Şimdi Ara

##Ultimate Rx 303 Lcd Duvara Askı Aparatı İncelemesi #

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
17.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba.Dün söz veridğim gibi Ultimate Rx 303 model Lcd Duvar asma aparatı montajımı bitirdim ve sizlerlede bunu paylaşmak istedim.

Ürün Max taşıma : 20 Kg

max panel : 26 "

Opsiyonel parça ile max panel : 32"

Ürünün içinden her türlü vidası,contası,dübeli mevcut.Dikkatimi bişi çekti ürün Türk malı.Türkler iyi iş çıkarmış diyebiliriz.Ürün kutusu biraz ağır.Malzeme çok kaliteli.Kurulum aparatın duvara montajına kadar basit.Duvara montajda en büyük zorluk vidaları dübele montajlama işi.Ama ben bu kısmı hafif zorlukta atlattım.Nasıl mı ? Ben burada lokma takımı sayesinde kolayca vidaları dübele yerleştirdim.Ehh sonunda artık monitörü aparata takma kısmı vardı.Gayet kolay ve basit.Elimden geldiği kadar bol resim çekmeye çalıştım dandik foto makinamla.Ama bizi yarı yolda bırakmadı sağolsun elinden geleni yaptı oda.Aparttın duvara takılan parçasında toplam 6 delik var matkapla duvarı dikkatli ve güzelce deldikten sonra vidaları dübele montajlayabiliriz.

Hareketli kol kısmı gayet kullanışlı.sağa sola,öne arkaya.Açılı olarakta aşağı yukarı gidebiliyor.

Ben üründen çok memnun kaldım.Ama bir kişiye çok teşekkür edeceğim.Ürünün temini hakkında bana yardımcı olan Selçuk (Fenomen) Kardeşime buradan bol bol teşekkürlerimi iletirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Penryn -- 1 Mart 2008; 21:56:34 >

• Arkadaşlar arka panel aşağıdaki resimdeki gibi : )

• Bende 28" Viewsonic icin benzer bir aparat ariyorum , her turlu oneriye acigim.
  • Konuyu biraz araştırdım.Sanırım Vesa yazması gerekli duvar asma aparatı için uygunluğu ortaya koyuyor.Bu konuda sanırım forumda da net bişi yok.Ama Monitör ve asma aparatında VESA yazması yetiyor.Tabi benim yaptığım araştırmalar netten.Konuya daha hakim arkadaşlar varsa onlarda bilgilerinden edinmek isteriz.Sonuçta bu duvara asma işi çok istenen ve yapılacak bişi.Bu forumda insanların yakın zamanda çok soracağı bir konu olabilir.
  • Sizin resmini koydugunu urunnun pivot ozelligi duvar ile aradakimesafe az olacagi icin sanki kullanisli olmayabilir
    http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=98500&productid=bd48973
    bu urun hem daha uygun fiyatli hemde daha kullanisli gibi gozukuyor.
  • Henuz elime gelmedi urun ama klavuzunu internet'ten indirip baktigimda montaj kisminda VESA oldugu yaziyor.

sanirim soz konusu urun ile sorunsuz calisabilir.

http://www.simdial.com/KMDefault.aspx?ctrid=5962

adresinde de bu konuda cok cesitli urun oldugunu goruyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gumush -- 29 Şubat 2008; 12:02:21 >

• Buda Türkçesi

• s.a.
    arkdaşlar gerçekten benim de böyle bir aparata ihtiyacım var..22" aoc var elimde ve asacağım için sürekli sağda solda yerde hep dolanıp duruyor..konuyla ilgili bilgisi olan kullanan varsa nelere dikkat etmeliyiz yardımcı olursa seviniriz.

linklerdeki aparatlara baktığımda tam 22" yazan yok sanırsam 22,9" gibi şeyler yazıyor..buda ister istemez tereddüte yol açıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seyhat -- 29 Şubat 2008; 13:36:58 >
  • Buyrun biraz daha araştırma sonucu Selçuk dostuma teşekkür ederim.Ultimate 303 almaya karar verdim her yöne hareketli.Yarına elimde olacak.Sonuçları foruma aktarırım.

