Şimdi Ara

-Yeni Fiat Bravo Kulübü- (166. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
4.787
Cevap
57
Favori
555.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba
    gendarme kardeşimizinde dediği gibi bu fiyatlara bu aracın daha donanımlılıarını bulmak mümkün
  • quote:

Orijinalden alıntı: gendarme

quote:

Orijinalden alıntı: SqrT1903

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-sifir-hata-10-numara-168768176/detay/

bu araç için yorum alabilirmiyim donaım fiyat vs hakkında

@VMTX

@TMRT

bana sormamışsınız ama..

sanırım bu araç 2011 çıkışlı 2012
    çünkü Esp yok.. 2012'lerde Esp standart..
    buna yakın fiyatlara otomatik (doğal olarak Esp ve hill holder-yokuş kalkış destek standart) Bravo alınabilir..

çok teşekkür ederim bu aralar bakıyorum bravolara dizel otomatik tercihim ancak fiyatlar çok uçuk olursa manuele dönmek zorunda kalabilirim :)

araştırmalara devam edeyim sizleri tekrar rahatsız ederim :)

@VMTX

• 1.4 benzinli turbo model için, periyodik bakım kaç bin km de bir oluyor acaba
  • 20bin km ya da senede 1 kez
  • VMTX kullanıcısına yanıt
    140 bg multiair'den önce 150 bg olan 1-.4 T-jet motorlu Bravo'nun göstergeleri farklı.. sport motor ile sport style donanım farklı şeyler..
    sport style donanımın koltuk döşemeleri farklıdır.. genelde siyah/kırmızı, nadiren bulunan ve benim aracımda da olan siyah/gece mavisi
    kombinasyonları vardır.. aynı kombinasyon kapı içlerinde de var.. bence sadece bu bile tercih nedeni..
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

Fiyatı çok uygun geldi bana yanılıyor muyum?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-memurdan-tertemiz-ilk-el-bravo-169014788/detay

fiyatı normal. yalnız araçta esp yok bilginize. 33 veya 34e güzel bir seçim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuisance

quote:

Orijinalden alıntı: xweser

Fiyatı çok uygun geldi bana yanılıyor muyum?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-memurdan-tertemiz-ilk-el-bravo-169014788/detay

fiyatı normal. yalnız araçta esp yok bilginize. 33 veya 34e güzel bir seçim.

arabayı kapmışlar

• Ben full donanımlı çift chip tuningli extra eko takviyeli aracımı çöplerimi koymak için çöp mobil olarak kullanıyorum.Yakında resimlerini koyarım.
  • arkadaşlar bir adet benzinli bravo almayı düşünüyorum hangi modelini tavsiye edersiniz
  • turk110 kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Ben 1.4 Mutiair Dynamic Plus modelini kullanıyorum farklı motorlarda bravo kullanmadım ama multiair motor olanını tavsiye ederim.140 hp ve yakıt olarakta benzinli otomobiller arasında ekonomik araç.Bursa Şehir içinde 7.5 lt / 100 km yakıt tüketiyor.
  • Bravo kullanıcısı arkadaşlar elimde http. ://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-yaris-sol-special-1-haftaligina-ozel-fiyat-170065032/detay/ var

Takaslamayi düşündüğüm araç.http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-memurdan-hem-hizli-hem-ekonomik-degisen-yok-takasli-168913539/detay/

Siz ne dersiniz araçta boya var sıkıntı değil bence, ama km yüksek gibi geldi, trigger değişmiş, ama motorda bir sıkıntı var mıdır sizce, yaris arti 12 bin gibi vermem uygun mudur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • savaş03 kullanıcısına yanıt
    Boya sıkıntı değil dediğiniz aracın bir tavan bir de bagajı orijinal hocam. Uzak durun bence. Hadi 1 parça birkaç cm boya olur anlarım da 4 bir yanı boyalı aracın.
  • Arkadaşlar elimde 2013 model 5 bin km de t-jet bravo var ve şuanda kararsızım tüp taktırsam mı taktırmasam mı diye....yılda ortalama 10bin km yol yapıyorum araç benzinde 50 55 krş yakıyor.....fikirleriniz görüşleriniz nelerdir baya kararsız kaldım..
  • savaş03 kullanıcısına yanıt

sol arka çamurluk,tavan ve bagaj kapağı hariç aracın her yeri tamamen boyalı..
    bence en az 2 ve üzeri kazaya karışmış olabilir..
    tüm bu parçalar sadece çizikten dolayı
    (lokal boyamak yerine
    komple boyanması da çiziklerin boydan boya olabileceğini gösterir) boyatıldı ise sahibinin seveni çok demek ki..
  • quote:

