- x
Iphone'a resim atma resim alma..
51 Cevap283951 Görüntüleme3 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1675 Mesaj
24 Şubat 2008; 20:26:47 

Beyler yine ben yine bi sorun =) Bu alete nasıl resim atıcağız ayrıca kamerayla çekilen resimleri nasıl pcye aktarıcağız?

teşşekürler herkese..

1605 Mesaj
24 Şubat 2008; 21:21:51 

bak şimdi aleti dock a tak itunes aç. Orda itunesta iphone a bas soldaki kısımdan. iphone kısmında photos olucak. Orda photosdan bilgisayarında resimlerin olduğu bir klasörü seçi. Sonra SYNC diyince direk o klasördeki bütün resimleri iphone a atıcaktır. Yada resimlerinin olduğu bir klasörün içine yeni bir iphone adında klasör aç ve içine istediğin resimlerini at. Ordaki resimler iphonuna yüklenicektir.

Iphonedaki resimleri pcye atmak için diyosanda bende direk iphone takınca bilgisayarıma bakınca fotoraf makinası olarak gözüküyor iphone. Ordan açınca bilgisayarımdan iphone u içindeki resimler açılıyor.

1675 Mesaj
24 Şubat 2008; 22:57:59 

acıklayacı cevabım için cok teşşekürler sentinal.. bende windows gormuyor oyle bakalım 2-3 maymunluk yapıcaz artık tanıtana kadar galiba.. =)

939 Mesaj
24 Şubat 2008; 23:43:22 

Peki arkadaşlar bilgisayardan iphone'a atılan resimleri iphone'dan nasıl sileceğiz ?

"Başlamak Bitirmenin Yarısıdır"

M o o N W a ! K e R ' s Mod Shop

126 Mesaj
25 Şubat 2008; 1:00:22 

evet arkadaşlar benimde öyle bir sorunum var veya aktarılan resimleri tek tek degilde iphoneden nasıl komple silecegiz ? veya videoyu ?

178 Mesaj
25 Şubat 2008; 1:33:41 

quote:

Orjinalden alıntı: ofazli

evet arkadaşlar benimde öyle bir sorunum var veya aktarılan resimleri tek tek degilde iphoneden nasıl komple silecegiz ? veya videoyu ?

itunese bağlıyken silmekten bahsediyoSan kolay
ama direk iphonedan topluca silemiyoruz

280 Mesaj
25 Şubat 2008; 16:59:20 

bilgisayardan iphone a atılan resimler sadece itunes aracılığıyla silinebiliyor. iphone üzerinden silmek mümkün değil

[gorki] is here!

54 Mesaj
24 Mart 2008; 23:19:59 

Benim Itunes da Iphone simgesinin altında herhangi birşey açılmıyor..üzerine tıklandığında sadece ismini değiştirebiliyorum..

Nasıl halledebilirim acaba bu sorunu??

0

138 Mesaj
25 Mart 2008; 1:37:46 

itunes i geç sitede iphone pc suite var onu kullan süper...herşeyi yapıyorsun kur anlıcaksın

54 Mesaj
25 Mart 2008; 12:22:47 

Teşekkür ederim. :)

408 Mesaj
31 Mart 2008; 14:09:20 

arkadaşlar ben bi resim atıyorum mesela msaüstünde bi resim başka bi zaman bağlayıp resimlerim den bi resim atmak istediğimde eskileri siliyo üzerine yenileri atıyo yani mesela masaüstüne iphone diye bi klasör açtım ordaydı resimlerim onları iphone a attım sonra o kalsör yanlışlıkla silndi o resimlerin bazıların buldum yeniden atıyım dedim klasör yenilendi yani eskiden 32 resim vardı şimdi 19 üstne atmıyoda esklilri ilyo yenisini atıyo

1292 Mesaj
31 Mart 2008; 14:18:38 

quote:

