- x
iphone fiyatlari ingiltere'de ucuzladi
30 Cevap13852 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

49 Mesaj
16 Nisan 2008; 14:25:47 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

iphone fiyati ingiltere de £269 dan £169 a dustu arkadaslar.ilgilenenler verdigim linki inceleyebilirler.
http://shop.o2.co.uk/home

290 Mesaj
16 Nisan 2008; 14:59:53 

birşey goremedim burda

294 Mesaj
16 Nisan 2008; 15:39:49 

quote:

Orjinalden alıntı: furkankapucu

iphone fiyati ingiltere de £269 dan £169 a dustu arkadaslar.ilgilenenler verdigim linki inceleyebilirler.

100 sterlin mi ucuzlamış?yuh!!

bu arada link türkiye' den açılmıyor

49 Mesaj
16 Nisan 2008; 15:50:35 

www.o2.co.uk adresini deneyebilirsiniz

173 Mesaj
16 Nisan 2008; 15:54:15 

onda bir numara vardır kesin. apple kendi mağazası 269 halen..

http://store.apple.com/...op_iphone/family/iphone

803 Mesaj
16 Nisan 2008; 15:58:08 

Apple ile ilgili değil O2 yapmış 1 hazirana kadar kampanya....

http://www.iclarified.com/entry/index.php?enid=946

Cehennemde soğuk bir gün , boğuk bir adam, donuk bir surat bekle gelir bir gün beklediğin murad.Bazılarına gül dikenicesine batar rahat , nefret edercesine yaşar hayat , buyur mezara yat!...

96 Mesaj
16 Nisan 2008; 16:00:40 

685 Mesaj
16 Nisan 2008; 16:12:18 

yok abi hazirandan sonra kesin birşeyler olacak!!

ellerindekini satıyorlar valla..

Bizde mi şimdiden satsak

§indi©

http://mobile.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=93070559&p=1#93070766

88 Mesaj
16 Nisan 2008; 17:54:35 

Kesinnnnn arkadaşlar kesin 3G geliyor.
Üstelik bağıra bağıra geliyor.

Ancak şahsen ben doğrudan 2. nesil iphone almayı düşünmüyorum.
Sanırım 1 nesil pas geçeceğim.
Her çıkan üründe kafa parası ödemeyi sevmiyorum.
1. ile 3. jenerasyon arasında çok çok ciddi farklar olacaktır ancak
sadece 3G ve OLED ekran için 2. nesil almayı çok düşünmüyorum.
Ciddi olarak geliştirilen ve fark yaratacak olan software bence halen.

3. jenerasyonda belki ciddi donanım takviyeleri olacaktır.

Not: OLED ciddi aslında pil ömrü için ama yine de bekleyeceğim

197 Mesaj
16 Nisan 2008; 18:49:13 

169£ dırekt iphone alamıyorsunuz yanlıs bılgılendırme olmasın. 169£ + her ay 35£ bunun ıcınede 600 dak ve 500 mesaj dahıl.yanı telefonu o2 dan alınca hat anlasması imzalamak zorundasınız. apple store da fıyatlar aynı 269£ ve anlasma yapmadan telı alabılıyorsunuz.

49 Mesaj
16 Nisan 2008; 19:07:35 

bu konuda yanlisiniz var.bir kac tanidigim bu fiyattan o2 magazasindan alip , kirip kendi hatlariyla kullanmaya basladilar bile.yani telefonu almakla herhangi bir sozlesme yukumlulugu altina girme durumu soz konusu degil.

197 Mesaj
16 Nisan 2008; 19:14:07 

ben bıraz once o2 magazısından geldım sozlesme ımazalamadan telefon satısı yapmıyorlar. carphonewarehouse diye telefon dukkanları var orda da iphone satılıyor o2 hattı altında ve sozlesmesız ordan alabılıyorsunuz ama 269£ . yanı 169£ sadece o2 dukkanlarında ve aylık 35£ sozlesmeyle

3 Mesaj
16 Nisan 2008; 19:28:50 

quote:

Orjinalden alıntı: furkankapucu

kardes güzel bilgi versene . o fiyat degil senin dedigin gibi.sadece abone olursan o fiyat..

49 Mesaj
16 Nisan 2008; 19:42:37 

basina gelen cok ilginc.ama 02 dan sadece telefonu aliyorsun.sozlesmeyi itunes uzerinden yapiyorsun.bi forumda rastladim.zaten hic bir yerde kalmamis.
my Experience

Went into an O2 store today (after ringing and confirming plenty in stock), as I walked in another employee was on the phone ringing friends to come and buy iphones he was doing it consistantly throught my time in the store.

