Şimdi Ara

## Inno3D'den GeForce 9600GT Accelero S1M Geliyor ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Inno3D'den GeForce 9600GT Accelero S1M Geliyor ##

Ekran kartı hazırlama konusunda son günlerin formda firmalarından Inno3D, GeForce 9600GT tabanlı yeni bir modelini daha duyurdu. Firmanın GeForce 9600GT Accelero S1M olarak isimlendirdiği yeni modeli kullanılan pasif soğutması ile dikkat çekiyor. Soğutma teknolojileri profesyoneli Arctic Cooling tarafından hazırlanan Accelero S1M soğutucusunu kullanan ekran kartı 0dbA'lık gürültü oranı ile yani sessiz çalışması ile özellikle medya merkezi olarak kullanılan sistemler başta olmak üzere sese duyarlı kullanıcıların ilgisini çekecek gibi görünüyor. Bakır tabanlı 4 adet ısı iletim borusuna sahip olan ekran kartı Alüminyum tabanlı çok sayıda yaprağa sahip. Inno3D'nin çift slot kaplayan yeni ekran kartı üzerinde 512MB GDDR3 bellek yer alıyor. 256-bit bellek veri yolu ve 64 adet paralel işlem birimi ile donatılan kart DirectX 10 ve PCIe 2.0 uyumluluğuna da sahip. PureVideo HD teknolojisi ile yüksek tanımlı videolar için donanımsal hızlandırma sağlayabilen yeni model referans saat hızları ile geliyor yani kartın grafik işlemcisi 650MHz, shader birimi 1625MHz ve bellekleri ise 1800MHz'de görev yapıyor. Çift DVI ve HDTV destekli tv çıkışına sahip olan kartın yakında kullanıma sunulması beklenirken fiyatı hakkında henüz net bir bilgi bulunmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 4 Nisan 2008; 10:15:42 >

• Inno3d nin bütün ürünleri dikkatimi çekmiştir buda çok iyiye benziyor sessizlik arayanlar için (:
  • çok mantıklı bir çalışma, 9600gt f/p oranı yüksek bir kart. HTPC kullanıcıları mutlaka rağbet edecektir,
    saygılar..
  • Görünüşünü begenmedin kartın, averaj üstü dizayn yakalayabilen firma sadece His bana göre ekran karti tasariminda. Gerisini cok sıradan ve ruhsuz buluyorum
  • ya şu soğutucuyu ne kadar aradim bulamadim türkiyede ya. arctcic cooling'in bütün ürünleri türkiyeye gelse keske...
  • soğutma yelkinli gemi gibi
  • Pasif soğutma bellekleride soğutuyor mu?
  • Soğutmasi yeter galiba...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.