Orjinalden alıntı: lord_nemesis

arkadaşlar ben bi resim atıyorum mesela msaüstünde bi resim başka bi zaman bağlayıp resimlerim den bi resim atmak istediğimde eskileri siliyo üzerine yenileri atıyo yani mesela masaüstüne iphone diye bi klasör açtım ordaydı resimlerim onları iphone a attım sonra o kalsör yanlışlıkla silndi o resimlerin bazıların buldum yeniden atıyım dedim klasör yenilendi yani eskiden 32 resim vardı şimdi 19 üstne atmıyoda esklilri ilyo yenisini atıyo

Otomatik senkronize ediyor olabilir itunes, bi kontrol et istersen...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C0nD0R -- 31 Mart 2008; 14:18:58 >

PS3 120 GB Slim PAL
XBox-360 Jasper Elite
Logitech Z-5500
Samsung 40ES8000
Samsung Galaxy Note 3
Intel C2Q 9550 - Asus P5Q Pro - Ocz Reaper DDR2 1066 Mhz - Seagate 500GB 7200.12 - Ocz Gladiator Max - High Power 650 w Psu - Samsung 2333SW

408 Mesaj
31 Mart 2008; 14:23:50 

nerden yapacaz ki cafede falan resim atmak istediğimde tümü gidiyo ya

1292 Mesaj
31 Mart 2008; 14:48:41 

quote:

Orjinalden alıntı: lord_nemesis

nerden yapacaz ki cafede falan resim atmak istediğimde tümü gidiyo ya

Itunes'i sadece kendi pc'nden kullanmanı tavsiye ederim çünkü bir başka pc ye bağladığın zaman oto senkronize edeceği için müziklerini bile silebilir varsa tabi.. Kendi pc'nde kullan ve oto senkronizeyi kapat senkronizeyi kendin yaparsın. Nerden yapıcağına gelince iphone u bağladığın zaman aşağıda seçenekler çıkıyo tam olarak ne yazdığını hatırlamıyorum ama automatic sync photos and music yazabilir o seçeneği kaldırırsan manuel e dönmüş olur...

PS3 120 GB Slim PAL
XBox-360 Jasper Elite
Logitech Z-5500
Samsung 40ES8000
Samsung Galaxy Note 3
Intel C2Q 9550 - Asus P5Q Pro - Ocz Reaper DDR2 1066 Mhz - Seagate 500GB 7200.12 - Ocz Gladiator Max - High Power 650 w Psu - Samsung 2333SW

66 Mesaj
31 Mart 2008; 18:38:27 

cafelerde kullanmak istiosan illa saptunes yükle cafelerde onu seçersin onunla resim atarsın ayrıca illa cafe cafe geziorum ben diosan o zaman cafeye iphonebrowser kur bilgisayara oturunca istediğini infir iphone da bi klasör yap cafe die oraya at eve gelincede yine iphonebrowserdan gir resimleri kendi bilgisayarına at ordanda itunesdan gönder başka çözüm gelmedi aklıma... haaa tabi bide winscp var ama onun için cafede wireless olması lazım dediğim gibi çözüm çok sen seç beğen kullan :)

316 Mesaj
5 Nisan 2008; 21:53:31 

Bilgisayarımda bulunan resmi iPhone'a nasıl aktarıcam acaba ? iTunes'tan denedim ama hep bütün klasörü atıyor. Ben tek resim atmak istiyorum.

778 Mesaj
5 Nisan 2008; 22:16:12 

klasör'deki diğer resimleri sil

Niçin küçülüyor eşya uzakta?
Gözsüz görüyorum rüyada, nasıl?
Zamanın raksı ne, bir yuvarlakta?
Sonum varmış, onu öğrensem asıl?