Asked the girl for the phone I reserved earlier and she brought it out for me, before i said anything she was explaining that i would have to sign up via itunes and she even apologised that it couldn't be done and dusted instore

After i paid no details were taken and i was on my way, for some reason the EGG card i paid with has been credited with £20 from O2 i have no idea why but i'm not complaining.

197 Mesaj
16 Nisan 2008; 19:56:12 

muhtemelen bır yanlıslık olmus olabılır ama o2 dukkanlarının sozlesme ımzalamadan o fıyata iphone vermedegını bılıyorum. cunku burdada herkes 269£ alıyor ve itunes uzerınden aktıvasyon yapmıyor.o2 bunu anladı ve sozlesmelı fıyatı dusurdu sadece.cunku iphone alan o2nun hattını kullanmıyordu.

42 Mesaj
19 Nisan 2008; 21:54:14 

arkadaslar hepinizi aydinlatim ben ingilterede yasiyorum ve bende 10 gunce satin aldim fakat o2 almadim emin olun 02 parayla satmiyor ben londuradaki apple store dan bile alamdam gittim bana dedikleri o2 ve ordan alin yani kontrat yapin dediler bende ingilterede bulunmama ragmen amerikadan siparis ettim ve simdi kullaniyorum ayrica 169 yaziyor ama kontratsiz alabileceginizi pek sanmam ve o2 kendi magazasina gittigimdede bana satmadiklarini sadece kontratla veriyoruz dediler bilgilendirmek istedim ayrica turkiyede yasiyan arkadaslar internetten siparis edip nasil alacaklar turkiyede gumrukte takilmazmi ben okuyorum bu sitede gumrukte takiliyordiyorlar ben bilgilendirim dedim gerisi sizin isiniz

kemal

43 Mesaj
20 Nisan 2008; 6:54:55 

Arkadaslar bende ingilterede yasıyorum.Forumda bu konuyla ilgili daha önce fikrimi aktarmıstım.Tekrardan sizinle paylaşmak istedim.Şimdi herkesin bildiği üzere amerikada ve iphonenun resmi olarak satıldığı ülkelerde hem apple storelardan hemde operatör mağazalarından iphonelar satın alınabiliyor.İngilterede bu hak O2.Şimdi konuya gelecek olursak, iphone'u O2 mağazasından aldınız ve normal yoldan kullanmak istiyorsunuz, o zaman size 2 yol sunulmuş:1-Hemen orda mağazada kağıt üzerinde tarifenizi seçiyorsunuz imzalayıp veriyosunuz yada eve geldiğinizde iphone'u bağlıyosunuz bilgisayara önünüze ilk açılan ekran kişisel bilgilerinizi soran, tarife seçtiğiniz ve banka bilgilerinizi girdiğiniz bir ekran oluyor.Bu yollada kayıt olabiliyorsunuz.
Bugüne kadar bu yöntem böyleydi ve böylede devam ediyor.Ama asıl olan konu şu anda O2 nin yapmış olduğu bu kampanya ya göre O2 mağazasına gittiğinizde doğal olarak size mağazada anlaşma imzalatmak isteyeceklerdir ve başka şekilde satmıyoruz şeklinde bir cevap verilecektir.O zaman mağazadan almayı denerseniz mutlaka hediye olarak alacağım ve aldığım kişi sizinle irtiba geçip sözleşme imzalyacaktır yada itunestan tarifesini seçer deyip bir şansınızı deneyin.Baktınız olmadı hediye olarak alsanız bile bu şekilde satamayız derlerse.Çok basit bir çözüm var O2 nin internet sitesinden online ödemeyle adresinize yollatabilirsiniz.Adamların size sözleşme imzalatma şansı yok.Yarın(bugün oluyor) ben O2 mağazasına gidip detaylı (hediye alacağım) şeklinde bir konuşacağım size detayları burdan aktarırım.
Herkese iyi günler.

197 Mesaj
20 Nisan 2008; 12:18:29 

online odemeyele alırsan debit kartını otomatık odemeye baglıyorlar zaten.sozlesmeyı onlıne kabul edıyorsun yanı ımza atma anlamına gelıyor. 18 aylık sozlesme yapmadan 169£ iphone vermıyorlar kısacası. bundan once herkes 269£ iphone u sozlesmesız alıyordu cunku online aktıvasyon sansı vardı o zaman.bende oyle aldım.o2 bunun onune gecebılmek ıcın fıyat dusurdu ve sozlesme zorunlulugu getırdı.

