini nereden alıyor kendi mi üretiyor.
  • DEMEK Kİ 10 YIL GARANTİ YOK ANLAMINA GELİYOR. 7 SENE SONRA YATAK TA ARIZA ÇIKINCA NE OLUYOR ARIZANIN 2/10 SİNE Mİ BAKILIYOR KALAN 8/10 ÜCRETİ Mİ İSTENİYOR ANLAMADIM Kİ.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoSöDoKöKo

ARKADAŞLAR! ALTAKİ KONUYU GÖZARDI ETMEYİN.....
    İŞİN BU TARAFI PEK TARTIŞMADIK SANIYORUM.....OLAYA BİRDE BU AÇIDAN BAKMAK GEREK....

<> Visco Yataklar!! Çok Önemli Sağlık Uyarısı !!!
    TIKLA ==> http://forum.donanimhaber.com/m_24898799/tm.htm

SAĞLIĞIMIZ İÇİN TARTIŞALIM

yabancı bir sitedeki yazıda çok önemli sağlık sorunlarına dikkat çekiliyor...
    http://news.softpedia.com/news/Can-Your-Mattress-Kill-You-76887.shtml
    bu yazıda dikkat çekici bulduğum bazı ifadeler;

Doğal olmayan şeylerden yapılmış visko-elastik poliüretan köpük (ayrıca bellek köpük olarak adlandırılır) yatak ve minder üzerinde uyumak doğru değildir ve bu tip yataklar dostunuz değildir. Üreticiler bu yatakların teknolojik devrim olduğunu söylemekte ve bu güçlü bellek köpüğünün sırt, boyun ve eklem ağrıları kaldıracağını ilan etmektedirler. Yine bu üreticilerin sitelerinde bu tip yatakları kullanan milyonlarca insanın %90'ından daha fazlasının bu tip yataklar ile daha iyi bir uyku ve yaşam kalitesine kavuştuğu ifade edilmektedir.

Ancak üretici sitelerinde visko'nun yani bellek köpüğünün petrol bazlı kimyasallar ile üretildiğine, alev geciktiriciler ve viskozite sağlayıcılar gibi başka petrol bazlı katkıların da kullanıldığına yönelik bilgi ve uyarılar yer almamaktadır. Birincisi: poliüretan ne demektir? Terim, üretan bağlantıları ile birleştirilen organik ünitelerden yapılmış herhangi bir polimer anlamına gelir. Organik ünite ifadesinden petrol veya türevleri kimyasallardan elde edilmiş hidrokarbonları anlamak gerekir.

Herhangi bir kimyager bile poliüretanın gözlerde ve ciğerlerde mekanik tahrişe neden olabileceğini söyleyecektir. Bu yataklarda kullanılan reçine karışımlarının astıma neden olduğu, cilt ve solunum sistemini duyarlı hale getirdiği kanıtlanmıştır.

Visko veya bellek köpüğünün analizinde bulunan toksinlerin kısa bir listesi; TDI (Toluen Di-izosiyanat), Poliol (Poli Eter Gycol), Silikon Surfaktan, Tersiyer Aminler, Kalay Oktoat, Alev Geciktirici, Pigmentler / Boyalar.

TDI astıma neden olan bir aromatik hidrokarbon (gerçekten kötü kokulu) 'dur. Tersiyer aminler kuvvetli kokuları vardır ve alerjendirler. Boyalar üzerine yorum yapmaya gerek bile yok.

İnsanlar hayatlarının üçte birini uyuyarak geçirmektedirler. Bu şekilde, insanlar düşük seviyedeki bu kimyasallara uzun süre ve sürekli olarak maruz kalmaktadır. Böyle bir yatak veya yastık üzerinde uyku zaman ile birikime neden olur ve dolayısıyla kimyasal kirlenme derecesini artırır. Bu yataklarda bulunan hidrokarbonlar buharlaşır ve yatak odasını doldurur. Hidrokarbonların çoğu güçlü kanserojen kimyasallar ile bağışıklık ve sinir sistemlerine ağır hasarlar verirler. Artrit, lupus, alerji, astım, ve diğerleri gibi hastalıkların petrol türevi maddeler ile bağlantılı olduğu düşünülmektedir.

