Şimdi Ara

6230 'CULAR BURAYA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.384
Cevap
0
Favori
178.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dusundumki bircok modelin bu baslıkta topic'i var bizim neden yok! e iste artık bizimde var:)
    ( tabii silmezlerse )

6230 kullanan arkadaslar 6230 icin en iyi version kac? cok tesekkur ettim simdiden......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mylove -- 23 Şubat 2005, 13:18:38 >

• v.5.24 yüklet gayet iyi
  • v5.24 Son derece güzel...Hemen hemen tüm bug'lar giderilmiş...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sympatique

v5.24 Son derece güzel...Hemen hemen tüm bug'lar giderilmiş...

hocam bug ne oluyor?
  • bug hata anlamına geliyor.
  • selam dostlar.sanatcıların mp3 lerini ayrı ayrı klasore koyup istege baglı secebiliyormuyuz?
  • Valla istediğin kadar klasör oluştur istediğin şarkıların çalmasını sağlayamıyorsun...Benimde tek sorunum bu zaten...Ama istediğin kadar klasör oluşturup içlerine Mp3 kaydedebilirsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sympatique

Valla istediğin kadar klasör oluştur istediğin şarkıların çalmasını sağlayamıyorsun...Benimde tek sorunum bu zaten...Ama istediğin kadar klasör oluşturup içlerine Mp3 kaydedebilirsin.

peki bu şekil ayrı ayrı sanatcıları dinliyebiliyormuyum? yani istedigim sey 5 klasor var mesela 5i de ayrı sanatcı gulsen,dogus, vs gibi ben gulsen i secip sadece gunlsen dinliyebiliyormuyum?
  • Maalesef..Var aslında bi yolu ama ben henüz çözemedim...Çözünce yazarım buraya..Çözebilirsem tabi..
  • playlist oluştur olur herşey istegini çalar istedigini çalmaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: Carnesir

playlist oluştur olur herşey istegini çalar istedigini çalmaz

Playlist oluştur...Ya söylemek ne kadar kolay...Nasıl yapıldığını biliyorsanız söyleyin de yapalım...Ben sırf bu konu yüzünden çatlamak üzereyim...Olmuyor abijim playlist falan olmuyor bu telefonda...Oluyor diyen çıksın anlatsın nasıl yapıldığını yapalım bizde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sympatique -- 23 Şubat 2005, 15:09:55 >
  • quote:

playlist oluştur olur herşey istegini çalar istedigini çalmaz

farklı sanatcıları farklı klasore koyarsamda aynısı gecerlimi?
  • 5.24 de tüm mp3leri otomatik buluyo hangisine koyarsan koy sırayla çalar eski versiyonlarda istedigini ayarlıyordun yeni gelen versiyonda bu olay kaldırılmış bence daha güzel olmuş bi mp3 ekledigin zaman oto search daha iyi
  • Zil sesi tonu olarak kullandığım Mp3'lerinde Mp3 Player da çalması güzel bişey mi sence ? Ayrıca eski versiyonlarda istediğini ayarlayamıyordun..
  • bence güzel genelde şarkı ayarladığım için ayrıca eski versiondan kastettiğin nedir ?
  • quote:

5.24 de tüm mp3leri otomatik buluyo hangisine koyarsan koy sırayla çalar eski versiyonlarda istedigini ayarlıyordun yeni gelen versiyonda bu olay kaldırılmış bence daha güzel olmuş bi mp3 ekledigin zaman oto search daha iyi

dostum şimdi telefona versiyon yükleyince - bilgisayara format atmak- gibi hersey sıfırlanıyor dogrumu
  • doğru hafıza kartına at tel deki herşeyi rehberide sime at sonra git versiyon attır bişey olmaz
  • Telefon hafızasında kayıtlı olan her isim için tek numara kayıtlı ise rehberi Sim karta kopyalaman sorun olmaz...Ama benim gibi her isim altında en az 3 numara var ise mutlaka Pc Suite ile yedeğini almak gerekli...

Carnesir ben hala playlist'in nasıl oluşturulduğu hakkında cevap bekliyorum.
  • birde ben müzikçalarda hep aynı sarkıyı dinleyebiliyorum bir türlü baska sarkı ekleyemedim listeye
    galerimde birçok mp3 ve müzik dosyam olmasına ragmen sadece onları tek tek acarak dinleyebiliyorum
    bu müzikçalara liste nasıl hazırlayacam
  • version attırırken dikkat. eger telefon spot 'sa bir kez daha dikkat. kilitlenip hiç acılmama ihtimali var.
    ama garantiliyse no problem! kilitlense bile yenisini alırsın
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.