43 Mesaj
20 Nisan 2008; 19:58:45 

Arkadaslar bugün söylediğim gibi O2 mağazasına gittim.Online alarak olayı çözebilirsiniz.Eğer ingilterede arkadaşınız varsa yada ingilterede yaşıyorsanız online olarak carphone warehouse yada O2 sitelerinden 169 pounda ürünü alabiliyorsunuz.Yanlız önemli olan nokta şu card sahibinin adresiyle ürünün gönderilmesini talep ettiğiniz adres aynı olmalıdır.Buarada Serdar1917 arkadaşım senin dediğin gibi bir sistem yok olamazda.Çünkü tarife seçmeden senin hesabından neye göre para çekecekler çekemezler.Zaten O2 nin yada Carphone warehouseun sitesine girdiğin zaman ürünü almayı dene, son ödeme ekranında tutar gözükür monthly charge kısmı bostur ve altta yazı çıkar itunestan aktive edilmesi gereklidir diye.
Durum budur arkadaşlar.

24 Mesaj
8 Haziran 2008; 0:43:01 

İngilterede iphone'u hatsız olarak alabilme şansı var mı? İlla O2 ile anlaşma yapılıp hatlı mı alınması gerekiyor?İngiltereden iphone getirtme ihtimalim var da nasıl halledebilirim bu olayı?

42 Mesaj
8 Haziran 2008; 0:59:46 

walla hatsiz alamiyorsun bildigim kadariyla o2 kontratla yapiyordun sonradan o2 bu telefonu kontratsiz satmaya basladi fiyatinida 169 pound gibi birseye indirdi stoklarinda bitti heralde ki pesin satma kampanyasini bitirdi ama sana tavsiyem beklemen yeni i phone yolda 5 mega piksel goruntu ve 3g var bence bkle haziranda cikiyor eylul gibi ucuzlar o zaman alirsin ama kontratsiz yada hatsiz alacagini sanmam ebay var internet sitesinde alabilirsin i phone ikinci el veya sifir alacak biri varsa ingiltereden alabilir getirir sana neyse bu kadr bilgi yeter sorun olursa yaz bana

kemal

11 Mesaj
8 Haziran 2008; 1:21:21 

karşımıza bu yazı çıkıyor arkadaşlar.
Thanks for visiting the O2 Online Shop
Unfortunately, we are unable to sell to countries outside the UK.

24 Mesaj
8 Haziran 2008; 11:11:22 

quote:

Orjinalden alıntı: ks232

walla hatsiz alamiyorsun bildigim kadariyla o2 kontratla yapiyordun sonradan o2 bu telefonu kontratsiz satmaya basladi fiyatinida 169 pound gibi birseye indirdi stoklarinda bitti heralde ki pesin satma kampanyasini bitirdi ama sana tavsiyem beklemen yeni i phone yolda 5 mega piksel goruntu ve 3g var bence bkle haziranda cikiyor eylul gibi ucuzlar o zaman alirsin ama kontratsiz yada hatsiz alacagini sanmam ebay var internet sitesinde alabilirsin i phone ikinci el veya sifir alacak biri varsa ingiltereden alabilir getirir sana neyse bu kadr bilgi yeter sorun olursa yaz bana

cevap için teşekkürler.3g'yi bekleyemiyorum çünkü alacak kişi bir hafta sonra dönüş yapacak Türkiye'ye.Hatsız alamıyoruz galiba o aleti.Hatla da alıp onu burada kullanabiliriz heralde ama nasıl bir anlaşma yapıyorlar?Alacak kişiyi bağlayıcı bir anlaşma olursa aldırmak olmaz tabi.

42 Mesaj
8 Haziran 2008; 11:50:55 

tabi konrat yapinca her ay en belirli bir para yatirman lazim en pahali kontratta her ay 35 pound yatirmasidir sana tavsiyem madem 3g beklemiyorsun ingilteredeki alack kisiye zaman kaybettirmeden apple ingiltere sitesine girsi n ve siparis etsin 6 gunde telefon amerikadan evinin kapisina kadar geliyor sorunsuz sana tavsiyeim alack kisiye soyle internetten siparis etsin amerikadan geliyor gumrukle filanda ugrasmiyorsun i phone geliyor sana sadece kirmak programlar yuklemek kullanmak kalior i phone amerikadan alinca kontrata gerek kalmiyor icinde bir o2 hattiyla gelecek onemseme kir kullan :D boyle yaparsan zaman kaybetmeden alabilirsn i phone

kemal

24 Mesaj
8 Haziran 2008; 16:04:24 

quote:

Orjinalden alıntı: ks232

tabi konrat yapinca her ay en belirli bir para yatirman lazim en pahali kontratta her ay 35 pound yatirmasidir sana tavsiyem madem 3g beklemiyorsun ingilteredeki alack kisiye zaman kaybettirmeden apple ingiltere sitesine girsi n ve siparis etsin 6 gunde telefon amerikadan evinin kapisina kadar geliyor sorunsuz sana tavsiyeim alack kisiye soyle internetten siparis etsin amerikadan geliyor gumrukle filanda ugrasmiyorsun i phone geliyor sana sadece kirmak programlar yuklemek kullanmak kalior i phone amerikadan alinca kontrata gerek kalmiyor icinde bir o2 hattiyla gelecek onemseme kir kullan :D boyle yaparsan zaman kaybetmeden alabilirsn i phone

direk parayı peşin verip bir daha aylık falan ödemeden aleti alma imkanımız yok yani ingiltere'den.amerika'dan sipariş verip onu alması daha zahmetli bir iş, fazla zahmet vermek istemiyorum alacak kişiye de artık duruma göre bakarız. cevaplar için teşekkürler.