Bazı araştırmalarda, visko-bellek köpüklerinde çok yüksek seviyede arsenik ve fosfor gibi toksinler saptanmıştır. Bu tür üretim yapan şirketler birçok batı ülkesinde şilte ve yastıklarından en zehirli kimyasalları kaldırmak zorundadır, ancak üretilenler bu sorundan habersiz yeni bakir pazarlara gönderilebilir.

Visko-bellek köpük aslında NASA tarafından geliştirildi. Ancak, NASA'nın kimyasal kararsızlık sorunları nedeni ile bu üründen vazgeçtiği söylenmektedir. Şimdi daha iyi sağlık hayaliyle yapılan 1,000-6,000$'lık harcamalar tam tersine insanları mahvediyor.

Bazı insanlar bu tip yatak ve yastıklarda 2-3 hafta uyuduktan sonra ciddi mide bulantısı, baş dönmesi ve güçlü bir alerji gibi hisler yaşamaya başladıklarını ifade etmektedir. Yatak odasına aromatik hidrokarbonlara özgü tatlımsı-acı bir kokunun yayıldığı söylenmektedir, bunun kanserojen ve güçlü bir alerjen olduğu bilinmektedir. Diğer başka şikayet ve belirtiler ise; döküntüler, sinüs problemleri, şişmiş iltihaplı kırmızı ve kaşıntılı göz ve cilt, solunum zorluğu, lenf düğümleri (enflamasyon işareti), düzensiz kalp atışı, kusma, ateş, astım belirtileri, boğaz ağrısı, burun kanaması ve diyare gibidir. Bu tip bir minderde yatan köpeklerde lenfoma (kan kanseri) sebebi olduğunu ifade edenler vardır.

Başlangıçta hissedilen rahatlamanın zaman içinde sırt ve boyun ağrısına döndüğünü söyleyen çok sayıda insan vardır. Bazı insanlar da; baş dönmesi, baş ağrısı, bulantı, nefes darlığı, boğaz ağrısı gibi rahatsızlıkların visko yatak ve yastıkları kullanmaya başladıktan sonra ortaya çıktığını söylemektedir.

• quote:

Orijinalden alıntı: omur78

DEMEK Kİ 10 YIL GARANTİ YOK ANLAMINA GELİYOR. 7 SENE SONRA YATAK TA ARIZA ÇIKINCA NE OLUYOR ARIZANIN 2/10 SİNE Mİ BAKILIYOR KALAN 8/10 ÜCRETİ Mİ İSTENİYOR ANLAMADIM Kİ.

Merhabalar;

Sanırım fakrlı bir firmanın temsilcisisiniz. Benim üzüldüğüm nokta karalama kampanyasının henüz genlerimizden çıkmamasıdır. Bir rakibi alt etmek için karalama kampanyası başlatılıyor hemen. Ne yazık ki bunu da henüz yeterli olgunluğa erişmemeiş firmalar veya bu firmalara bağlı yeterli olgunluğa erişmemiş kişiler sürdürüyor. Bugün baktığınızda, belirli olgunluğa erişmiş firmalar ve bireylerin karalama kampanyasıyla değil farklılıklarla ilgili olarak öne çıkmak istediklerini anlayacaksınız. Bugün karalama kampanyasıyla kimsenin bir yere gelemediği aşikâr. Akıl vermiş gibi olmak istemiyorum fakat bu bir şekilde böyle.

Eğer açık hücre konusunda kuşkularınız varsa kataloglarda açık hücre olduğu belirtilmiştir. Bir ürün satın alın, kataloğu da alın gidin mahkemeye başvurun. Bu hakkınız elinizdedir. Ürünlerini satmaktan daha çok madid kazanç elde edebilirsiniz. Bu şekilde çıkış yaparsanız doğrusunu yapmış olursunuz. Rakibi aşağı çekerek değil kendinizi yukarı çıkartarak yani kalitenizi göstererek çıkış yapınız. HErkes için verimli, sağlıklı ve bilgilendirici bu şekilde olursunuz.