294 Mesaj
16 Nisan 2008; 0:35:51 

arkadaşlar bu konu ile biraz alakasız oldu kusura bakmayın ama başlık açmak istemedim.iphone' a safaride gezerken resim yükleyebiliyormuşuz.forumda bir arkadaş öylez yazmış.bir de pluginden bahsetmiş,installerda var demiş.forumda başka detaylı bilgi bulamadım.acaba bu işi nasıl yaparız?bilgilendirirseniz sevinirim

19 Mesaj
30 Nisan 2008; 17:35:45 

arkadaşlar merhaba iphone ile çektiğim resimleri pc ye nasıl alıcam itunes la olmuyor sanırım yardımcı olursanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahlas1903 -- 30 Nisan 2008; 18:04:15 >

48 Mesaj
10 Haziran 2008; 18:07:32 

arkadaşlar sitede hiç rastlamadım bu iphonenin kamerası nasıldır ayrı bi konu açacaktım belki vardır die açmadım
iphone ile çekilmiş resimleri paylaşabilirmisiniz

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
10 Haziran 2008; 19:59:50 

Şimdi Kamera İle Çekilen Resimlerin Olduğu Klasörün Altında WALLPAPER Klasörü Var Ben O Klasöre Nasıl Erişirim Sizlerdede Var Heralde O Klasör Saygılar...

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
14 Haziran 2008; 13:39:06 

Varya O kadar sömügen insanlarsınızkı baska bişi demıyorum

3 Mesaj
11 Kasım 2008; 23:34:45 

quote:

Orjinalden alıntı: Sentinal

bak şimdi aleti dock a tak itunes aç. Orda itunesta iphone a bas soldaki kısımdan. iphone kısmında photos olucak. Orda photosdan bilgisayarında resimlerin olduğu bir klasörü seçi. Sonra SYNC diyince direk o klasördeki bütün resimleri iphone a atıcaktır. Yada resimlerinin olduğu bir klasörün içine yeni bir iphone adında klasör aç ve içine istediğin resimlerini at. Ordaki resimler iphonuna yüklenicektir.

Iphonedaki resimleri pcye atmak için diyosanda bende direk iphone takınca bilgisayarıma bakınca fotoraf makinası olarak gözüküyor iphone. Ordan açınca bilgisayarımdan iphone u içindeki resimler açılıyor.

Açıklamanız için teşkkür ederim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatal302 -- 11 Kasım 2008; 23:35:44 >

2226 Mesaj
10 Nisan 2010; 22:45:31 

ii oldu bu

Neyi hep erken yaşadıysam hep ona GEÇ KALIYORUM...

69 Mesaj
25 Nisan 2010; 8:13:47 

peki arkadaslar itunes aracılığıyla nasıl silecez bilgisayardan atılmış resimleri?

Oldugu kadar,olmadigi kader.

817 Mesaj
25 Nisan 2010; 10:11:24 

msjım bulunsun, ilerde lazım olur

e-posta: fenerbahceli@superonline.com

58 Mesaj
18 Kasım 2010; 22:03:04 

arkdaşlar bende sole bi sorun var telefonu bilgisayara bağladığımda bilgisayarımda hiç birşey gözükmuyor telefonla ilgili bu yüzden hala cektiğim resimleri aktaramadım bilgisayara buna resimli bi şekilde yardım edebilcek varmı ıtunnes aracılığıyla anlatabilecek yada daha farklı şimdiden teşekkürler...

261 Mesaj
8 Ocak 2011; 2:12:29 

ben de de yeni sorun başladı önceden olmuyordu. pcden dosyaya ıphone resım dıye kalasör olusturmustum ıcıne de resımlerı attım. gecen gun sync yaptım resımler gıttı ve ne kdr ugrastıysam pcde olusturdugum dosyadakı resımlerı ıphona atamıyorum. transfer purchases fln butun olasılıkları denedım ama olmuyor. iphone 4 4.1 jb. acaba neden böle ?

6601 Mesaj
8 Ocak 2011; 10:50:07 

quote:

Orijinalden alıntı: okty_ksk

ben de de yeni sorun başladı önceden olmuyordu. pcden dosyaya ıphone resım dıye kalasör olusturmustum ıcıne de resımlerı attım. gecen gun sync yaptım resımler gıttı ve ne kdr ugrastıysam pcde olusturdugum dosyadakı resımlerı ıphona atamıyorum. transfer purchases fln butun olasılıkları denedım ama olmuyor. iphone 4 4.1 jb. acaba neden böle ?

