Şimdi Ara

[[[ SES KARTIM FAZLAMI GELIYO ]]]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 sene önce bilgisayarıma onboard ses kartından baglı olan mikado markali 2+1 i bugun yeniden pc ye baglayayim dedim. Su an creative sound blaster live 7.1 24 bit ses kartı var. ordan 2.1 seciyom bütün ayarlari düzgün yapiyom ama bass lar bozuk geliyo. daha dogrusu bass yerine sub ın içinden tırrr tırrr diye sesler geliyo hiç bass yok. normalde o 2+1 digital uyduya takılı ama orda gayet süper bass veriyo. acaba dedim ses kartımdamı sorun var ama imkansız çünkü pc de bagli olan 5+1 den cok kaliteli ses geliyo yani ses kartının bozuk olmasi imkansiz. burda geriye tek secenek kaliyo. o da acaba ses kartım mikado 2+1 e fazlamı geliyo işin içinden cıkamadım biri yardım etsin lütfen çünkü ilerde z2300 ile mms460 ı birlikte kullancam pc de. E z2300 de bi 2+1 sonucta. eger aynı sey ondada olursa yıkılırım. yıkılmamak için size bi danısayım dedim

• acaba ses kartım mikado 2+1 e fazlamı geliyo

koptum arkadaşım ya :D bence de fazla geliyor mikoda nerde creative blaster nerde..
  • ses kartının ses sistemine fazla gelmesi gibi bi durum olmaz ama pc de kullandığın programdan ya da ses kartının driver ından ekolayzır ayarlarında bir dengesizlik olabilir gözünden kaçmıştır onlara birdaha bak derim ya da sistemi bilmiyorum ama sub ayar düğmesi warsa ordan biraz kısmayı dene kolay gelsin...
  • Arkadaşım bende z2300+creative 7.1 live 24 bit ses kartı vardı. Bende bütün ayarları yapmama rağmen bas sesler alamıyodum. Yanlış hatırlayabilrim ama eax kontrol diye bi menü vardı orda bi şeyi seçtim bas sesi geldi. ondan önce çok az geliyodu. sende bi kurcala oralarda bi yerde bi ayar var onu seçince oluyor. şimdi ses kartımda hoparlörümde değişik olduğu için bakıp yapamıyorum. ama hatırladıklarım bunlar.
  • EAX menüyü birbirine kattım yine olmadı. zaten hoparlör seceneklerinden 2.1 i secince eax menüdeki bicok sey devre dısı kaliyo. nerdeyse hiçbisey kalmiyo.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.