Orijinalden alıntı: rocco1903

Arkadaşlar elimde 2013 model 5 bin km de t-jet bravo var ve şuanda kararsızım tüp taktırsam mı taktırmasam mı diye....yılda ortalama 10bin km yol yapıyorum araç benzinde 50 55 krş yakıyor.....fikirleriniz görüşleriniz nelerdir baya kararsız kaldım..

Merhaba
    Aracınıza ilk olarak tüp taktırmak yerine neden bukadar fazla yaktığını araştırmanız daha uygun olur gibi.Çünkü aracınız bahsettiğiniz rakamlara göre 100 km / 9.7 lt falan yakıyor ki bu rakam anormal giden birşeyler olduğunun habercisi bence.Bildiğim kadarı ile t-jet araçlar normal şartlarda 100 km / 8 lt yi geçmemesi lazım oda km de 40 kr eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VMTX

quote:

Orijinalden alıntı: rocco1903

Arkadaşlar elimde 2013 model 5 bin km de t-jet bravo var ve şuanda kararsızım tüp taktırsam mı taktırmasam mı diye....yılda ortalama 10bin km yol yapıyorum araç benzinde 50 55 krş yakıyor.....fikirleriniz görüşleriniz nelerdir baya kararsız kaldım..

Merhaba
    Aracınıza ilk olarak tüp taktırmak yerine neden bukadar fazla yaktığını araştırmanız daha uygun olur gibi.Çünkü aracınız bahsettiğiniz rakamlara göre 100 km / 9.7 lt falan yakıyor ki bu rakam anormal giden birşeyler olduğunun habercisi bence.Bildiğim kadarı ile t-jet araçlar normal şartlarda 100 km / 8 lt yi geçmemesi lazım oda km de 40 kr eder.

Aracın fabrika verileri bile şehir içinde 8 lt nin üstünde ki gerçekte 10 lt civarında yakıyor normal hali bu yani..normal bir 1.6 motorda benzinde buna yakın yer diye düşünüyorum....yaptığım hesaba göre lpg de 12 lt civarı yakacak.. ayda 600 km yaptığımı düşünürsek.

LPG
    12 x 2,50 = 30 = kmde 0,30 krş x 600 = 180 tl + 50 tl benzin = 230 tl aylık yakıt.
    BENZİN
    10 x 5,13 = 0,51 krş x 600 = 306 tl

aradaki fark aylık 76 tl...... :D...aylık 75 tl daha verip benzinli binmek mi yoksa lpg taktırmak mı????...

ayrıca lpg kiti+ işletmesi muayenesi fln 2000 tl ye mal olsa 2 yıl gibi bir sürede anca amortiler....

yanlışım varsa düzeltin:)

• quote:

Orijinalden alıntı: gendarme

sol arka çamurluk,tavan ve bagaj kapağı hariç aracın her yeri tamamen boyalı..
    bence en az 2 ve üzeri kazaya karışmış olabilir..
    tüm bu parçalar sadece çizikten dolayı
    (lokal boyamak yerine
    komple boyanması da çiziklerin boydan boya olabileceğini gösterir) boyatıldı ise sahibinin seveni çok demek ki..

haklısınız bi iki yer harici kalmamış, bnm ise km aklıma takıldı çok geldi gözüme,
  • Arkadaşlar 35.000 liraya kadar bravo bakıyorum, malum sitedeki ilanlardan yardımcı olabilir misiniz ?
  • Selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım bravolar hakkında pek bilgim yok 2 gün önce 2009 model 110 binde beyaz, kazasız boyasız tüm bakımları yapılmış ilk sahibinden, 1.6 120 beygir dinamik plus dizel bir araç aldık 32.000'ye sizce fiyat nasıl ve birde hız sabitleyici nerde taktırabilirim fiyatlar nasıl taktıran varmı ankaradayım yardımcı olabilecek varsa teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.