Şimdi Ara

..::: * FIAT FIORINO FAN CLUB * :::.. (730. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.219
Cevap
63
Favori
2.275.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 728729730731732
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cd çalıştırmıyor. mekanizma bozulmuş. nasıl yapabiliriz. servis istanbula göndericez 250-300den aşağı olmaz diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emsalsizbiri

1 kişi mi gittin izmire 100km de yakıtı mı ortalama mı o

giderken 4 kişi gittik ama normalde 3 saatte gidiyorduk yollarda çalışma olduğu için dur-kalk çok oldu 5 saatte gittik. 4 kişi gittik valizler hariç. gelirken 3 kişi geldik. yine dur-kalk çok oldu 5 saatte geldik. heralde dur-kalk olmasa daha düşük olabilirdi.

quote:

Orijinalden alıntı: kadir3458

Ben sivasta fulledim istanbulda b.evlere geldim yaklasik 900 km ve otomatik fio olduğu halde birde 3 kisi valizler hariç yakit ortalamam 4.6 lt kadar dusurmustum

olabilir. sakin kullanımda bu tür sonuçlar normal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakabus_ -- 20 Ağustos 2013; 20:18:24 >
  • Fio emotıon 195/55/16 orjinal lastiklerim 60.000 de
    değiştirmek istiyorum.
    Lastikcide 205/55/16 yapalım dediler. terettüd ettim. değiştirmemin faydası olacakmı ,yoksa orjinal ebatla devam mı?
  • Geniş taban lastikler yakıtı arttırabilir. Bence orjinal ebatlarda taktırın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sametaltinci kullanıcısına yanıt
    teşekkür galiba haklısın.

lassa baktım 195,55r16 tanesi 225 TLden 3 ay erteleme on taksit yaparız dediler.
  • bizim araçlara neden 16" jant takmışlar anlamış degilim orijinal treking 15" jant ve 185/65/15 taktım aracımın zıplaması takırtısı %50 düzeldi.15" ten vaazgeçmem artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agrilion -- 2 Eylül 2013; 9:02:27 >
  • 20.000 bakımı geldi üç tane servis aradım avrupa yakasında birincisi 480 ikincisi 440 üçüncüsü 420 dedi sizce bu fiyatlar uçuk değilmi.
    2012 model Fiorino Combi Emotion modeli 10.000 bakimini 2.5 ay once yaptırmıştım.
    Daha uygun yaptıran bir yer tavsiyesi verecek olan varmı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaş lar fiorino almayi düşünüyorum ama yorumlari okuyunca kafam karisiyor yok cekmiyor yok arkadan kapilardan ses geliyor ya bana en iyi yorumlari siz yaparsiniz bende araba olarak dizel era var onu satip fiorino alacagim sizlerin degerli yorumlarini bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: esen38

Arkadaş lar fiorino almayi düşünüyorum ama yorumlari okuyunca kafam karisiyor yok cekmiyor yok arkadan kapilardan ses geliyor ya bana en iyi yorumlari siz yaparsiniz bende araba olarak dizel era var onu satip fiorino alacagim sizlerin degerli yorumlarini bekliyorum

Kardeş sıfır alacaksan alma git o paraya 2005 bmw ye bin
    İkinci el alacaksan temizini bul bin ben sıfır aldım 1 yıldır en az 7 kere servise gitti kapı koltuk gıcırtısından cam kaldırma sesinden direksiyon titremesinden tutda teyp çekmemesinden yani ufak tefek sorunları çıkıyor ama büyük sıkıntı çıkmadı daha kış sonunda satıp Volvo almayı düşünüyorum bende.
    Yakıt olarak geçen hafta 2000 km yol yaptım ortalama 30 krş yaktı uzun yolda arabada 5 kişi var bagaj full
    şehir içi 32 krş a tekamul etmişti
    şuan araba serviste 20.000 bakımı yapılıyor 400 tl ye anlaştık 480 demişlerdi

• Fiatta 2015De c ve d segmentine 2 yeni sedan model ile birlikde fiorinoda yenilenecekmiş. Özellikle d segmentine gelecek arac dendiğine göre çok iddialıymış. viaggo platformunu kullanacakmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustik61 -- 8 Eylül 2013; 10:55:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulentdilbaz

Fio emotıon 195/55/16 orjinal lastiklerim 60.000 de
    değiştirmek istiyorum.
    Lastikcide 205/55/16 yapalım dediler. terettüd ettim. değiştirmemin faydası olacakmı ,yoksa orjinal ebatla devam mı?

