Şimdi Ara

100 ytl seçim yardım pls

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 100 ytl ye kadar 5.1 yada 2.1 alıcam izmirden alıcam bie yer weyahut bir marka model söylerseniz sewinirim ! . bb

• üzerine biraz daha ekleyemez misin?150 ytl ye çıkabilirsen X540 ı öneririm
  • creative inde 2.1 güzel sistemleri var arkadaşım bir bak istersen
  • teknokolik te birkaç microlab modeli dinlemeni tavsiye ederim...
  • X-230 Veya 2. El X-540
  • o fiyata alacağın 5+1 ler gerçek 5+1 kanal desteği vermez o nedenle 4+1 alman da farklı olmaz.Tavsiyem microlab mc 300 4+1.Bu setin mc300 5+1 modeli de var.Set microlab mc 3500 olarak da geçer.
  • Sözünü ettiğiniz microlab mc 300 4+1 yada microlab mc 3500 sistemler dvd'ye bağlanabilir türdenler mi acaba? Sadece bilgisayarlar için olduğundan bir CREATIVE 5+1 siparişimi iptal ettirdim.
    Teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: nighteen

o fiyata alacağın 5+1 ler gerçek 5+1 kanal desteği vermez o nedenle 4+1 alman da farklı olmaz.Tavsiyem microlab mc 300 4+1.Bu setin mc300 5+1 modeli de var.Set microlab mc 3500 olarak da geçer.

nighteen goruslerine saygı duyuyorum ama dikkat ediyorumda herkese microlab oneriyosun bu da senin cok ta objektif gorusler sunmadığını gosteriyor..logitechx540 adlı konuda da arkadasa sen ve bir kac arkadas x23 onerip durdunuz ve arkadasta x23 aldı sonuç urun geri iade edilecek..neden:kendisi ile gorustum ve x23 un sesini dinledim ama microlab yine beni şaşırtamadı..bas sesine değinmek bile istemiyorum cunku duyamadım bile..bas cıkmıyordu hele ses seviyesi arttırıldığında kuru bir ugultu vardı sadece..sonra bende x540 ı dinledi arkadas..o da şaşkın kaldı cunku x540 a ve verdiği bassa inananamadı hele ki sizin yorumlarınızdan sonra..100 wattlık x23 70 wattlık x540 yanında inan sessiz kalıyor ses yuksekliği bakımından da bas bakımındanda..özet:microlab alacak arkadaslar almadan once mutlaka dinlesin ve 100 kez dusunsun..sonra pişman olup geri vermeyle sunla bunla ugrasmayın..benbim tavsiyemse MCİROLABTAN UZAK DURUN!! EDİT:X23 SOUND BLASTER 5+1 SES KARTIYLA DİNLENİLDİ..X540 İSE ONBOARD SES KARTIYLA DİNLENİLDİ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maverick84 -- 9 Şubat 2008; 0:10:40 >

• O paraya öyle çok iyi bi sistem beklemek yanlış olur. x230 diyorum . ekmek-köfte olayı...
  • aynen katılıyorum sanki microlab'ı tercih edince eline bişey mi geçecek acaba o kadar ısrarla tavsiye ediyor ki acaba biz mi bişeyleri atladık microlab hakkında diye düşünesi geliyor insanın...Peter Larssen'nin dizaylarına lafım yok ama bilginiz olsun Microlab çoğu modelini fason fabrikadan temin ediyor yani SUNNY LEAF MINTON TRIDENT CASPER neyse ne kadar fasonsa MICROLAB'da çoğu modelinde aynı...

Olay şöyle ÇİN'de üç dört tane MULTIMEDIA işiyle uğraşan fabrika var evet fazla değil...Bu saydığım markalar bu fabrikalardan gidip adetli üretim istiyorlar modeller belli zaten kataloglarda üretim gerçekleşiyor ve üretimden sonra üstüne MICROLAB logosu takılarak ülkemize ithal ediliyorlar...Yani çok fazla da zor olmayan bir işlem ve süreçç....

İnanın maddi olanaklarınız yerinde olsa kendi adınıza mesela AHMET diye multimedia ürünler çıkarıp piyasada satabilirsiniz...bu kadar da kolay aynı şey LAPTOP, SES SİSTEMLERİ, PLASMA VE LCD, DİJİTAL FOTO.MAK, KLAVYE, WEBCAM, MOUSE, DVD-PLAYER, AMFİ-RECEIVER yani elektronik olarak aklınıza gelen herşey için de geçerli durumda...

