Şimdi Ara

### ROGUE ( CROSSBOW) + (CLERİC) REHBERİ ###

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
171.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba Arkadaslar Satan3131 Adlı Arkadasımızın İstegi Üzerine Elimde Olan ROGUE ( CROSSBOW) + (CLERİC) REHBERİ'ni Sizlerle Paylasıyorum

Eğer Yanlıslarımız Varsa Bunları Beraber Düzeltecegiz Şimdi Bu Cleric Skillerindeki Bazı Buffları DİĞER BUİLD ' Lerde Kullanabilir (Kendi Düşünceme Göre)

Tamamen Alıntıdır ...

Ve Başlayalım Arkadaslar Yanlısları Beraber Duzeltecegiz

ROGUE ( CROSSBOW) + (CLERİC) REHBERİ

66 LvL oldum ve artık bir rehber hazırlamanın faydalı olacağını düşünmekteyim. Böyle bir Rehber mevcut ama biraz daha detayına ineceğiz olayın. Aynı zamanda yan skill olarak neden cleric tercih edilmesi gerektiğinin de cevabını bulacaksınız.

STAT DURUMU

Öncelikle Statlara gelelim Full Str gideceğiz çünkü charımız Phy. Damage veren bi chardır. İnt vermenin ataklarına herhangi bir faydası yoktur magical atakla işimiz olmadığından int vermemiz yanlış olur.

KIYAFET SEÇİMİ

Kıyafet seçimi olarak Light Armor giyiyoruz ve gayet dengeli bi charımız oluyor. Bazı arkadaşlarım yan skilli warior açıp Heavy armor giyiyorlar evet o zaman str charla karşı daha dayanıklı oluyorsunuz ama bu seferde int charlar (Nukerler) sizi çok daha kolay avlıyor nedeni ise Heavy Armor�un Magical defansı yok denecek kadar azdır. Bu yüzden sağlam bi nuker sizi tek vuruşta alabilir. Robe giydiğimiz zamanda bu sefer nukerlere karşı defansımız güçlü olur ama str charlar bizi hiç zorlanmadan yatırırlar. Light Armor charımız için biçilmiş kaftandır. Dikkat ettiyseniz 80 LvL Glavieların %90 Robe giyer nedeni ise zaten str bakımından defansları çok sağlamdır. Light Armor ya da Heavy Armor giymek pek akıllıca olmaz. çünkü int charlara karşı zayıf olan magical defans açığını kapatmak için Robe giymeyi tercih ederler ve de doğru yaparlar? Sonuç olarak Light Armor giyiyoruz Avrupa charların en büyük sorunlarından olan 15sn pot basma olayı ve de defans bakımından çin charlarına göre daha zayıf oluşumuz kıfayetlerimizi belli bir LvL den sonra en az +3 (40LvL) basmamızda büyük fayda olacaktır.

Crossbow savaşırken kullandığı silahtan dolayı hem hızlı kasılır zevklidir ve de inanılmaz critler vurur. Avrupa charının en büyük artısı yüksek atak yüzdesidir. Avrupa charlar arasında Wizard tan sonra en yüksek damage veren chardır. Wizard doğası gereği(Magical atak) int gitmek zorundadır bu yüzden vurursa tekte alır ama vuramazsa tekte gider şöyle anlatıyım 76 LvL wizard ı (PvP de) 62 lvldeyken 60+4 cri16 crossbow umla tekte aldım yane kendinden çok düşük LvL ki oyunculara yatması onun en büyük dezavantajı dengeli bi char değil yoksa herkez wizard açardı ? Bu arada crossbowun menzili wizard tan fazla olduğundan her zaman avantajlıdır. Böyle dediğimde arkadaşlar görünmezlik diyorlar ama unutuyorlar aynı görünmezlik olayı crossbowda da var. Critical olarak Daggerdan sonra en iyi critical vuruşları yapar ve çok sık critical vurur critical16 olan crosbowumda her 10 vuruşumun bir tanesi mutlaka crit olurdu bazen arka arkaya bile crit vurduğu oldu. PvP de akıllı bi crossbowcuyu kendi LvLde kimse yatıramaz en azından beni yatıramadı? hatta kendimden 5-6 bazen 10 LvL üstündekileri aldığım oldu moralleri bozulup erkek gibi dövüş kaçma diyenler oldu ama unutmayın bu char tank değildir o yüzden mesafeyi koruduğunuz sürece kimse size dokunamaz PvP en sıkı rakipleri olarak bowmanlardır. Charımız tam bi int katilidir.

