Şimdi Ara

x-fi mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

MSI k9a2 platınum (realtek 888) -
    Microsoft Vista kullanıyorum ve 5+1 olan creative t6100 hoparlörümden 2+1 ses alıyorum. nasıl 5+1 alabilirim?(jet audıo programını kullanarak o sesi 5 kolona yayıyorum fakat ses kısık oluyor ve gerçek kalite alamıyorum)

ses kartı alsam bu sorunum çözülebilir mi?

çözülecekse x-fi gamer nasıldır ve hangi ayarlar ile 5+1 ses alabilirim?

veya tavsiye edeceğiniz ses kartı?

-CREATIVE X-FI XTREME AUDIO 7.1 SES KARTI
    -CREATIVE AUDIGY VALUE 7.1 SES KARTI
    -CREATIVE SB X-FI XTREME GAMER DAHILI 7.1 SES KARTI

• http://forum.donanimhaber.com/m_21829232/tm.htm bunu tavsiye ederim dostum hem senin hem benim işim görülür paralı gelirse x-fi xtreme gamer al gerisini düşünme hepsiburadada indirim var gamer 125 lira civarında
  • senin kart pahalıymış yaw

gamer alsam 5+1 hoparlörümden tam ses alabilir miyim?

optik bağlantı falan söyleniyordu o iş nasıl oluyor?
  • Çevresel ses için
    Burayı denedin mi ?

x-fi mi?
  • keleminabi, çevresel ses için realtekten sterıo olan ayrı 5+1 yapsamda winamp/w.media player gibi programlarda ses arka ve merkez hoparlörlerde çok çok kısık şekilde geliyor,

ben ses kartı alsam bu sorunum kesin çözülür mü?
    indirimde varken hangisini tavsiye edersiniz

1 - CREATIVE SB X-FI XTREME GAMER DAHILI 7.1 SES KARTI
    2 - CREATIVE AUDIGY VALUE 7.1 SES KARTI
    3- CREATIVE X-FI XTREME AUDIO 7.1 SES KARTI
    bide AUDIGY 2 ZS serisi varmış internette pek rastlayamadım ama çok övüyorlar, sürücü desteği iyi ise oda olabilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semih_avcı -- 15 Mart 2008; 8:08:18 >
  • sen gamer ı al hem cmss3d özelliği ile tüm kolonlardan aynı sesi alırısn hemde ses kalitesini yakalarsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: semih_avcı

keleminabi, çevresel ses için realtekten sterıo olan ayrı 5+1 yapsamda winamp/w.media player gibi programlarda ses arka ve merkez hoparlörlerde çok çok kısık şekilde geliyor,

sterıo olan ayrı 5+1 yapmak ayrı şey
    çevresel sesi açmak ayrı şey.
    dediğim yerden none olmayan seçenekleri sırayla deneyin çoğunda 5.1 alırsınız tabi ses eko lu olur hoşunuza giden ekosu az bi yerde bırakınız. (genel,oda vs.) realtekte creative gibi cmss yok yerine bunlar var.
    (yada ben bulamadım)
    buraya ulaşmak için hd audio yazılım paketinini eksiksiz kurunuz ve tray ikona yerleşen realtek HD sound effect maneger ikonununu kullanın.

x-fi mi?

• hepinize yardımlar için teşekkür ederim
  • arkadaşlar ben ''X-FI GAMER'' alsam kartı taktıktan sonra nasıl ayar yapıcam, 5+1 ses alabilmek için yardım ederseninz sevinirim kulllanan arkadaşlar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.