Başka bir klasör açmayı denedınız mi

quote:

Orijinalden alıntı: togaerol

peki arkadaslar itunes aracılığıyla nasıl silecez bilgisayardan atılmış resimleri?

Oluşturdugunuz klasörden silip sync veya apply hangisi cıkıyorsa ona basarsanız telefondan silinir.

Belki de bu dünya başka bir gezegenin cehennemidir

261 Mesaj
8 Ocak 2011; 15:52:46 

denemedim ama başka klasör deniyim bi sonucu yazarım. teşşkürler

*** denedım ve malesef olmadı :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okty_ksk -- 9 Ocak 2011; 0:59:20 >

1 Mesaj
1 Mart 2011; 18:49:40 

İphone'a dosya halinde pc den resim attım ama telefonda bulamıyorum bir türlü.. yardımcı olabilir misiniz ?

6579 Mesaj
2 Mart 2011; 8:41:48 

arkadaşalr iphoneleri bilgisayara bağladığınızda disk sürücüsü olarak hafıza kartına girip resimleri alabiliyor musunuz?

79 Mesaj
2 Mart 2011; 16:54:34 

oha resmen başlık hortlamış :)

anlatacaklarım iphone 4 içindir:

*cihazı bilgisayarınıza bağlayınca aynen bir dijital kamera bağlamış gibi çektiğiniz fotoğraflar klasörünü görebileceksiniz.

*buradan istediğiniz resimleri bilgisayarınıza kopyalayabilirsiniz ama telefona herhangi bir resim kopyalayamazsınız.

*bu özelliği her bilgisayarda kullanabilirsiniz. illa iphone'u ilk tanıttığınız bilgisayar olması gerekmez.

*bu şekilde bağladığınızda telefon içinde galeri kısmındaki diğer resimleri (önceden itunes ile attığınız farklı resim klasör) göremezsiniz. sadece telefon ile çektiğiniz fotoğraf ve videoları görebilirsiniz.

*iphone'a resim atarken telefonu ilk tanıttığınız bilgisayara bağlayın ve itunes'i açın.

*masaüstünde herhangi bir klasör oluşturun. örneğin adı "okul gezisi" olsun. atmak istediğiniz fotoğrafları windows da tek tek veya klasör olarak seçip yeni yarattığınız klasöre atın. bunu yaparken resimleri taşıyarak değil kopyalıyarak yapın. daha sonra yeni yarattığınız klasörü tutun ve itunes'da telefonun olduğu soldaki bölüme telefon resminin üzerine bırakın. resimler telefonunuza kopyalanacaktır.

*işlem bittiğinde yarattığınız klasör silebilirsiniz (bu yüzden kopyalayın diyorum, yoksa resimlerin orijinallerini de silmiş olursunuz.)
*bu şekilde bazı videolarıda atabilirsiniz. telefonunuz büyük ihtimalle onları da tanıyacaktır, özellikle başka bir telefonun kamerasıyla çekildilerse. (tanınan formatlar hakkında biraz araştırma yapabilirsiniz. şimdi hatırlayamadım)

*attığınız resimler telefonunuzda hem photo library (resim kütüphanesi?) hem de okul gezisi olarak iki farklı klasör altında gösterilecektir.

*daha sonra attığınız resim klasörleri photo library'e otomatik olarak eklenecektir, aynı zamanda kendi klasöründe görünecektir.
örneğin "okul gezisi" ve "yaz tatilim" adıyla iki farklı klasör oluşturdunuz ve telefonunuza kopyaladınız, telefonunuzda resimler menüsüne girince şu şekilde göreceksiniz: -ingilizce yazıyorum kusura bakmayın- camera roll (iphone ile çekilen fotolar, videolar) / photo library (sizin itunes kullanarak attığınız fotoğrafların ve videoların tümü)/ okul gezisi (fotoğraf albümü)/ yaz tatilim (fotoğraf albümü)

*bu şekilde attığınız resimleri daha sonra telefonunuzdan silemezsiniz. tekrar bilgisayarınıza bağlamanız gerekir cihazı.