YAN MASTERY

Yan mastery olarak iki tane alternatif vardır Bard ve de Cleric ikisinide kullanmış biri olarak tercihim cleric olacaktır ama Bard açmış arkadaşlarda yanlış bi seçim yapmış olmazlar sadece avantajları farklıdır. Ben 50 lvl bard kapatıp 52 lvl kadar cleric açtım. Bard ta silahı değiştirince kalan iki skill var Noise ve Moving March, noise skilli active mobların sana saldırmamasını sağlıyor uplandığı LvL kadar Moving March ise hızlı koşma gelelim Cleric e silahı değiştirince kalan 3 tane skilli var Holy word, Bless spell, Recory Division Holy Word zehirlenme stun gibi şeylere etki eder Bless spell 45 saniyeliğine müthiş bir phy. mg. defans verir (45 saniyeliğine eline kalkan almış gibi etki eder) Recory Division belli aralıklarla hp basar şuan bende 52 LvL kadar açık 2 saniye de bir 709 hp basıyo 58 LvL kadar açtığında 1135 hp basar. bence cleric daha iyi çünkü hem kendine daha fazla buff basabiliyorsun arkadaşlarına daha faydalı oluyorsun bufflarınla partylerin aranılan elemanı oluyorsun bard ın en büyük esprisi hızlı koşma bunuda moving scroll a halledebilirsiniz. PvP de Cleric olmanın büyük avantajı vardır. Kendinize Recory Division ve de Bless Spell basınca 45 saniye boyunca bi tank gibi güçlü oluyorsunuz Recory divisionda 2 saniyede bir hp bastığından çift taraflı bir artınız oluyor hem defans yönünden hemde kendine hp basma yönünden bu ikisi açıkken zaten çok zor PvP kaybeden charımız tam bi terminatöre dönüşüyor :kasgoz

CLERİC SKİLLERİ

Buda Cleric Skillerinin Acıklamaları

� Kırmızı ile işaretli olan skillerimiz crossbow kullanırken kaybolmayan skillerimizdir.

� Mavi ile işaretli olan skillerimiz party üyelerini hp basmak için kullandığımız skilerimizdir.

� Sarı ile işaretli olan skillerimiz ölmüş olan arkadaşımızı kaldırmakta (res) kullandığımız skillerdir.

� Yeşille işaretli olan skillerimiz party üyelerine str int defans basmakta kullandığımız skillerdir.

SP FARM

Eğer ben yan mastery istemiyorum diyorsanız ve yan mastery açmazsanız sp sıkıntınız olmaz. Ama Cleric gibi Sp bakımından sizi zorlayacak bir yan mastery açtıysanız Sp Farm a ihtiyacınız mutlaka olacaktır. Sadece kendinize bastığınız 3 tane skillide açsanız sp sıkıntınız olacaktır. Size önerim sıkı bir Farmla crossbow ve de cleric in bütün skilerini açmanız cleric her partinin isteyeceği bir chardır 60 LvL de 80 LvL chara Res (kaldırabiliyorsunuz) verebiliyorsunuz. Party üyelerine verdiğiniz bufflarla atacklarını artırabiliyorlar. Bütün party e hp basabiliyorsunuz. Daha hızlı kasılmak istiyorsanız size tavsiye cleric skilerini de açmanız. Avrupa charlarında Sp farm en yüksek mastey LvL nize göre ayarlamazın gerekiyor çünkü Avrupa charlar kıyafetlerini mastery LvL göre giyer yani 60 LvL oldunuz 60 LvL kıyafeti giymek için masterynizi 60 LvL e kadar uplamanız gerekecektir. Aksi takdirde 60 değil 70 LvL de olsanız 60 LvL kıyafeti giyemezsiniz. Sp Farmı erken yapmakta fayda gören birçok arkadaşım var ama bu konuda sizin seçiminiz hangi LvL de daha hızlı kastığınıza düşünüyorsanız o LvL de Sp kasmanızdır.

