Şimdi Ara

## BFG'den Arttırılmış Saat Hızlarına Sahip Yeni GeForce 9600GT ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## BFG'den Arttırılmış Saat Hızlarına Sahip Yeni GeForce 9600GT ##

Nvidia'nın önde gelen partnerlerinden BFG yeni bir ekran kartını daha anons etti. Firmanın GeForce 9600GT OC2 adını verdiği yeni modeli adından da anlaşılacağı üzere fabrika çıkışı arttırılmış saat hızları ile geliyor. 256-bit bellek veri yoluna ve 512MB GDDR3 belleğe sahip olan kart 690MHz gpu, 1750MHz shader ve 1880MHz bellek saat hızlarına sahip. Nvidia'nın referans tasarımını ve standart soğutucusunu kullanmakta olan BFG GeForce 9600GT OC2 üzerinde çift DVI ve HDTV destekli tv çıkışı yer alıyor. DirectX 10 ve PCIe 2.0 uyumluluğu da bulunan ekran kartının yurt dışı satış fiyatı yaklaşık 250$. Bu noktada BFG'nin EVGA'ya benzer şekilde satış sonrası sürekli teknik destek gibi ek hizmetler verdiğini de hatırlatalım.

• AKORTEK'e duyrulur böyle bir markanın distribitörlüğünü alsa da türkiye kalite görse
  • Bu BFG türkiyeye de gelse iyi olacak.
  • referans tasarımdan farkı yok calibreden sonra bunlar biraz sönük kaçıyor
  • Bu saat hızlarını artırmayı bizde yapabiliriz herhalde ama 50$ fark (yurt dışı için) bence değmez!!!
  • traaaaaaşşş
  • Bir kaç mhz arttır sonra itele millete Oc'lu diye
  • fiyatı da iyi imiş.Gereksiz bir kart bu fiyata değmez
  • bi sonic olamıyo işte, yuh be kardeşim. sonic varken ben almam bunu, keşke calibre ile sonic aynı fiyata olsa
  • ülkemizde görmek istediğimiz bir marka. umarım akıbeti EVGA gibi olmaz...
  • ben şahsen bu kartı ülkemizde satılmamasını istiyorum çok abartı fiyatları var ekran kartına bu kadar da verilmez diğerlerinden ne farkı varsa oc olmuyomu diğerleri sogutması bile referans . şimdi diceksiniz işte 5 sene garanti veriyo felam diye de 5 sene kim kullancak bunu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s3k0 -- 28 Mart 2008; 13:29:50 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: pislik345

Bu BFG türkiyeye de gelse iyi olacak.

• Benim anlayamadım konu o fiyat civarına 8800 GT varken; kim neden Bu 9600 GT'yi alırki. Bence fiyatının tekrar düzenlenmesi lazım
  • fiyat yüksek sanki...
  • Kart güzel.Ama ondan ziyade 9600GT beklenenden,benimde beklediğim dahil olmak üzere çok iyi bir F/P kartı oldu.
  • ben anlamadım bu işi iki mouse tıkıyla oc yapılıyor zaten
  • bencede fiyat çokk yüksek 250$ gibi bişey yok aLınmaz git 8800 aL
  • OC2 ifadesine 690 mhz yakışmamış. BFG'den 720 yi aşmasını beklerdim.
  • Gerçekten pahali ve bellek hizlari düşük , Zotac ve Palit'i tek geçerim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.