*bu şekilde kullanabilmek için automatically sync photos seçeneği seçilmemelidir. resimleri manuel olarak kontrol etmelisiniz. yoksa bir sonraki itunes'a bağlandığında herşeyi siler ve bilgisayarınızdaki resimlerim (my pictures) klasöründe ne varsa onları yükler.

iPhone 4 JB
iPad 2

555 Mesaj
2 Mart 2011; 20:29:52 

Mac te nasil yapabiliriz bu islemi arkadaslar? iPhone da ki resimleri nasil alabilirim. Mac te fotograf makinesi gibi gormuyor :( Yardim ederseniz iyi olur banada.

eX! | MacBook Pro 13'' i5 2.5 750Gb 240GbSSD 16Gb | iPhone5 GameCenter: <eScapeeXc> | Sony Xperia Z2 | Blackberry Bold 9900 | Playstation 3 320Gb PSN: eScapeeXc | Leon 1.4 TSI FR 17" 2014

669 Mesaj
5 Nisan 2011; 13:00:03 

Bilgisayardan i phone a atılan resimleri nasıl silicez arkadaşlar ? I tunes üzerinden olduğunu biliyorum fakat bulamadım fotograf atmayı biliyorum I phone'a silmeyi bulamadım.
3GS.

2682 Mesaj
6 Haziran 2011; 18:45:30 

tesekkürler sentinal sayende öğrendim bende daha önce hiç ihtiyacım olmamıstım ama aslında birazda bilmediğimden ugrasmak istemiyordum kolaymıs oysaki

12 Mesaj
7 Haziran 2011; 2:40:15 

arkadaslar ıkı tane bılg gırıs yaptım bende de ıphone 4 var ama bırınde fotograf ve resım sıhırbazı cıkarken dıgerınde cıkmıyor anlamadım cıkmayan bılg resım atmam lazım ama her turlu taklayı atmama ragmen cıkmadı sıhırbaz ne yapabılırım

12 Mesaj
7 Haziran 2011; 18:54:13 

Arkadaşlar sorunu çözdüm bır deneyın bende gayet basarılı oldu acıklıyorum (kamera ve resım sıhırbazı acılmayanlar ıcın ıphone bılg bagladıgımıza da)

*masaüstünde bilgisarayıma sag tıklıyoruz

*Ordan özellikere tıklıyoruz

*Açılan sayfada donanım sekmesıne tıklıyoruz

*Aşağıda aygıt yönetici var ona tıklıyoruz

*Açılan sayfa da görüntü aygıtları ikonu var orada zaten apple iphone dıye yazıyor ona sag tıklayıp sürücüyü güncelleştir dıyoruz sorun çözülüyor.

ben bunları yaparken telefonlar usb ıle bılgısaraya baglıydı sızde oyle deneyın bır sıkıntı cıkmasın kolay gelsın.

3219 Mesaj
17 Haziran 2011; 11:56:06 

rezerve

DH FOSİL GRUBU:2001-2005 ÜYELERİ
Ford Focus HB 1.6 TDCI Collection
GENÇLERBİRLİĞİ

3219 Mesaj
17 Haziran 2011; 15:57:17 

durumu kendim çözdüm

sanırım sürücü yazılımı hata verdiği için olan bir durum bu.

>>>> aygıt yöneticisi'ne girin

menüde en altta

>>>> taşınabilir aygıtlar var.

aşağıda iphone yazısını göreceksiniz. üçgen üzerine ünlem işareti varsa driver error vermiş demektir.

>>>> sürücüyü kaldır

ardından iphone çek. tekrar usb'ye bağla. zaten otomatik sürücüyü kuracaktır. artık internal storage olarak usb'den resimlerinizi alabilirsiniz

Ford Focus HB 1.6 TDCI Collection
GENÇLERBİRLİĞİ

195 Mesaj
17 Haziran 2011; 17:07:08 

iphoneden fotoraf arşivinde ki fotoları nasıl pc ye atabiliyoruz acep itunesde bunun yolu var mı dır.