Ama durum altec lansing, bose, jbl, creative, logitech, philips, harman kardon için geçerli değil çünkü çoğunu merkezleri ya amerika yada avrupa menşeili sadece üretimlerini bazıları ÇİN de maliyetler düşük diye orda yapıyorlar..Kendi adıma konuşayım mecbur kalmadıkça MADE IN CHINA etiketine sahip bir ürün almamaya çalışıyorum..Mesela CANON G9 -- MADE IN JAPAN ama CANON A460 -- MADE IN CHINA niye bile bile lades olayım ki...

Saygılar...

• quote:

Orjinalden alıntı: atalayalper

aynen katılıyorum sanki microlab'ı tercih edince eline bişey mi geçecek acaba o kadar ısrarla tavsiye ediyor ki acaba biz mi bişeyleri atladık microlab hakkında diye düşünesi geliyor insanın...Peter Larssen'nin dizaylarına lafım yok ama bilginiz olsun Microlab çoğu modelini fason fabrikadan temin ediyor yani SUNNY LEAF MINTON TRIDENT CASPER neyse ne kadar fasonsa MICROLAB'da çoğu modelinde aynı...

Olay şöyle ÇİN'de üç dört tane MULTIMEDIA işiyle uğraşan fabrika var evet fazla değil...Bu saydığım markalar bu fabrikalardan gidip adetli üretim istiyorlar modeller belli zaten kataloglarda üretim gerçekleşiyor ve üretimden sonra üstüne MICROLAB logosu takılarak ülkemize ithal ediliyorlar...Yani çok fazla da zor olmayan bir işlem ve süreçç....

İnanın maddi olanaklarınız yerinde olsa kendi adınıza mesela AHMET diye multimedia ürünler çıkarıp piyasada satabilirsiniz...bu kadar da kolay aynı şey LAPTOP, SES SİSTEMLERİ, PLASMA VE LCD, DİJİTAL FOTO.MAK, KLAVYE, WEBCAM, MOUSE, DVD-PLAYER, AMFİ-RECEIVER yani elektronik olarak aklınıza gelen herşey için de geçerli durumda...

Ama durum altec lansing, bose, jbl, creative, logitech, philips, harman kardon için geçerli değil çünkü çoğunu merkezleri ya amerika yada avrupa menşeili sadece üretimlerini bazıları ÇİN de maliyetler düşük diye orda yapıyorlar..Kendi adıma konuşayım mecbur kalmadıkça MADE IN CHINA etiketine sahip bir ürün almamaya çalışıyorum..Mesela CANON G9 -- MADE IN JAPAN ama CANON A460 -- MADE IN CHINA niye bile bile lades olayım ki...

Saygılar...

kesinlikle.. işin birde bu yonu var ki sen zaten cok guzel acıklamıssın..

• fasnon ürettirmek yerine fason üretir.Zorlamadım ve arkadaşa sesi anlattım basslar kesik dedim.Setleri siz 5+1 kanaldan karşılaştırın bir dvd izleyin surround ses alın.Siz müzik dinlemek için 5+1 alıyor iseniz o da sizin zevkiniz ben müziği stero 2.0 severim.
  • Creative 5.1 ses sistemini öneririrm.75$.Sesi ve basıda iyi.Tavsiye ederim bende kullanıyorum çünkü
  • quote:

Orjinalden alıntı: aksoy93

Creative 5.1 ses sistemini öneririrm.75$.Sesi ve basıda iyi.Tavsiye ederim bende kullanıyorum çünkü

öneriyosunda hangi modelini

bende sana loginin 5.1 setini öneriyorum

•  100 ytl seçim yardım pls

SBS A500 modelini öneriyorum yazmayı unutmuşum
  • 100ytl: logitech x230

150ytl: logitech x540

Sen seç kardeş ben bir x540 kullanıcısı olarak süper buluyorum.

Ve ya şöyle dersen bana 5+1 lazım değil onada ok deriz. Gene bişey öneririz, x230 + bir creative ses kartı. Çok güzel olur.
  • 4400 satiyim sana 4.1
  • quote:

Orjinalden alıntı: serdarumma

100ytl: logitech x230

150ytl: logitech x540

Sen seç kardeş ben bir x540 kullanıcısı olarak süper buluyorum.

Ve ya şöyle dersen bana 5+1 lazım değil onada ok deriz. Gene bişey öneririz, x230 + bir creative ses kartı. Çok güzel olur.

arkadaşin dediklerine katılıyorum sen bence bi 50 ytl daha biriktirip al x540 yada arkadaşin dediği gibi x230 + bir creative ses kartı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.