Garanti 10 yıldır. Tam garanti ile garanti farklı konulardır. Madem ki garanti konusunda bilgilisiniz buyrun açıklayınız siz 7 yıl sonra nasıl bir işlem uygulanmaktadır. Daha önce bu konuyu tartışmık burada. Biraz gerileri okursanız konu hakkında bilgi sahibi olursunuz. Garanti belgesi gizli saklı bir belge değildir. Her ürünle birlikte müşteriye verilmektedir. Bu konuda itiraz söz konusu olursa da gereği yasal haklar çerçevesinde gerçekleştirilmektedir. Kullanıcıyı koruyan bizim de onayladığımız ve daima arkasında durduğumuz kaya gibi sağlam kanunlar mevcuttur. Şu zamana kadar kimseyle de mahkemelik olmadık. :)

Gidin bayilerini açın, ürününüzü tanıtın, kendinizi geliştirin. Başarı bu şekilde gelmektedir. Rakiplerinizi küçük düşürmeye çalışırsanız eğer asla başarıya ulaşamayacağınız aşikardır. Bu şekilde bir yere varamazsınız ne yazık ki.

• quote:

Spring modeli yeni çıkan bir modelimizdir.http://www.viskolove.com/fiyatlisteleri/viskolove_urun_katalogu.pdf adresindeki katalogda da bulunmaktadır. Henüz yeni bir ürün olduğundan dolayı siteye eklenmemiştir. Bunun gibi bir kaç ürün daha olduğunu zaten göreceksinizdir.

bu yatağın yapısı hakkında yeterli bilgi alamadım...... diğer modellerinizde filanca cm kalınlığında falanca yoğunlukta visko gibi açıklamalar veya temsili resimler vardı.... bunda göremedim...... bu konuda detaylı teknik bir bilgi alabilirmiyim???

• quote:

quote:

bu yatağın yapısı hakkında yeterli bilgi alamadım...... diğer modellerinizde filanca cm kalınlığında falanca yoğunlukta visko gibi açıklamalar veya temsili resimler vardı.... bunda göremedim...... bu konuda detaylı teknik bir bilgi alabilirmiyim???

Merhabalar;

Şimdi konu hakkınd aarkadaşlara da bilgiyi ilettim ürün sayfasını güncellediler.

Değerler olarak;

-12cm 80 Dansite Visco Elastik Malzeme'den Yay Sistemi
    -6cm 60 Dns. Visco Elastik Malzeme
    -HyCare Sökülerek Yıkanılabilen Dış Kılıf
    -5cm 28 DNS Özel Soft Sünger

Katmanlar bunlardır. Farklı öğrenmek istediğiniz konu olursa cevaplamaktan memnuniyet duyarım.

• quote:

quote:

quote:

Merhabalar;

Şimdi konu hakkınd aarkadaşlara da bilgiyi ilettim ürün sayfasını güncellediler.

Değerler olarak;

Katmanlar bunlardır. Farklı öğrenmek istediğiniz konu olursa cevaplamaktan memnuniyet duyarım.

şimdi iyice kafam karıştı
    size mesajımı yazdıktan sonra google amcadan araştırma yapayım dediğimde karşıma viskolove firmasının sayfası çıktı....nihayet...
    http://viskolove.com/yatak.php?id=1
    normal hallerde erişemediğim bir sayfaydı zaten....orasıda ayrı bir ilginçlik
    bu sayfada "80 dansite visko ile üretilmiş yayların üstünde 70 dansitelik 7 cm genişliğinde visko bulunmaktadır." yazıyorken siz "6cm 60 Dns. Visco Elastik Malzeme" dediniz.... bende hatlar karıştı
    işin doğrusu nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4FEE439E4 -- 17 Ağustos 2012; 13:44:08 >

• Orijinalden alıntı: DoSöDoKöKo

[...........

Başlangıçta hissedilen rahatlamanın zaman içinde sırt ve boyun ağrısına döndüğünü söyleyen çok sayıda insan vardır. Bazı insanlar da; baş dönmesi, baş ağrısı, bulantı, nefes darlığı, boğaz ağrısı gibi rahatsızlıkların visko yatak ve yastıkları kullanmaya başladıktan sonra ortaya çıktığını söylemektedir.

