Şimdi Ara

creative audigy 2 zs. optik çıkış var mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yaklaşık 2 sene önce aldığım creative audigy 2 zs ses kartımda optik çıkış var mıdır sizce? kartın arkasına baktığımda spdif out çıkışı göremiyorum.
    resmini koyuyuorum kartın.
    firewire çıkışı gibi bir yuvası var resimde en sağdaki .. ne olduğunu tam anlayamadım gerçi onun.

anakartım gigabyte ds3p , ve optical out var.. peki ama bu anakartın ses kartı , creative 2 zs kadar kaliteli ses verir mi?
    verir derseniz creative i iptal edecem. optik çıkışa ihtiyacım var çünkü
    şu an optik çıkışı işe yarar mı? yoksa illaki creative i iptal edip, anakartın ses özelliğini enable mı etmeliyim?

creative 2zs ye optik çıkış nasıl koymamışlar hala anlamıyorum.güya kaliteli kart

creative audigy 2 zs. optik çıkış var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kanoute -- 5 Şubat 2008; 21:53:51 >

• Optik bracket alırsan oluyor. Bende 2 tane var
  • optik çıkış var yanlız sadece coax bağlayabilirsin bir kablo bağlayarak bu çıkışı sağlayabilirsin ses kartı tabiki onboard a göre daha kalitelidir
  • arkadaşlar audigy 2 zs ye kasanın kulaklık çıkışını nasıl bağlamalıyım? bi türlü beceremedim...Bi resim koyabilirmisiniz acaba?
  • zs de optik çıkış yok.anakarttaki ses çıkışını kullan optik her zaman daha iyidir.amakullanmak için optik girişli bi ses sistemi bulman lazım.logitech z-5500 de var ben kullanıyorum.tavsiye ederim.süper bi cihaz.
  • Yaardım edecek kimse yokmu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: joker23

arkadaşlar audigy 2 zs ye kasanın kulaklık çıkışını nasıl bağlamalıyım? bi türlü beceremedim...Bi resim koyabilirmisiniz acaba?

evet bunun çözümü banada lazım
  • quote:

Orjinalden alıntı: MaedHrOS

quote:

Orjinalden alıntı: joker23

arkadaşlar audigy 2 zs ye kasanın kulaklık çıkışını nasıl bağlamalıyım? bi türlü beceremedim...Bi resim koyabilirmisiniz acaba?

evet bunun çözümü banada lazım

Banada lazım Kasanın ön tarafındaki kulalık çıkışını Zs ye nasıl bağlayabiliriz
  • Ya niye kimse bakmıyor...Üç kişinin sorununu çözeceğiz şurda?
  • ben baktım öğrendim olayları standart yollar ile olmuyor özel bir kablo yapmak gerekli.bir ara bu işle ilgilenicem o zaman buralarada yazarım.yapmak isteyen yapar kabloyu.

sevgiler
  • Umarım fazla geç kalmazsın
    quote:

ben baktım öğrendim olayları standart yollar ile olmuyor özel bir kablo yapmak gerekli.bir ara bu işle ilgilenicem o zaman buralarada yazarım.yapmak isteyen yapar kabloyu.

sevgiler
  • kalacağım gibi baya baya bir geç.sizlerde bakıp öğrenebilirsiniz çok basit birşey anlatmıyor aslında
  • nerden bakacazz anlamadımki?Bi adresi falan varsa onu ver bari
  • http://audigy2zshowto.blogspot.com/

al burda anlatmış işte çok zor birşey değil ama vakit ayırmak gerekli
  • quote:

http://audigy2zshowto.blogspot.com/

Türkçe anlatım birde birde malzemeleri bulabilsek gersis kolay
  • quote:

Orjinalden alıntı: victorist

quote:

http://audigy2zshowto.blogspot.com/

Türkçe anlatım birde birde malzemeleri bulabilsek gersis kolay

malzemeler kolay türkçe içinde bir zorluk yok zaten orda kelimeler çok fazla birşeyi anlatmıyor.
  • quote:

malzemeler kolay türkçe içinde bir zorluk yok zaten orda kelimeler çok fazla birşeyi anlatmıyor.

MaedHrOS pm attım size
  • audigy 2 zs de digital out var.
    sinema sisteminde ise optic var
    şimdi bu ikisi arasında bağlantı kurabilediğim bir ucu digiatl out a girecek diğer ucu optic e girecek bir kablo var mıdır?

yoksa illaki ses kartımda optic çıkış mı sağlamalıyım optik bağlantı yapabilmem için ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.