Şimdi Ara

The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor (2008)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
0
Favori
6.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor (2008)

returns as explorer Rick O'Connell to combat the resurrected Qin Emperor (Jet Li) in an epic that races from the catacombs of ancient China up into the frigid Himalayas. Rick is joined in this all-new adventure by son Alex (newcomer Luke Ford), wife Evelyn (Maria Bello) and her brother, Jonathan (John Hannah). And this time, the O’Connells must stop a mummy awoken from a 2,000-year-old curse who threatens to plunge the world into his merciless, unending service.

Doomed by a double-crossing sorceress (Michelle Yeoh) to spend eternity in suspended animation, China's ruthless Dragon Emperor and his 10,000 warriors have laid forgotten for eons, entombed in clay as a vast, silent terracotta army. But when dashing adventurer Alex O'Connell is tricked into awakening the ruler from eternal slumber, the reckless young archaeologist must seek the help of the only people who know more than he does about taking down the undead: his parents.

As the monarch roars back to life, our heroes find his quest for world domination has only intensified over the millennia. Striding the Far East with unimaginable supernatural powers, the Emperor Mummy will rouse his legion as an unstoppable, otherworldly force...unless the O’Connells can stop him first.

Tür :Aksiyon / Dram / Fantastik / Gerilim / Komedi / Korku / Macera
    Gösterim Tarihi: 1 Ağustos 2008 (ABD)
    Yönetmen :Rob Cohen
    Oyuncular :Maria Bello, Jet Li, Brendan Fraser, John Hannah, Isabella Leong, Luke Ford
    Yapımcı :Stephen Sommers, Bob Ducsay, Sean Daniel, Chris Brigham
    Görüntü Yönetmeni :Simon Duggan
    Müzik : Randy Edelman

The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor'un İlk Fragmanı Yayınlandı

Universal şirketi, The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor'un ilk tanıtım videosunu yayınladı.

Bilindiği gibi öykü bu sefer Çin'de geçiyor ve 2000 yıllık mumyayı Jet Li canlandırırken, Maria Bello, Michelle Yeoh gibi oyuncular, Brendan Fraser ve John Hannah'a eşlik ediyorlar. Rachel Weisz kadroda yok. Yönetmen koltuğunda, daha önce The Fast and Furious, xXX gibi aksiyonlara imzasını atmış olan Rob Cohen var. Film, 1 ağustosta gösterime girecek.

Fragman

LİNK

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Önceki bölümleri gibi hareketli sahneleriyle gelecek bir film olacağını düşündüğümden izlerim. Birde Jetli varsa mutlaka izlerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mukeya -- 4 Şubat 2008; 20:46:22 >
  • O'connel

Jet li de varsa bu film izlenmez de ne yapılır

Jet li nasıl bir reolde acaba? Resimden göründüğü kadarı ile doğa üstü bi gücü yok. Kanlı canlı insan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PHI -- 4 Şubat 2008; 21:01:17 >
  • The Mummy 3 Trailer
  • ilk 2 filmi de dikkate alırsak yukarıdaki OYUNCULAR listesinde "brendan fraser" ismi bana göre JET LI 'den önce gelmelidir..

yani sadece burada değil.. film afişi veya resmi internet sitesi gibi heryerde
  • oo güzel haber jet li nin de eklenmesi harika olmuş
  • Sevindim bu habere ama Rachel Weisz kadroda yok
  • diğer serilerini beğenerek ve zevkle seyretmiştim inş. buda böyle olur...
  • valla bu trailer ne kadar doğrudur bilmem ama biraz saçma gibi duruyor film, ha o mumya geri dönmiycekse zaten filmin adının mummy 3 olmasının manası yok
  • ya film kendisi mumya oldu zaten. ne ucuncusu yaw. sacmalamislar bence. durup dururken eski filmi hortlatmislar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: feriox

... ama Rachel Weisz kadroda yok

bu da bu filmin kötü haberi olsa gerek
  • rachel weisz yok diyosunuz ama...

bu poster ne ? fake falanmı..
  • Kadroda yok Rachel Weisz izlenmez bufilm o zaman.
  • daha 7 ay var
  • quote:

Orjinalden alıntı: tek_korsan

rachel weisz yok diyosunuz ama...

bu poster ne ? fake falanmı..

Poster fake, posteri imdb de yok şuan.
  • imothep yok mu bunda?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Duck_And_Run

imothep yok mu bunda?

o da yoksa geriye ne kaldı vardır o ...
  • fazla umudum yok saçma olmaz umarım daha agustosa cok var zaten şimdilik tek artısı jet li gibi
  • Yahu filme çinlileri koynuşlar bu filmden hayır gelmez söyleyim haa ama jet lee ye lafım yok.

Rachel Weisz i flash back olarak izleriz galiba
  • quote:

Orjinalden alıntı: antique

quote:

Orjinalden alıntı: feriox

... ama Rachel Weisz kadroda yok

bu da bu filmin kötü haberi olsa gerek

Tam güzel film olur bu demiştim(+ Jet Lee'nin de oynadığını duyunca.) Ama bu haberden sonra vazgeçtim.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.