CROSSBOW SKİLLERİ

Süre Uzatma Skilli

1- Görünmezlik süresini 12 saniye uzatır. (30 LvL)

Gizlenme Skilleri

1- 3 saniye boyunca kafa karıştırır (PvP). Rakip sizden başka kimseye saldıramaz. Parti üyelerini koruma amaçlı bir skill (15 LvL) 40 LvL olunca bu süre 4.5 saniye olur.

2- 60 saniye 3. Derecede görünmez olursunuz. LVL up yapıldıkça görünmezlik derecesi artar.

3- 60 saniye boyunca 10 metre çevrenizdeki görünmez oyuncuları vede fire trapları(wizard tuzaklarını) görürsünüz. LvL up yapıldıkça derecesi artar.

4- 900 saniye boyunca işaretlediğiniz kişiyi 1000 metre içinde haritada görebilirsiniz.(40 LvL) LvL up yapıldıkça Görme mesafesi artar.

5- Scron skilinin gelişmiş versiyonudur.(55 LvL) 4 saniyeliğine 10 metre içindeki 3 kişinin sizden başkasına saldırmasını engeller.

Zehirleme Skilleri

1- 6 saniye boyunca zehirler (48 Effect). %20 zehirleme ihtimali vardır.(14 LvL) Çin charlarındaki el yakması gibi kullanılır. LvL up yaptıkça Zehirleme oranı artar.

2- 1800 saniye boyunca kendine ve de 25 metre etrafındaki parti üyelerine Posion Resist verir. (28 LvL) Resist yapma olasılığı %50 dir. LvL up yaptıkça derecesi artar.

3- %80 ihtimalle 6 metre içindeki 5 düşmanı zehirler (36 LvL) 92 effect verir. LvL up yaptıkça effect değeri artar.

4- % 80 ihtimalle 10 metre çapında 30 saniyelik bir zehirleme alanı oluşturur.(40 LvL) 5 kişiye kadar zehirler 108 effect verir. LvL up yapıldıkça effect değeri artar.

Maske Skilleri

1- Öldürdüğünüz moblardan maske düşürmeye yarar(20 LvL) Bu maskeri kullanarak o mobun kılığına girip 900 saniye boyunca o mobun ataklarını yapabilirsiniz. LvL up yapıldıkça üst LvL deki moblardan maske düşürmenize olanak tanır. Kullanımı mob öldükten hemen sonra seçiliyken bu skille bastığımız takdirde yanımıza bi torba düşecektir bu torbayı alıp inventorymizde sağ tıkladığımız zaman o mobun şeklini almış olacağız eğer iptal etmek istersek sol üsteki maske işaretine sağ tıklamamız yeterli olacaktır eğer mobu öldürdükten sonra maske yapamıyorsanız LvL uplamanız gerekecektir 20 LvL de açılan bu skill 20 LvL e kadar olan moblardan maske düşürmenizi sağlar. LvL up yaptığımızda 30 LvL kadar olan moblardan maske düşürebilirsiniz. Maske işinde LvL 40 kadar upladığınızda Kokuru maskesi yapıp bu işten küçük bir servet yapabilirsiniz. Benim bulunduğum serverda Kokuru maskesi 50k-75k arasında bi fiyata satılıyor bir saatlik çalışmanın sonuçunda 500k gibi bir paraya sahip olabilirsiniz. Bir kez maske düşürdükten sonra bir diğerini düşürmek için 10 dakika beklemeniz gerekecektir. 60 LvL de max olan bu skill kanımca 40 LvL kadar uplanması yeterli olacaktır.