Visco yataklar duruma göre sağlıklı ya da sağlıksız olarak nitelendirilebilir. Birinci önemli konu ürün ne şartlarda ve hangi değerlerde imal edilmektedir.

Visco malzemesi imalatı zor olan bir malzemedir. Bir diğer konu da karışımıyla alakalı bir konudur. Mevcut kimyasal değerleri nelerdir onu gözlemlemek gerekmektedir.

Örneklemek istiyorum bunu. Mesela bir cep telefonu alırken SAR değeri denilen bir durum vardır. Bu SAR değeri misal 10 birimde kişiye zarar veriyorsa standartlara bunu 2-3 gibi koyuyorlar. Üreticiler de bunun altında değerlerde ürünler imal ediyorlar.

Visco yataklarda da kullanılan kimyasalın etki dereceleri de bu şekilde denetleme yetkili kuruluşlar tarafından sürekli olarak denetlenerek sertifikalaştırılıyorlar. Şuanda bu konu hakkında sertifika ve üretim izinlerimiz mevcut. Bu konu hakkında eğer iyi bir yerden ürün alıyorsanız kuşku duymamanızı rahatlıkla söyleyebilirim. Yatak içeriisnde bulunan maddeler bugün günlük yaşantımızın her yanında rastlayabileceğimiz maddeler oluyor. Arabanızda, koltuğunuzda, giymiş olduğunuz elbisenin kumaşında, çorabınızda, hatta suyunuzda dahi rastlayabilirsiniz. Önemli olan etki dereceleridir. Bunu da biz sertifikalaştırmaktayız. Diğer firmaları bilmiyorum fakat bu bizde böyledir.

Araştırmanız sizin menfaatinizedir. En güzeli de budur ki buradaki bir çok tüketici konusunda bilinçli, değilse de bilinçlenen tüketici ve kullanıcılardır.

Yataklarda kişiye göre kullanılan bazı maddeler alerjik reaksiyonlar göstermektedir. Bu sebeple biz bunun önlemini alıyoruz. Kulanılan aprelerle anti bakteriyellik, mantar - mite oluşumunu önleme gibi. Eğer bu gibi durumlarda da yeterli gelmezse müşteri memnuniyeti çerçevesi altında Visco Yatak MErkezi olarak bu ürünlerin iade/değişim işlemlerini en hızlı şekilde çözümlüyoruz.

Oldu ki visco yatak aldınız ve bundan kesinlikle memnuniyetiniz yok. Bu durumda bugün yatağı iade ettikten sonra gidecek olduğunuz bir çok firmanın ürünleri konseptimizde bulunuyor. Bu da bizi diğer Visko Love bayyilerinden ayırmaktadır ki biz herhangi bir kesinti yapmadan 15 gün içeriisnde farklı bir marka ürün ile ürün değişimini sağlıyoruz. :)

Bu konuda tam güvence verebiliriz sizlere. Zira zararlı olduğunu düşündüğümüz bir ürünü kendi evimizde kullanmazdık. :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Merhabalar;

Değerler olarak;

şimdi iyice kafam karıştı
    size mesajımı yazdıktan sonra google amcadan araştırma yapayım dediğimde karşıma viskolove firmasının sayfası çıktı....nihayet...
    http://viskolove.com/yatak.php?id=1
    normal hallerde erişemediğim bir sayfaydı zaten....orasıda ayrı bir ilginçlik
    bu sayfada "80 dansite visko ile üretilmiş yayların üstünde 70 dansitelik 7 cm genişliğinde visko bulunmaktadır." yazıyorken siz "6cm 60 Dns. Visco Elastik Malzeme" dediniz.... bende hatlar karıştı
    işin doğrusu nedir?

Bize verilen bilgi bu şekilde. Sanırım web sitesini düzenleyen arkadaş orada bir hata yapmış. 6cm yazmışım 7cm yüsekliğe sahip fakat 70 değil 60 dansite bir ürün olarak biliyorum. Gözlemlerimiz de bu şekilde oldu. 70 Dansite visco gözlemlemedik üründe. :)

• quote:

pm....
  • 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.