Şimdi Ara

DIGITURK | İptal - Dondurma İşlemleri | Sorularınız (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
909
Cevap
6
Favori
320.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler digiturk iptal edicem de kimlik fotokopimi borde iptal sebebimi baska ne yolluyoduk 0212 473 99 99 mus faxi
  • faks gitmiyor ne yapmak gerekli?

nufus cüzdanı cep tel ve iptal nedeni gerekliymiş @riquelme76
  • Faksı gönderdim hemen cevap geldi talebiniz alınmıştır diye...
    Bakalım arayacaklar mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustist81

Faksı gönderdim hemen cevap geldi talebiniz alınmıştır diye...
    Bakalım arayacaklar mı

Ben dün faks gönderdim tele mesajda geldi talebiniz tarafımıza ulaşmıştır diye. Bugün sabah aradılar tam 9:58 dk konuştum, kadın yapıştı bırakmıyor Dedim yok iptal etmek istiyorum. Dedi 2 ay donduralım birine devretmeye çalışın, dedim yok kalsın. Kadın yalvarıyor 2 ay donduralım o arada birine devretmeye çalışın. Ben yok zannetmiyorum birini bulacağıma diyorum şansınızı deneyin ama diyor. Bak 9:58 dk diyorum yani anlayacağın kafa ütülenmeye hazır ol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur01 -- 16 Temmuz 2013; 12:48:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Digiturk'u iptal için gerekli belgeleri fax çektim.Cep telefonuma "iptal talebiniz tarafımıza ulaşmış olup ,yayınlarınız 03.08.2013 tarihinde kapanacaktır.Mevcut üyelik haklarınız 2 ay saklı tutulacaktır"şeklinde mesaj geldi.Şimdi,beni arayacaklar mı?Ben,onlar aramadan kutuyu teslim edebilir miyim?Teslim herhangi bir bayi veya yetkili servise oluyor mu?Bayiye veya servise teslim edilebiliyor mu?Yoksa illa şu bayi veya illa şu servis mi olacak diyorlar?Mutlaka aramalarını mı beklemem gerekiyor kutuyu iade etmem için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pendo

Digiturk'u iptal için gerekli belgeleri fax çektim.Cep telefonuma "iptal talebiniz tarafımıza ulaşmış olup ,yayınlarınız 03.08.2013 tarihinde kapanacaktır.Mevcut üyelik haklarınız 2 ay saklı tutulacaktır"şeklinde mesaj geldi.Şimdi,beni arayacaklar mı?Ben,onlar aramadan kutuyu teslim edebilir miyim?Teslim herhangi bir bayi veya yetkili servise oluyor mu?Bayiye veya servise teslim edilebiliyor mu?Yoksa illa şu bayi veya illa şu servis mi olacak diyorlar?Mutlaka aramalarını mı beklemem gerekiyor kutuyu iade etmem için?

03 agustosa kadar seni sürekli arayacaklar 3 ağustostan sonra arama işlemi bitiyor ve 2 ay senin tekrar dönme hakkı var eğer 2 ay dan sonra başvurursan eski üyeliğin iptal oluyor, ben her arayan mh sordum ne zaman kartı teslim edeyim diye ama hiç cevap alamamıştım ama servis sorduğumda bana şu tarihte getir demişti bende o tarihte gittim kartı teslim ettim sarı kağıdı aldım(not:sarı kağıda gözün gibi bak saklayabildiğin zamana kadar sakla)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: onur01

quote:

Bakalım arayacaklar mı

Ben dün faks gönderdim tele mesajda geldi talebiniz tarafımıza ulaşmıştır diye. Bugün sabah aradılar tam 9:58 dk konuştum, kadın yapıştı bırakmıyor Dedim yok iptal etmek istiyorum. Dedi 2 ay donduralım birine devretmeye çalışın, dedim yok kalsın. Kadın yalvarıyor 2 ay donduralım o arada birine devretmeye çalışın. Ben yok zannetmiyorum birini bulacağıma diyorum şansınızı deneyin ama diyor. Bak 9:58 dk diyorum yani anlayacağın kafa ütülenmeye hazır ol

Aynen kadın banada yapısdı bırakmıyo iptal edicem diyom daha da kampanyalardan bahsediyo

• quote:

Orijinalden alıntı: Arnold Schwarzenegger

quote:

Orijinalden alıntı: onur01

quote:

Bakalım arayacaklar mı

Aynen kadın banada yapısdı bırakmıyo iptal edicem diyom daha da kampanyalardan bahsediyo

fatura kesim tarihine kadar hergün arayacaklar hatta hayatınıza duymadığınız tekliflerle karşılacaksınız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• İptal talep dilekçesinde,nüfus cüzdanı,abone no,,sebep falan tek sayfada olması lazımmış ama ben o bölüme dikkat etmediğim için dilekçe vs ile nüfus cüzdan fotokopisini arka arkaya 2 sayfa olarak fax çektim.Mesaj geldi, "iptal talebiniz tarafımıza ulaşmış olup ,yayınlarınız 03.08.2013 tarihinde kapanacaktır.Mevcut üyelik haklarınız 2 ay saklı tutulacaktır"diye.Herhalde talebimin 2 sayfada olsa işleme alındığı sonucu çıkıyor değil mi?