2- Klonlama skilli bu skill beni bayağı bir uğraştırmıştı Gerek internette yaptığım araştırmalar olsun gerek orijinal açıklamasında bir yaratığı kendi hayvanımızmış gibi kullanmaktan bahsediyordu Aslında bu skill tam bir eğlence aracı :) çünkü 40 LvL de açtığınızda 60 LvL kadar olan bütün oyuncuları klonlayabiliyorsunuz yani onun kılığına giriyorsunuz. Sadece görüntü olarak atak yaptığımızda eski halimize dönüyoruz ama oldukça eğlenceli bir skill elinde sun olan birini kopyalıyıp karşısına geçtiğinizdeki tepkisi çok güzel oluyor. LvL up yaptığımızda 80 LvL e kadar olan herkezi klonlayabilirsiniz yanlız tek bir şart var job yani meslek kıyafeti giymemiş ve de cape takmamış olması gerekiyor. Buna sp harcamıyabilirsiniz ama sonuçta bu bir oyun ve de eğlenmek istiyorsanız açın :) 20 LvL bi adamın kılığına girip PvP maçı istediğim 60 LvL oyuncunun hadi ordan üflesem ölürsün demesini sonrada bunu nasıl yapıyorsun demesi güzeldi :P

Crossbow Skilleri

1- Crossbow ile yapılan Phy. Atakları artıran bir skill (4 LvL) %4 artırır. Her zaman uplanması gereken bir skilldir.(Passive)

2- Crossbow ile yapılan ataklarda menzili 1 metre artırır. (10 LvL) Her zaman uplanması gereken bir skilldir.(Passive)

3- Size yapılan Phy. Damageleri %3 azaltan bir skilldir. (20 LvL) Her zaman uplanması gereken bir skilldir.(Passive)

4- Crossbow Extreme skilli en önemli bufflarındandır.(20 LvL) 900 saniye boyunca Phy. Damage %75 artırır. Phy. Atağınızı 18 artırır. %50 Hp azaltır. %40 Phy. Defansınızı düşürür. Sonuç olarak akıllı ve de doğru yerde kullanıldığı zaman bi nukerden daha fazla damage verirsiniz ama defans yönündende çok zayıf kalırsınız bu skilli açtığımız zaman rakip oyuncu ya da mob u tek ya da iki vuruşla indiremediğiniz takdirde tehlikeli duruma düşersiniz. Örnek olarak bu buff ı açıp 66 LvL deyken 80 LvL olan Niya general i 2-3 vuruşta indirmeniz mümkün ama riskli bir durumda kalabilirsiniz. Dediğim gibi akıllıca kullanıldığında mükemmel bir skilldir. Sonuna kadar uplamamız gereken skilerdendir.(Active)

Atak Skilleri

1- Power Shot Phy. Atağı 20-24 (+266%) olan önemli bir vuruş skillidir.(4 LvL) Yere düşmüş olan hedefe %50 daha fazla damage verir. Ve rakibi %35 şansla geri ittirebilir. Kullanışlı bir skilldir. İlk zamanlarda (50 LvL kadar) oldukça işimize yarar. 50 LvL den sonra açılan Extend Shot skilli bir nevi bu skilimizin abisidir ve daha fazla damage verip iki oku peş peşe atar. Bu skill her zaman bize faydası dokunacağından sonuna kadar uplanması gereken bir skilldir.

2- Fast Shot Phy. Atağı 34-42 (+51%) olan düşük damage veren fakat 15m uzun menzili sayesinde rakipleri ilk olarak yıpratan bir skilldir.(10 LvL) sizden kaçan Rakibe ya da mob a rahatlıkla atış yapmanızı sağlar. En uzun menzilli (15 metre) ikinci skilldir. Diğeri 80 LvL de açılacak olan Hurricane Shot tır. Skillimiz yıpratma görevi olan önemli skiller arasındadır. Sonuna kadar uplanması gerekmektedir.

3- Long Shot Phy. Atağı 66-81 (+319%) 7 metre menzilli muhteşem critler vurmamızı sağlayan 70 LvL kadar en kuvvetli vuruş gücüne sahip olan skilimizdir.(20 LvL) Crossbow Extreme açıp bu skilli kullandığımızda kendimizden 4-5 LvL üstümüzdeki moblara tek vuruş yapmamız mümkündür. Uplandıkça gücü artacağından sonuna kadar uplanması gereken en önemli skilldir.

