Şimdi Ara

No Country For Old Men (2007)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
0
Favori
3.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Dün akşam Knight Rider'den sonra izledim gece yarısına doğru.

Film uyuttu göz kapaklarımla savaşarak izledim. ama hiç bişey anlamadım. Nasıl oscar aldı bu film:S

izleyenlerden spoiler paylaşımı yapılırsa kareleri oturtturayım bari
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Bu filmi izleyen yok mu yahu
  • Bazı filmler klasik gelişmez bu da onlardan biriben bunu pulp fiction'ı izlediğimde anladım:).Bir uyuşturucu mafyasının kaybettiği malı bulma çalışmaları gayet başarılı ve gerçekçi bir şekilde aktarılmış bence.Filmi 2. kez izlemeni tavsiye ederim ben öyle yaptım daha iyi oldu
  • Fılmın uyuşturucu mafyasıyla pek bir alakası yok açıkcası. İhtiyar şerifin değişen dünyada gittikçe rastgeleşen kötülüğe uyum sağlayamaması ve kötülüğün toplumda durdurulmaz ve kaçınılamaz olduğu hakkında film.
    Filmdeki bütün karakter gerçek dünyada bir sembol.
    Anton Chiurgh: Kötülük.
    Lweynn: Aptallık.
    Şerif: Değişen dünyaya uyum sağlayama
    Harrelson'un karakteri: Kibir.

Sondaki araba sahnesi: Kader,

Btün mesajı birde gerilim filmiyle birleştirilmesiyle oluşmuş bir film. Ama anlatımı pek başarılı bulduğumu söyleyemem ve mesajları biraz fazla klişe buldum.
    7 / 10.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Krethgar -- 29 Şubat 2008; 22:13:23 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: evrimci

Fılmın uyuşturucu mafyasıyla pek bir alakası yok açıkcası. İhtiyar şerifin değişen dünyada gittikçe rastgeleşen kötülüğe uyum sağlayamaması ve kötülüğün toplumda durdurulmaz ve kaçınılamaz olduğu hakkında film.

Btün mesajı birde gerilim filmiyle birleştirilmesiyle oluşmuş bir film. Ama anlatımı pek başarılı bulduğumu söyleyemem ve mesajları biraz fazla klişe buldum.
    7 / 10.

hmm ben hiç o yönden bakmamıştım teşekkürler

• Yorumlarınız için teşekkürler.
    anlaşılan yine de pek kimse izlememiş daha... Topiğin hit sayısı ve mesaj sayısı bunu gösteriyor.

Elimde izlemediğim daha çok film var, bir boşluk yakalarsam bir daha izlemeyi düşünüyorum bende.
  • Walla bence en sıkıcı gerilimlerden biriydi, in the walley of elah bile bundan cok daha güzel bir filmdi(başrol oyuncusu ve tarihleri yakın oldgu için bu örneği verdim). Bence de oskarı pek haketmeyen bir filmdi!
  • filmi netten çekiyorum izleyince yorum larınıza ekleme yaparım
  • quote:

Orjinalden alıntı: evrimci

Fılmın uyuşturucu mafyasıyla pek bir alakası yok açıkcası. İhtiyar şerifin değişen dünyada gittikçe rastgeleşen kötülüğe uyum sağlayamaması ve kötülüğün toplumda durdurulmaz ve kaçınılamaz olduğu hakkında film.

7 / 10.

Güzel Bir Bakış Açısı Saol

• Javier Bardem gerçekten müthiş bir pisikopat katil rolü oynamış, o ses tonu, mimikleri v.s
    Oscar hakkıydı yani.
  • Javier Bardem gerçekten merhametsiz bir insan nasıl olurun cevabını veriyor.fena bi film değildi.
  • javier bardem in dışında filmde etkileyici pek bişey yok özellikle de filmi beklenti içinde izleyecek olan arkadaşlar boşuna izlemesin çok büyük hayal kırıklığı yaşarsınız.
    oscarıda bana göre pek fazla kaliteli film rakibi olmadığı için aldı.
  • Arkadaşlar film resmen küüüt diye bitiyor sonu hakkında spoiler verecek yok mu?
  • Javier Bardem'in performansı dışında izlencek bir film değil benim gözümde..Boşa kaybedilmiş 2 saat olarak nitelenderebilirim bu filmi..
  • Oscar'da değerini yitirdi bu filmle
  • En iyi erkek oyuncu dışında diğer ödülleri hak etmiyor bence. Gerçi başka da film yoktu bu sene.
  • quote:

Orjinalden alıntı: {PeGaSuS}

Javier Bardem'in performansı dışında izlencek bir film değil benim gözümde..Boşa kaybedilmiş 2 saat olarak nitelenderebilirim bu filmi..

Kesinlikle katılıyorum toprak. başlıkta Spoiler yazdığı için girmemiştim ama seyrettikten sonra keşke girseydimde 2 saatimi 3 10 yuma ya harcasaydım dedim.
  • ben bu tür filmleri beğenmiyorum.zaten bu aralar bu tür filmler çok meşhur.üç defin vede babilde bu tarz filmler.yavaş akan ıssız bölgelerde geçen silahlı az diyaloğun olduğu filmler artık sıktı.oscar almak bu kadar kolay olmamal.
  • Hakkını yemeyelim Babil güzeldi.
  • HD sini izledim.Film pek hızlı değil fakat fenada değildi...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.