Şimdi Ara

## Biostar 780G Yonga Setli TA780G M2+ Modelini Duyurdu ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
3.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Biostar 780G Yonga Setli TA780G M2+ Modelini Duyurdu ##

Son dönemde hazırladığı anakartları ile AMD platformunda öne çıkan üreticilerden biri olmayı başaran Biostar, AMD'nin yeni yonga seti 780G'yi esas alan yeni anakartı TA780G M2+'ı duyurarak Çin pazarında kullanıma sundu. AMD'nin 780G yonga setini kullanan anakart üzerinde RV610 gpu'sundan türetilen ve DirectX 10 desteği sunan HD 3200 entegre grafik işlemcisi yer alıyor. Hybrid Crossfire desteği de sunan anakart bu sayede HD 2400 veya HD 3400 serisi ekran kartları ile dahili grafik işlemciyi paralel çalıştırarak %50'ye varan oranda performans artışı hedefliyor. Soket AM2+ formundaki yeni nesil Phenom işlemcilerine tam destek veren anakart ayrıca geriye dönük olarak AMD'nin soket AM2 formundaki Athlon64 işlemcileriyle de sorunsuzca çalışabilmekte. 4 adet DIMM slotu bulunan ve 8GB'a kadar DDR2 1066MHz bellek desteği sunan Biostar TA780G M2+ üzerinde ayrıca 1 adet PCIe X16 slotu ve ek olarak bir adet PCIe X1 ile 2 adet te tipik PCI slotu yer almakta. SB700 köprüsü sayesinde 6 adet SATA-II ve 10 adet te USB 2.0 konnektörüne sahip olan anakart 6 kanal yüksek tanımlı ses ile gigabit ethernet özelliği de sunuyor. Görüntü aktarımı için DVI ile gelen opsiyonel olarak HDMI desteği de sunan anakartın fiyatı hakkında net bir bilgi bulunmuyor.

## Biostar 780G Yonga Setli TA780G M2+ Modelini Duyurdu ##

• Yaw yeter artı insan bunları görünce isteyesi geliyor içim gidiyor hepsi beni hepsi benim
  • Biostar bu anakartların adamı
  • quote:

Orjinalden alıntı: max975

Biostar bu anakartların adamı

Giriş seviye için Biostar yeterli ve tatminkar anakartlar üretiyor.
  • HDMI olmazsa çok tutacağını sanmıyorum.Genelde sanırım bu kartı benim gibi HTPC kuracaklar düşünecektir
  • GERÇEKTEN GÜZEL BİR ANAKART
  • beeennn buuu anakartıı bekliiiyoooorummmmmmm
    2 ay içinde gelmez ise 690 dan yapıcam artık
  • artık bu modelde kral ECS BLACK SERIES
    ECS A780GM-A Black Serisi Anakart - S940 5200MT DDR2-1066Mhz HDMI ATX Phenom Destekli
  • fiyatı ne civarda olur acaba?
  • Amd on-board ekran kartı konusunda inteli baya bi geçti.
  • hdmi lı alternatifleri cıkmısken bu kart alınmaz bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: theraptorx

HDMI olmazsa çok tutacağını sanmıyorum.Genelde sanırım bu kartı benim gibi HTPC kuracaklar düşünecektir

690G modeli gibi oc olursa senden önce f/p ciler düşünür
  • 690 g dense tf560 ı tavsiye ederim am+ da destekliyo ht 2.0 olsada destekliyo ve güsel ankart gercekten performans iyi
  • quote:

Orjinalden alıntı: usb2.0

quote:

Orjinalden alıntı: theraptorx

HDMI olmazsa çok tutacağını sanmıyorum.Genelde sanırım bu kartı benim gibi HTPC kuracaklar düşünecektir

690G modeli gibi oc olursa senden önce f/p ciler düşünür

Eğer 780G nin onboard ekran kartı overclock olabiliyorsa, hybrit crossfire durumunda over clock olabilecek mi? Hem onboard ekran kartını, hem PCIex ekran kartını overclock edip hybrit-crossfire yapılabilecek mi? Çok aç gözlüyüm. Böyle bir şey olursa giriş seviyesi, orta seviyeye yakın bir şey olur herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi showstopper41 -- 1 Mart 2008; 2:38:13 >

• herşeyden önce işlemci oc kısmı önemli bence zaten hybrid cross fire sadece 2400 ve 3400 serisi ile oluyorsa bu kombinasyondan çokbirşey beklememek lazım
  • msi yi tercih ederim
  • biostar ın msi dan hiç bir eksiği yok
  • Biostar bu aralar nedense tek slot'luk boardlar sunuyor.
  • tez zamanda bu mobo dan alıp x2 4000 imi test etmek isterim!!! bakalım fiyat+- bütçe denkleşmesi ve zaman uygun olacakmı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: MrPerFormance

Yaw yeter artı insan bunları görünce isteyesi geliyor içim gidiyor hepsi beni hepsi benim

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.