4- Blast Shot Phy. Atağı 172-210 (+215%) %50 şansla rakibi yatırma özelliği olan Long shottan sonra en fazla damage veren çok kullanışlı bir skilldir. (40 LvL) Bu skill yatırma özelliğiyle bize çok büyük bir avantaj verir. Ben PvP de ya da 10 LvL üstüm mob a saldırırken ilk önce long shotla en büyük hasarı veririm peşinden blast shot gönderdiğimde eğer %50 şansım tutarsa yere yatar ve hala ölmediyse power shot ı gönderip işi bitiririm eğer extend shot açıksa en son olarak onu göndermek öldürücü öpücüğü kondurmak gibidir ;) bu kadar damage kaldırmış olan sıkı rakipler hala bize doğru geliyorsa tekrar dolmuş olan Long shot gönderdiğimizde ayakta kalması çok zordur. Blast shot oyun boyunca kullanıcağımız önemli bir skill olduğundan sonuna kadar uplamamız gerekir.

5- Extend Shot Phy. Atağı 225-310 (+175%) olan peş peşe rakibe iki ok atan bu oklardan bir tanesinin %35 şansla geri ittirme (knock back) özelliği olan güzel ve de kullanışlı bir skilldir. (50 LvL). Power Shot skilinin abisi diyebiliriz Power shottan daha fazla damage verir. Sonuna kadar uplayacağımız skiler arasındadır.

6- Rapid Shot Phy. Atağı 364-445 (+51%) olan benim en sevdiğim skiller arasındadır.(60 LvL) 10 metre içindeki 3-4 rakibe ya da mob a aynı anda atış yapmamızı sağlar çok eğlenceli bir skilldir. Özellikle düşük LvL de birilerini kastığımızda etrafımızda mobları tek seferde 3 indirmek çok zevkli oluyor kesinlikle açılması gereken bir skill olduğunu düşünüyorum ve de sonuna kadar uplanmalı.

7- Distance Shot Phy. Atağı 510-623 (+320%) olan 7 metre menzilli benimde merakla beklediğim Crossbow un en öldürücü vuruşudur. (70 LvL) benimde henüz açmadığım yalnızca PvP lerde gördüğüm bir skilldir. 80 LvL olan arkadaşım bu vuruşla sun set full str blader a 25k crit vurdu. Fazla söze gerek olmayan bir skill sonuna kadar uplamamız gereken skiller arasındadır.

Rogue Skillerini Gösteren Video

Not :

Satan3131 Yararlı Oldumu Kardesim

İnşallah Beyenmissinizdir Arkadaslar Kendim Yapmadım Rehberi Ama Yararlı Olacagını Düşünerek En Uygun Olan Bu Ve Bunu Koydum...

Stner Arkadasımızın Skill Acıklamaları Onuda Ekledim :)

http://forum.donanimhaber.com/m_26732228/tm.htm

quote:

Orjinalden alıntı: stner

1-1 = pasif bir skill dir görünmezlik sürenizi uzatır .. maxlamak size kalmıştır.
    2-1 = scorn monsterlara uygulanmaz pwp de ve jopwar da çok işe yarar duşmanı şaşırtır..
    2-2 = stealth görunmez olmanızı saglayan br skıldır maxlamanızda fayda var Sızi ıxsır basmış olanlar görür , warior ve wizardların destealth lwlleri sızle aynı ve yuksekse gorünürsunüz..
    2-3 = destealth görunmezleri gormenıze yardımcı olur maxlamanızda fayda var.
    2-4 = tag point harita içinde bu skılli bastıgınz her hangibirini görmenizi saglar sınırı vardır
    2-5 = scornun gelışmışıdır aynı işe yarar..
    2-6 = görunmez yapar..
    2-7 = destealthın gelışmışıdır..
    2-8 = tag poıntın gelışmışdir alan artar
    3-1 = duşmanı zehirler
    3-2 = posıon resıst verır
    3-3 = 5 duşmanı aynı anda zehırler.
    3-4 = 10 metre içerisindekı 5 kişiyi zehirler..
    3-5 = 1. skilin gelişmişidir..
    3-6 = 2. skılın gelişmişidir..
    4-1 = maske skilidir.. upladıkça maske yapma lwlıde artar..
    4-2 = duplıcate maxta lwl 80e kadar ıstedıgınz kişinin kılığına girebilirsinz
    4-3 = 90 lwl e kadar istediğiniz kişinin kılıgına gırersıniz..
    5. seri = xbow pasif skıllerıdır maxlanmalı..
    6-1 = knock-back skilidir çok işinize yarar max..
    6-2 = çok çabuk dolan bir skıll alanı çok yuksek maxx.
    6-3 = bu lwl e kadar en yuksek damege veren skıll max.
    6-4 = knock-down skilidir çok ie yarar max...
    6-5 = 1. sklin gelişmişidir 2 defa art arda atar.. max.
    6-6 = 2. skilin gelişmişi çok yuksek damege vermıyor maxlamak size kalmış uzaktakı duşmanı çekmek yeterli. =)
    6-7 = long shotun gelişmişi yıne çok yuksek bir alana sahipsinz maxx..
    6-8 = yuksek damege li bir skill max.
    gelelim daggera :=) daggersız bi rouge rogue değildir
    7. seri = dagger pasif skıllerıdır kesinlikler max..
    8. seri = 5. skile kadar çok iyi skilleri yoktur ama 5. skille beraber çok şık, seri. bol damageli ve bol crıtlı combolar sizi bekliyor
    yan buıld olarak eğer ki pwp ye ve jopwara önem veriyorsanız clerıc açmanızı öneririm ancak yok ben hızlı lwl almak ıstıyorum dersenızı bardın noıse ve swing marchla hızlı lwl alırsınz

silahınız kesınlıkle cırıtı 15+ olmalıdır gerisi pek işe yaramaz
    full str olıcaksınz ve lıght armor öneririm :=)
    çok zevkli bir buılddır tavsiye ederım
    artıları çok hızlı vurur çok crıt vurur beklenmedık yerlerden çıkar
    knock-back ve down skilleri vardır wızardlara karşı ilk vuran kazanır :=)

ALıntı değildir herşeyi kendım yazdım :=)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DostDeli -- 25 Eylül 2008; 21:01:41 >

• Süpersinnn kardesiimmmm aynanda aynı konu acılmıs bisi sorıcam yesille isaretlediklerden phy ve mag def xbow yada daggere gecince duruordu üstünde die biliodum
  • • Kırmızı ile işaretli olan skillerimiz crossbow kullanırken kaybolmayan skillerimizdir.

Kırmızı İle Olanlar :)

Yeşille Olanları Ben Wizard + Cleric Kasıyorum Silahımı Wizarda Gecirdiğim Anda Kayboluyor

Onları party Sistemi kasarken yapabilirsin :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: DostDeli

• Kırmızı ile işaretli olan skillerimiz crossbow kullanırken kaybolmayan skillerimizdir.

Kırmızı İle Olanlar :)

Yeşille Olanları Ben Wizard + Cleric Kasıyorum Silahımı Wizarda Gecirdiğim Anda Kayboluyor

Onları party Sistemi kasarken yapabilirsin :)

str ve inti biliodumda defleri bilmiodum cok ty
  • bisi daha rica etsem biraz fazlamı olur? (acılması gereken skillerin isimlerini yazabilrmsn )
  • eline saglık on numara paylaşım
  • Sen bunları nerden alıntı yapıyorsun ? Pm ile sitesini yollarsan sevinirim. Extraloob deme sakın...

Bu arada Str, int, def ve res skillerini çok işe yarayacağını düşünmüyorum.Str, int, def bilimum şeyler kendinize basamıyorsunuz, res de benim için gereksiz bir skill.

Tabi yardım sever birisi iseniz açılabilir ama o skilleri pure bir clericin açması kanısımdayım... Ama yinede sizin kararınız.