711 Mesaj
5 Kasım 2011; 14:54:04 

pc deki fotolarımı attım ıphone koplayandı dedi ama bulamıyorum ıphone da bide bu itunes i türkçeye nasış cevirebiliriz

Silifke'nin Yoğurdu...

49 Mesaj
7 Kasım 2011; 21:36:07 

yeni konu acmak istemedim iphone 3g 16 gb 4.2.1 yuklu hareketli resimleri oynatmıyor
gif uzantılı resimleri acıyor ama hareket yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Designed -- 7 Kasım 2011; 21:37:34 >

3365 Mesaj
7 Kasım 2011; 22:20:44 

vay canına benım eskı 2g gunlderım aklıma geldı vay be

80 Mesaj
13 Şubat 2012; 12:54:52 

Arkadaslar size kendi çözümümü anlatiyim gmail hesabımdan kendime resimleri eposta olarak yollayip telefona indiriyorum böylece attığım resimleri istediğim zaman silebiliyorum. Herkese kolay gelsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

80 Mesaj
13 Şubat 2012; 12:57:18 

quote:

Orijinalden alıntı: ReeaLs

iphoneden fotoraf arşivinde ki fotoları nasıl pc ye atabiliyoruz acep itunesde bunun yolu var mı dır.

iTunes dan atamiyorsun maalesef ama telefonun bilgisayarım bölümünde dijital kamera olarak görünüyor oradan resim yada videoları kopyalayabiliyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

543 Mesaj
8 Mart 2012; 0:13:24 

Ya gerçekten yok mu şöyle mantıklı bir yöntemi. Hızlıcana da bir fotoğrafı atsak olmuyor mu ?

Reykjavik - İstanbul

alametifarika

6601 Mesaj
8 Mart 2012; 0:22:54 

quote:

Orijinalden alıntı: MelihG

Ya gerçekten yok mu şöyle mantıklı bir yöntemi. Hızlıcana da bir fotoğrafı atsak olmuyor mu ?

iTools programını deneyınız

Belki de bu dünya başka bir gezegenin cehennemidir

2 Mesaj
13 Mart 2012; 16:07:11 

Beyler bi yardımcı olun
ben de iphone 3gs vardı yeni 4s aldım bi kaç foto çektikten sonra itunesle bağlantı kurdum eski telefonumun bilgilerini oldugu gibi yeni telefona aktardı ve yeni telefonla çektiğim resimler kayboldu bu resimler silindimi yoksa bi yerde duruyomu bi yardımcı olursanız sevinirim

1292 Mesaj
4 Ekim 2012; 18:16:23 

quote:

Orijinalden alıntı: bosnakoglu53

Beyler bi yardımcı olun
ben de iphone 3gs vardı yeni 4s aldım bi kaç foto çektikten sonra itunesle bağlantı kurdum eski telefonumun bilgilerini oldugu gibi yeni telefona aktardı ve yeni telefonla çektiğim resimler kayboldu bu resimler silindimi yoksa bi yerde duruyomu bi yardımcı olursanız sevinirim

aynen bende aynı hesapla hem kendi telefonumu hemde kardeşim kullanıyor.otomatşk senkronize ederken sorun olmasın 2 telefonunun kullanılacak olması

DH The Fast & The Furious FAN Club

13053 Mesaj
6 Şubat 2013; 0:25:23 

Benim sorum ise
X bilgisayarında iphone yüklediğimiz albümleri
Z bilgisayarına bağlayıp nasıl alabiliriz?

13053 Mesaj
25 Temmuz 2014; 20:35:39 

İtunes son sürüm 11. falan filan
İos son sürüm
Cihaz iphone 4 s

Problem: Eski sürümlerde itunes ile klasör seçerek birden fazla klasör ve fotoğrafları atabiliyorduk, ancak şimdi sadece 1 tane seçilebiliyor. Bilgisayarımdaki birden fazla klasördeki fotografları, cihaza nasıl atabilirim ayrı klasörler halinde, teşekkürler?

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Apple - iPhone - iPad » Iphone'a resim atma resim alma..
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.609