http://www.hepsiburada.com/department.aspx?Categoryid=17539

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Penryn -- 29 Şubat 2008; 13:42:28 >
  • arkadaşım eline geçtiğinde yine bu başlık altında ayrıntılı paylaşımına ihtiyacımız var..bu forumda böyle bir konu başlığına gerçkten ihtiyaç vardı uzun zamandır..

quote:

Orjinalden alıntı: Penryn

Buyrun biraz daha araştırma sonucu Selçuk dostuma teşekür ederim.Ultimate 303 almaya karar verdim her yöne hareketli.Yarına elimde olacak.Sonuçları foruma aktarırım.

http://www.hepsiburada.com/department.aspx?Categoryid=17539
  • @seyhat tamam merak etme.Bu başlığı ben açtım.Devamınıda getiririm.
  • @oerdem den sonra guzel bir inceleme olur umarim...fiyati da iyiymis bayagi...hayirli olsun...
  • İncelemenizi bekliyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: metintekin

İncelemenizi bekliyorum

Ürün yarın elimize ulaşırsa yarın,ulaşmazsa Salı ya inceleme yapacağım.Kargo elini çabuk tutabilirse ben yarına yapmayı istiyorum.Sonuçta bende ona göre dizayn edeceğim odamı.
  • Ürün hakkında link : http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=17539&productid=evultimaterx303

Aslında baştan başlık açacaktım.Ama nedense olması.Neyse arkdaşlar ürünle ilgili inceme yukarıda.
  • Cok guzel bir inceleme olmus eline saglik..
  • Hocam bana süper bir fikir verdin , çok güzel çalışma olmuş bende böyle bir askı aparatı arıyordum. GErektiğinde bana doğru gelecek monitör gerektiğinde geride duracak, hatta istersem sağa sola çekebileceğim bir askı arıyordum. Senin topicde verilen linklerde gördüm bunuda bukadar kullanışlı olacağını düşünmemiştim gerçekten. Bide pivot özelliği olsaymış apartta tam süper olurmuş Benede 22" hp var şimdi duvara asarsam pivot özelliği kaybolacak assam mı asmasam mı diye düşünüyorum ama ürün gerçektne çok güzel olmuş güle güle kullan hayırlı olsun Keşke bide fotolar az daha net olsaydı

Hocam bide o kablo görüntüsünden kurtulman için kablo gizleyici al istersen. Koçtaşda falan var plastik oluyor böyle içinden kabloyu geçirip üstünü kaptıyorsunuz. Öyle bir kablo gizleyici alırsınız bide yapışkanlı kağıt alın isterseniz üstünü istediğiniz bir renkde kaplayın siyah kablolar yerine daha şık bişey olur bence

• @_Divine_ , @Yazılımcı Online ikinizede teşekkür ederim.Sağa,sola gitmesi ve öne arkaya gelmesi gerçektende muhteşem.Tabi aşağı-yukarı olayı açılı olarak olabiliyor.Bende bu kadar kullanışlı olduğunu bilmiyordum.Hatta hiç bi bilgi yoktu ben resimlere bakarak ve Selçuk kardeşimin bilgisi ile aldım.Asmakla iyi edersin neden?Seni yer derdinden kurtarıyor.En önemlisi lcd ye hareket özelliği kazandırıyorsunuz.Kablo olayı sorun değil.Alt tarafı 2 kablo zaten.Ama bakarız yinede.Fikrin için sağol.Fotolar için makinanın elinden gelen bu.Bende bi doğru düzgün foto makina alamadım.Durmadan erteliyom.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Penryn -- 1 Mart 2008; 23:12:50 >
  • Güzel inceleme olmuş eline sağlık Kabloları beyaz elektrik bantıyla sıkı bi şekilde sararsan daha hoş bi görüntü olur
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.