Şimdi Ara

## GeForce 9800GTX'in Resmi Detayları; Özellikler, Fiyat ve Performans Değeleri ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
3.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nvidia'nın 25 Mart'ta kullanıma sunacağı 9.jenerasyon GeForce ailesinin tek grafik işlemcili tepe modeli olması beklenen GeForce 9800GTX'in teknik detaylarından ve özelliklerinden daha önce yayınladığımı haberlerimizde bahsetmiştik. Şimdiyse Nvidia'nın GeForce 9800GTX lansmanı için hazırladığı resmi dökümanlar ortaya çıktı. Başta fiyat ve performans değerleri olmak üzere merka edilen pek çok soruyu cevaplayan sunum dosylarını sizler ile paylaşıyoruz.

## GeForce 9800GTX'in Resmi Detayları; Özellikler, Fiyat ve Performans Değeleri ##

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 13 Mart 2008; 8:53:32 >

• bence bekleneni vermeyecek....
  • eee 9800GTX 20FPS nin altında crysite ne anladım bu işten.ama yine iyi almış bu çözünürlükte yumuşatmalarla. acaba bu halde 8800ultra ne alıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanerturk17 -- 13 Mart 2008; 9:12:58 >
  • paraniz asiri coksa

3 lu sli gercekden cok bomba performans vermis
  • 9800GTX den daha fazla performans beklerdim.
  • forumda yazılan 8800 gts bir kopyası olacağı belli olmuş oldu
  • fiyatı iyiymiş bu arada ama yinede niye bunu çıkarma gereği duydu nvidia onu anlamadım zaten 8800gts var insanları kandırmaktan başka bir şey değil şuan 239 dolara gts512 satılıyor neweggde
  • tırttt 9800gtx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi menem -- 13 Mart 2008; 9:46:34 >
  • fazla bi yetenegi yokmuş olmasida beklenmiyodu g 92 ...
  • beklendiği gibi bi kart değil gibi ama bellide olmaz video incelemesini görüp öyle konuşalım
  • peki çok merak ediyorum aynı çözünürlükte ve aynı ayrlarda 8800gt kaç fps alıyor crysis te
  • Yazık etmişler bu karta.
  • Fiyatına bağlı herşey, pahalı olursa eski GTX'e devam
  • Çok Dehşet Olacağı Belli Bu Ekran Kartının
  • daha drıverları tam yapılmadı
    nvidia boş kart yapmaz bence
    bomba gibi bi kart olacak
  • nvidia ati ye cevap vermeye başladı.Kart zamanla çıkacak olan driverlar ile asıl performansını bulacaktır.Nvidia boşa ürün çıkartacak bir firma değil.Anlaşılan grafik kartları şavaşları son hızla devam edecek.İnceleme için teşekkür ederim.Kolay gelsin
  • 8800 GTX ın makyajlanmısı

3 WAY SLi nin bu kadar işe yarayacagını hiç sanmıyorum
  • fiyatın 399 olması beklenmiyormuydu ya

bu fiyattan çıkarsa baya ciddi rekabet olacaktır
  • 4. resme bakılırsa ultra ve gx2 nin ati olarak rakibi yok diyor nvidia
  • tek güzel olan sli yapılandırmasının performansı bazı oyunlarda %200 e yaklasmasıdır..
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.