Required Item : Cleric Rod yazan her türlü skill rod çıkarıldıktan sonra Kaybolur.Aynı şekilde Passivelerde öyle

quote:

Eğer Yanlıslarımız Varsa Bunları Beraber Düzeltecegiz Şimdi Bu Cleric Skillerindeki Bazı Buffları Ve Pasiv Skilleri DİĞER BUİLD ' Lerde Kullanabilir (Kendi Düşünceme Göre)

Passivelerde yazan açıklamaları okursanız Cleric rod kullanılmalıdır yazar.O zaman ben gidip, Warriordan Passiveleri açayım yada Warlock olup Wizard passivelerini açayım...Bunda chinada geçerli..Passiveler dediğim gibi Cleric rod elinizdeyken olur ayrıca Bazı skiller Light Armorda istemektedir.

Kendi gösterdiği 3 buff kullanabilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hypocrites -- 1 Şubat 2008; 23:15:00 >

• güzel olmuş sağol. benimde 79 lvl full str roque karakterim var . yan skill olarak cleric acıcam bende.
  • Rogue rehberine eklenmiştir.
  • Güzel olmuş kaynak neresi acep.
  • Arkadaslar Kaynagı Bende :)

Farklı Site Oldugundan İsimlerini Vermeyeyim Ama iyi Oldu Pm Olarak Atıyorum

Beyendiğinize Sevindim
  • Roguenin yanında cleriği bende tavsiye etmiyorum.Ama herkesin oyun zevki...
  • saygacfurkan

bab hoşgeldin .zamanlama harika.

2 Şubat 2008; 0:00:01

--------------------------------------------

rouge +cleric bence PVP charı tabiki tecrübede olmalı..
  • quote:

Orjinalden alıntı: murderuo

saygacfurkan

bab hoşgeldin .zamanlama harika.

2 Şubat 2008; 0:00:01

--------------------------------------------

rouge +cleric bence PVP charı tabiki tecrübede olmalı..

Seninkide fena değiL hani ?

2 Şubat 2008; 0:28:59
  • Kırmızı ile işaretli olan skillerimiz crossbow kullanırken kaybolmayan skillerimizdir

DEMISSIN BEN BILMEDIGIM ICIN BU SKILLERI NE ISE YARADIKLARINI SOYLERSEN IYI OLUR ?

• quote:

Orjinalden alıntı: bozo2

Kırmızı ile işaretli olan skillerimiz crossbow kullanırken kaybolmayan skillerimizdir

DEMISSIN BEN BILMEDIGIM ICIN BU SKILLERI NE ISE YARADIKLARINI SOYLERSEN IYI OLUR ?

O Skiller B.Spells Sanırım Ve Efekter Skilleri B.Spels Skilini acınca Yani Chinede ki Buzun Shield Skili bigi :)

Kaybolmaz Yararlı Canavarların Az Vurmasını Saglıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: DostDeli

quote:

Orjinalden alıntı: bozo2

Kırmızı ile işaretli olan skillerimiz crossbow kullanırken kaybolmayan skillerimizdir

O Skiller B.Spells Sanırım Ve Efekter Skilleri B.Spels Skilini acınca Yani Chinede ki Buzun Shield Skili bigi :)

Kaybolmaz Yararlı Canavarların Az Vurmasını Saglıyor

quote:

Eğer Yanlıslarımız Varsa Bunları Beraber Düzeltecegiz Şimdi Bu Cleric Skillerindeki Bazı Buffları Ve Pasiv Skilleri DİĞER BUİLD ' Lerde Kullanabilir (Kendi Düşünceme Göre)

Bunu silmediğin takdirde bazı arkadaşlarımız clericin passivelerini açacaklar.Sonradan bu passiveler nasıl olsa her zaman etkili olacak benim için iyi olucak diyecekler...Bol bol sp gidicek..

Israr ediyorum ordan Pasif skilleri diğer buildlerde kullanılabilir i silmen

• Sanırım Düzeltilmis Bir Yönetici Arkadas Tarafından Okuyorum Ve Ctrl + F ile Aradıyorum Bulamadım
    :)

Bilgi İçin teşekkürler Kolay Gelsin...
  • Videoda çoğu crossbow skilleri sanrım lvlı yetmemiş
  • arklar bardın noıse skılını actım ama bır sorun var noıse skılı kullandıgım zaman (champıon ve gıantlar harıc ) dıgerlerı de vuruyor nıye boyle ol du ya keske acmasaydım gıttı 1256 sp
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.