79 Mesaj
8 Haziran 2008; 19:16:02 

kardeş ben arkadşımla şu an ingilteredeyim biz aldık 169 pounda aylık maylıkda kontrat yapmıyosun kontratlı versiyonlarıda var ama bu başka bi kampanyaydıı...bitti malesef:( biz aldık telefonu kırdık kullanıyoz hatta kız arkadşıma verdim şu an türkiyede kendisi kullanıyo.....zaten kampanya çıkınca herkez hücum etti piyasada iphone kalamdı gibi bişey....şimdi 3g versiyonunu bekliyorum fiyatına göre bakıcam almayı düşünüyorum....bu arada bende n95 var unlock lu 475 milyona satıcam ama ilk önce yeni iphonu görmem lazım hoş türkiyeye 9 temmuzda geliyorum 12 agustos askerim büyük ihtimalle yeni iphonuda satıcam....

42 Mesaj
8 Haziran 2008; 20:32:16 

evet169 pound luk kampanya bir ara cikti herkez almis bende bu kampanayadan bir ay once almistim bu yuzden 169 pound zarara ugradim ama neyse saglik olsun zaten bana gore o2 o kampanyayi cikarmasinin sebebi yeni i phone geliyor diye cikarmisti simdi haziran sonlarindayeni i phone bekleniyor ama bende degistirmicem i phone artik 3 nesil cikarsa onu almak istiyorum seney bu aylara cikarirlarsa yeni bir tana daha onu almayi dusunuyorum tavsiyem o2 alamiyan amerikadan siparis etsin ben oyle yaptim ayrica apple londuradaki magazisina gitmistim bana o2 alin dediler ordada satmadiklar neyse simdi i phone var ve super bir alet

kemal

147 Mesaj
8 Haziran 2008; 22:44:16 

iphone almaya 1 ay önce karar verdim.. ancak yeni iphone çıkmasını bekledim, artık dayanamıyorum..yeter.......

ATATÜRKÇÜLER BİRLİĞİ

99 Mesaj
9 Haziran 2008; 1:03:56 

http://www.iclarified.com/entry/index.php?enid=946

arkadaslar su siteye bakarsanız herşeyi gayet net anlarsınız.arkadasın dediği doğru 169 sadece o2 ile sınırlı we üstüne ek ücret ödenio aylık.bilginize...

24 Mesaj
9 Haziran 2008; 17:56:19 

quote:

Orjinalden alıntı: selcukakyun

kardeş ben arkadşımla şu an ingilteredeyim biz aldık 169 pounda aylık maylıkda kontrat yapmıyosun kontratlı versiyonlarıda var ama bu başka bi kampanyaydıı...bitti malesef:( biz aldık telefonu kırdık kullanıyoz hatta kız arkadşıma verdim şu an türkiyede kendisi kullanıyo.....zaten kampanya çıkınca herkez hücum etti piyasada iphone kalamdı gibi bişey....şimdi 3g versiyonunu bekliyorum fiyatına göre bakıcam almayı düşünüyorum....bu arada bende n95 var unlock lu 475 milyona satıcam ama ilk önce yeni iphonu görmem lazım hoş türkiyeye 9 temmuzda geliyorum 12 agustos askerim büyük ihtimalle yeni iphonuda satıcam....

hiç mi iphone kalmadı şimdi, satılmıyor mu ingilterede ? kontratsız bir şekilde alma imkanı hiç mi yok be kardeş ingiltereden ? eğer kontratsız yok diyorsan, yeni iphone'u alıp satıcam demişsin onun kontratsız satılma ihtimali var mı ?

2357 Mesaj
9 Haziran 2008; 23:35:10 

o sitede bile anlaşmalı olarak pahalı satıyorlar arkadaşlar http://www.phoneandphon...bo&idp=1523&idc=1&ido=0 burada 69euro

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fubo -- 9 Haziran 2008; 23:50:43 >

buda benim site arkadaşlar bakmak istermisiniz
EPOX 9NDA3j + amd 3000+64bit venice[1800 mhz@2005mhz) ASus 9550 128bit vga 120 seagate baracuda NCQ 512*2 twinmoss
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Apple - iPhone - iPad » Diğer » iphone fiyatlari ingiltere'de ucuzladi
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.389