Daha arayan olmadı ama hiçbir teklifi kabul etmeyeceğim.Bu durumda kutuyu,kartı,iptal işleminin gerçekleşeceği 03.08 tarihinden sonra mı teslim edeceğim.Daha önce versem almazlar mı?Son olarak,kutu ve kart bayiye mi yoksa yetkili servise mi teslim ediliyor?İlla onların dediği yer olması şart mı?
  • 3 Haziran 2013 te taahhütü biten aboneliğimin iptali için digiturk e faks yolladım Ertesi gün bana dönüş yaptılar "03 ağustosa kadar üyeliğinizi donduralım siz düşünün eğer devam etmek isterseniz bizi arayın" dediler Bende "tekrar arama yapmadığım zaman üyeliğim sona erecek mi" diye özellikle sordum ve Evet dedi ekipman için sonra aranacaksınız denildi Bugün cep telefonuma bir mesaj geldi ve yayınlarımın 03 ağustos itibariyle açılacağı söylendi Bende canlı destekten bilgi aldım Bana "üyelik dondurulmuş iptal etmek için tekrar fks çekin" dediler ve ben tabi çıldırdım Daha sonra tekrar faks çektim ve 1 saat sonra arandım İptal için ısrarlı olunca "360 tl fatura" çıkacağını belirttiler Bende çok sert bir şekilde "taahhütümün bittiğini ve bunu ısrarla onlarca kez sorduğumu" belirttim Kısa bir süre bekledikten sonra "Doğru söylüyorsunuz taahhüt ve herhangi bir cezanız yok Bir daha fatura çıkmayacak" denildi Ben ısrarla birkez daha fatura veya herhangi bir ücret çıkmayacak değilmi dedim ve Evet yanıtını aldım

Şimdi size soruyorum Bunca konuşmaya rağmen bana yine de bir sürpriz yapabilir mi bu pislikler?

Teşekkür ederim

• Beyler bugun 17 siralarinda fax cektim 473 99 99 a yarim aayfa kagida kimlik footkopisi bide yarim kagida iste tc kimlik numarali digiturk uyeniszim kisisel sebelerden dolayi iptalinicistiyorum yazdim imzaldim yolladim daha bana donus olmadi acaba sorun mu var
  • Digiturk kartını kanallar kapandıktan sonra mı bayiye teslim ediyoruz?Benim 3 Ağustos'ta üyeliğim ve kanallar kapanacakmış,kartı bu tarihten sonra mı iade edicem? Ne kadar zaman içinde vermeliyim ki ,yeni fatura falan çıkartıp uğraştırmasınlar?Ve 2008'den beri üyeyim kutuyu da verecek miyim acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pendo -- 20 Temmuz 2013; 19:53:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: riquelme76

Beyler bugun 17 siralarinda fax cektim 473 99 99 a yarim aayfa kagida kimlik footkopisi bide yarim kagida iste tc kimlik numarali digiturk uyeniszim kisisel sebelerden dolayi iptalinicistiyorum yazdim imzaldim yolladim daha bana donus olmadi acaba sorun mu var

Tek bi kagıda a4e olucak kimlik önlü arkalı fotokopisi , üyeno ,tel, iptal sebebi ,imza olucak
  • Bizim de üyelik 3 ağustos'ta kapanıyor.

4'ü sabahı saat 9'da elimde cihazla digiturk bayii kapısındayım. İnşallah bir terslik çıkmaz.
  • arkadaşlar geçen yıl bimeksin sattığı şampiyonlar paketine üye olmuştum.üyeliğim otomatik bitiyormu yoksa faks ile müracaat etmem gerekiyormu?
    birde aktivasyon tarihim 23.08.2012 üyeliğimi bitirmek için hangi tarihten önce müracaat etmeliyim?
  • Superonline kampanyası ile üye olan var mı geçen sene? Bizimde zamanınımız yaklaşıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: zirkam

arkadaşlar geçen yıl bimeksin sattığı şampiyonlar paketine üye olmuştum.üyeliğim otomatik bitiyormu yoksa faks ile müracaat etmem gerekiyormu?
    birde aktivasyon tarihim 23.08.2012 üyeliğimi bitirmek için hangi tarihten önce müracaat etmeliyim?

bir cevap verebilecek yokmu arkadaşlar.
  • quote:

quote:

arkadaşlar geçen yıl bimeksin sattığı şampiyonlar paketine üye olmuştum.üyeliğim otomatik bitiyormu yoksa faks ile müracaat etmem gerekiyormu?

bir cevap verebilecek yokmu arkadaşlar.

Büyük ihtimal devam edecektir. Bence arayıp sorun; 0212 473 7373.
  • Kart iadesi ,kanallar kapandıktan sonra mı yapılıyor?Benim kanallar 3 Ağustos'ta kapanacakmış,dondurulma tekliflerini de kabul etmediğime göre sanırım üyelik iptalimde o gün olacak.3 Ağustos'tan önce bayi kartı geri alır mı?
    Üyelik iptalinden sonra kaç gün içinde geri vermem gerekiyor?
  • hocam yanlıs anlama ama üstüne basa basa resmen kandırıldım yazmışsın ya koptum resmen

Ama merak etme tek kandırılan sen değilsin, bizde yanındayız
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.