Şimdi Ara

## HIS Radeon HD 3650 iSilence III Kullanıma Sunuldu ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## HIS Radeon HD 3650 iSilence III Kullanıma Sunuldu ##

ICEQ serisi yüksek peformanslı ekran kartları ile tanıdığımız ATi'nin önde gelen partnerlerinden HIS, ayrıca iSlince serisi altında pasif soğutmalı çözümler de hazırlamakta. Firma bu konuda attığı en güncel adımlardan biri olan HD 3650 iSilence III kullanıma sunuldu. AMD-ATi'nin 5nm üretim teknolojisi ile hazırlanan RV635 gpu'sunu baz alan ekran kartı DirectX 10.1 desteği ile geliyor. 128-bit bellek veri yoluna sahip olan ve 512MB GDDR3 bellek ile donatılan HIS Radeon HD 3650 iSilence III'ün en dikkat çekici noktası tahmin edebileceğiniz üzere kullanılan pasif soğutma ünitesi. Soğutma profesyoneli Zalman tarafından hazırlanan ısı iletim temelli özel soğutucuyu kullanan kart 0dbA'lık gürültü oranıyla HTPC sistemlere de göz kırpıyor. PCIe 2.0 uyumlu olan kart daha iyi sinyal iletimi için Altın kaplı konnektörler ile gelirken ürün üzerinde çift DVI ve HDTV destekli TV çıkışı yer alıyor. 725MHz gpu ve 1400MHz bellek saat hızına sahip olduğu belirtiln kartın yurt dışı satış fiyatı ise yaklaşık 110-120$ seviyesinde.

• Sessiz bilgisayar toplayacak olanlar için ideal bir ekran kartı çözümü.
  • cok pahali 3850 fiyatlari dusmusken 3850 daha mantikli yada 2xxx serisinden daha ucuz bir modelde ayni isi gorur
  • quote:

Orjinalden alıntı: cod3nam3

Sessiz bilgisayar toplayacak olanlar için ideal bir ekran kartı çözümü.

Bir de HTPC lere hayırlı olsun ki son zamanlarda HTPC piyasasında ciddi büyüme var.
  • bencede çok pahalı
  • hd3850 düşüşte niye bunu alsınlarki 9600gt ati nin anatomisini bozdu dengeler değişti bu hd3650-hd3690 doğmadan öldü
  • soğutma çift taraflı güzel olmuş
  • bencede fiyat pahalı soğutması güzel olmuş haber için saol fx57
  • alın size oturma odası icin yada salon icin güzel bir ekran kartı hdmi var sogutma sessiz eh güzel is de görür daha ne olsun
  • 3870'e göre pahalı kaçıyor. 3870 X2'ye göre de uygun fiyatlı. Şahsen 3870 X2 alırdım.

Bu arada, bu pasif soğutmalar dolaylı yoldan daha fazla ses çıkartıyor , haberiniz olsun. Çünkü, bu tip aletler kullandığınız zaman Çooooooooooooooooooooooooooook aktif bş' kasa soğutmasına ihtiyacınız olacak.
  • Vatandan sapphire 3650 ddr3 aldım kdv dahil 100YTL daha fazlasını vermezdim zaten bu kartın fiyatı gerçekten pahalı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: pegasus arda

hd3850 düşüşte niye bunu alsınlarki 9600gt ati nin anatomisini bozdu dengeler değişti bu hd3650-hd3690 doğmadan öldü

peşin hükümlü olmamak gerek kartlar piyasaya girdiğinde göreceğiz bütçesi kısıtlı olan okartlara yönelecektir.
  • fiyatı güzel
  • bakın diğer pasif soğutmalı kartlara göre daha akıllıca bir soğutma çözümü.Neden derseniz eğer bu soğutmayı kartın önüne alsalardı bir veya birkaç pci girişi kapanacaktı.Ama arkaya aldıklarında ne işe yaradığını bilmediğim küçük girişi kapatıyorlar.Böylece kullanılırlığı daha yüksek olan pci girişleri serbest kalıyor.
  • htpc için kart mı alınır onbord güzel cözümler var amd de niye böğle htpc için kartkart diyenler var anlamıyorum
  • ATi 3650 diyince fiyat ve performans aklimiza geliyor.HIS her zamanki gibi + performans ve fiyat sunmuş bu üründede , bence biraz pahali olmuş 150$ TR satiş fiyati bence fazla olucaktir.
  • komik olmus.. CrossfireX destekli olan bir ekran kartina ve ozellikle 512mb bellekli ve sogutucusu guzel olan hali ile 110-130 dolar arasi bence en normal fiyat..
    normal hali de ayni cunku.. 3650 ekran kartlarinin crossfire olabilen butun modelleri 100 ile 140 dolar arasinda...

simdi siz bu fiyata pahali diyorsaniz gercekten ayip ediyorsunuz.. bu ekran kartinin rekabet ettigi SLI olabilen 8600GTS ekran kartinin fiyatina bakmaniz gerek..

Gold'daki fiyati ile yaziyorum...
    SPARKLE CALIBRE P860 8600GT 512MB GDDR3 SLI

183$+kdv
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.