Şimdi Ara

Asonic harici ses kartini kullanan varsa bi baksin lutfen..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar merhaba.. Laptop'a (onboard ses kartinin sesini begenmedigimden) su ses kartini alsam X230 ve kulaklikla kullandigimda (CX300) ses kalitesinde ne kadar fark olur ? Degerlendirmenizi rica ediyorum..

http://www.segment.com.tr/product.asp?P_ID=1045&strPageHistory=cat&PT_ID=148

Editleme nedeni;
    Kullanan arkadaslara (varsa) danismak..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi night_se -- 21 Şubat 2008; 2:33:31 >

• fiyatını bilmiyorum bunun daha önce kullananı da görmedim açıkçası ama kulaklık için creative x-fi xmod u öneririm efekt zenginliği olarak ve ses kalitesi olarak(malum creative) kesinlikle kullanışlı bir ürün ama fiyatı sana uyar mı bilmem kolay gelsin
  • withonour cevap icin tesekkurler..
    o fiyatlara ciktigimda audigy 2 nx almak daha mantikli olur diye dusunuyorum cunku bu urun 40 ytl gibi bi fiyattan satiliyo..
    Ama kullanan bi arkadasa sormak daha mantikli tabi..
    (ben en iyisi topic i editleyip bunu kullanan arkadaslar varsa onlara danisayim..)
    Tesekkurler..
  • Arkadaşım bu tür kartlar normalde sana kanal zenginliği sunmaktadır.Amacın seste kalite ise bu tür onboardın harici dönüşümü olan kartları almanı taaaavsiye etmem nx bu araalar kampaanyada kullandım çok güzel ürün bütün ekipmanlaaarını creativenin ses kalitesi ile çok güzel bir şekilde kullanabbbbilirsin.Kaullanan bbbbir arkadaş vardır sorularına yanıt verir inş ama çıkacaağını sanmam çıksa dahi ses kalitesinden çok az bahsedebilir sana
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.