Kışın zincir takamazsın , 100 kmde 0.5 litre kadar yakıtın artar.tam tur dönüşlerde lastik çok az çamurluğa sürter.baska bi fark olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: bulentdilbaz

teşekkür galiba haklısın.

lassa baktım 195,55r16 tanesi 225 TLden 3 ay erteleme on taksit yaparız dediler.

En iyi lastik en ucuz lastiktir. piyasada bayat olmadıktan sonra iş görmicek lastik çin malları hariç yok. bırak hız kodu 240 km olacagına 180 olsun zaten fionun canına okusan 170 i geçmiyor.

• HERKESE İYİ GÜNLER.
    İLK ARABA MI ALMAK İÇİN ARABA ARAŞTIRMAKTAYIM. SON GÜNLERDE GENİŞLİĞİYLE RAHATLIGIYLA FİAT FIORINO HOŞUMA GİTMEYE BAŞLADI.
    HATTA 2008 MODEL 1.3 Multijet CombiX Active 87.000 SİYAH RENKTE DEĞİŞENSİZ FIORINO BULDUM 18.000 TL BIRAKIYO ARABAYI...
    HUSUSİ OLARAK KULLANACAGIM.. SİZCE NASIL ??
  • Merhaba arkadaşlar.

2009 model yaklaşık 100bin kmde 1.3 combimix aracım var. En full olanlardan bu araçta sağda ve sol sürgülü kapı mevcut olanlarından. Mahalleden bir abi ile takasa girmeyi düşünüyorum. Onda 2011 berlingo combi 1.6 hdi (90) araç var. siyah ve 40 bin kmde . Fiorino yu seviyorum ama bazen motorunun küçük bagajının küçük olması gezmeye giderken felan rahatsız ediyor. Aracımla ticaret yapmıyorum sadece gezi amaçlı kullanıyoruz. Bizim arabayı verip üzerine 5bin lira koymayı düşünüyorum sizce nasıl olur bu takas?
  • dün 1400 km yol gittim arkadaşlar tam 20 tane radar eds ler hariç bu kadarda sıkılırmı vatandaş.birde yakıt ortalamam 4,4 oldu bende şaşırdım.fio yu sevmeye başladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agrilion -- 9 Eylül 2013; 17:58:02 >
  • pıano black torpido kaplama
    Nerde yapabilirim veya satiliyor mu fiorino kalorifer yerini degistirmek istiyorumda

• Arkadaşlar ben de bu hafta 2010 gri emotion aldım.

Daha önce bahsi geçti mi bilmiyorum ama sormak istedim.

Yakıt olarak hangi marka motorin kullanıyorsunuz. Volsvagen crafter a opet tavsiye etmişti servis.

Uzun süredir fiorino kullanan arkadaşlar ne tavsiye edersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: usual_suspect

Arkadaşlar ben de bu hafta 2010 gri emotion aldım.

Yakıt olarak hangi marka motorin kullanıyorsunuz. Volsvagen crafter a opet tavsiye etmişti servis.

Bende 2010-2011 fiorino düşünüyorum kaç paraya aldınız kapılardan arka bagajdan sesler geliyormuş böyle sıkıntılar yaşadınızmı...
  • Arkadaşlar kar lastiği alacam 195/55R16 yerine 205/55r16 takmayı düşünüyorum. Aranızda kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını alabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: esen38

quote:

Orijinalden alıntı: usual_suspect

Arkadaşlar ben de bu hafta 2010 gri emotion aldım.

Bende 2010-2011 fiorino düşünüyorum kaç paraya aldınız kapılardan arka bagajdan sesler geliyormuş böyle sıkıntılar yaşadınızmı...

23500 tl ye aldım. 2010 model 57000 km de. Şimdilik hiç bir sıkıntısı yok. Aldığım arkadaşı tanıyordum zaten. Temiz kullanmış aracı. İlerde ses gelirmi bilemem tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi usual_suspect -- 19 Eylül 2013; 14:04:18 >

• 
Sayfa: önceki 728729730731732
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.