Şimdi Ara

n82 yi 709 ytl ye alanlar ne yaptı... eline geçen veya iptal olan...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
2.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.kangurum.com.tr/kangurum3-web/showProductDetail.do?psi=5273182&categoryId=284 ::: 709 ytl
    http://www.kangurum.com.tr/kangurum3-web/showProductDetail.do?psi=5282040&categoryId=284 ::: 979 ytl

bu ne iştir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferhat zorlu -- 3 Mart 2008; 19:38:33 >

• ilk verdiğin linkte bir hata var. Telefonun hiç bir özelliğini vermemiş hiç bir detay yok sadece foto ve isim var.Yanlış giriş yapılmış sanırım yakında düzelir.O fiyata o telefon zor bulunur
  • aslında sipariş verip beklemek lazım ne olacak diye...
  • Bence Bir Anormallik Yok Hafıza Kartsız Sanırım 709 ytl.
    2 Gb Hafıza Kartı Farkı 270 Ytl İse Hemen Kaçırma Al Derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheValoran -- 3 Mart 2008; 1:08:50 >
  • Bence herhangi bir yazım hatası felan yok arkadaşlar...arkadaşımızın vermiş olduğu her iki linkte kangurum'daki farklı şirketlerin linkleri ve iki üründe N82 olmasına rağmen farklı şirketler tarafından satılmakta.Evet aslında bir yerde haklı olabilirsiniz ne bir özellik ne bir aksesuar vari şeyler hakkında herhangi bir bilgilendirme yok ama bence yinede tedbirli davranmak lazım aslında kolay değil...neredeyse milyar tl'ye yakın rakamlar...Hayırlı forumlar...
  • 709 ytl yazan siteyi buldum... tarih öncesi gibi... :::)

http://www.alo.net/telefon/ListCnP.asp?idCategory=121&curPage=6
  • bu linkten 1 saat sonra açılmış zate. ne özelliği var ki..
  • wenigma arkadaş sipariş vermiş arkadaşlar...bilgileriniz...şeytan benide dürtüyor aslında n95 8gb'ın yanına...
  • quote:

bu linkten 1 saat sonra açılmış zate. ne özelliği var ki..

Telefonun forum tarafından ne kadar sıkı şekilde takip edildiğini göstermek diyelim.

Kangurum.com adresinde yazım hatası yapılmış olsa dahi cep telefonu şu anda o fiyattan satılmak zorundadır. Yine de daima tedbirli olmakta fayda var.

2 GB microSD: ~25 YTL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..Knight.. -- 4 Mart 2008; 1:51:54 >
  • aldım bakalım ne olucak
    istanbul için teslim tarih 07/03/2008 diyor sanirim tedarik süresinide eklemişler. paralel ithalat değildir umarim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _ERH@N_ -- 3 Mart 2008; 1:51:47 >
  • Yahu alan alana wallahi bu saatte rank yaptı ha kangurum siteside...

Walla ahan az önce bende kaptım bir tane affetmedim...hayırlısı...gelişmelerden mutlaka haberiniz olacaktır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dj.trust.06 -- 3 Mart 2008; 2:15:10 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ..Knight..

quote:

bu linkten 1 saat sonra açılmış zate. ne özelliği var ki..

Telefonun forum tarafından ne kadar sıkı şekilde takip edildiğini göstermek diyelim.

Kangurum.com adresinde yazım hatası yapılmış olsa dahi cep telefonu şu anda o fiyattan satılmak zorundadır. Yine de daima tedbirli olmakta fayda var.

2 GB microSD: ~25 YTL

tamam öyle diyelim.

• şu an 9 toplam sipariş var hadi hayırlısı bakalım
  • Bendemı alsamkı :D
  • sozlesmede hersey lehimize sorun yok
  • içmişler sanırım
  • Şuanda da 1028 ytl yazıyor kararsız kalmışlar :)
  • aldım bende
  • allah hayırlı uğurlu etsin umarım bir sorun çıkmaz telefonlarda. :)
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.