Şimdi Ara

## NEC'den AccuSync Serisi Dahilinde 5 Yeni LCD Monitör ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## NEC'den AccuSync Serisi Dahilinde 5 Yeni LCD Monitör ##

Görünteleme teknolojilerinde sektörün lider oyuncularından biri olan Japonya merkezli NEC, yeni LCD monitörlerini duyurdu. Firmanın AccuSync serisi altında hazırladığı 3 serisi yeni LCD monitörler daha önce kullanıma sunulan 2 serisi LCD monitörlerin yerlerini alacaklar. Yeni seri dahilinde toplam 5 LCD monitör hazırlayan NEC'in yeni monitörlerinin ortak özellikler arasında 1280x1024 çözünürlük, 5ms tepki süresi, ve 300cd/m2 parlaklık değeri yer alıyor. 17" ve 19" boyutlarında olan yeni LCD monitörlerin fark yaratan detayları arasında ise 17" modellerin 700:1, 19" modellerin ise 800:1 karşıtlık oranına sahip olması gösterilebilir. Dahili hoparlöer alternatifi de bulunan yeni seri dahilinde yer alan monitörler "Eco Mode" adı verilen teknoloji sayesinde hem güç tüketimi hemde panel ömrü açısından çeşiti geliştirmeler içeriyorlar. 225$'dan başlayan fiyatlar ile kullanıma sunulacak olan NEC'in yeni monitörlerinin fiyatları modeline göre 275$'a kadar çıkacak.

• NEC mi daha önce hiç duymadım ama kardeşim japonlar yapıyosa iyidir
  • Türkiye fiyatı ne olur bilinmez ama en azından dahili hoparlörlü modellerin ppahalı olduğunu düşünürsek 19" dahili hoparlörlü 275$ olacağına göre fena fiyat değil tabi performansı nasıl olur bilinmez.
  • ben de bu markaya temkinli bakıyordum Japonya merkezli olduğunu okuyunca içim ısındı..
  • quote:

Orjinalden alıntı: dennzi

NEC mi daha önce hiç duymadım ama kardeşim japonlar yapıyosa iyidir

NEC piyasada bayağı zamandır var arkadaşım, kaliteli dvd yazıcıları mevcut.
  • NEC 10 numara yapar yaptımı ama TR'ye getiren firmada iş yok.PANASONİC-Tekofaks gibi.
  • quote:

hiç duymadım derken şaka yaptın herhalde.... 1899 yılında kurulmuş, yarı iletken konusunda dünyanın sayılı firmalarından biridir...

• quote:

Orjinalden alıntı: spenks

quote:

hiç duymadım derken şaka yaptın herhalde.... 1899 yılında kurulmuş, yarı iletken konusunda dünyanın sayılı firmalarından biridir...

duymadım derken ciddiydim öğrenmiş oldum şimdi de arastıryorum

• HD lcd cıkmaya yakın bunlara para verilmez!!!
  • hd lcd zaten var.görüntüde hiç değişiklik yok.sadece biraz daha pahalı.
    quote:

Orjinalden alıntı: max975

HD lcd cıkmaya yakın bunlara para verilmez!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: ekrankarti

hd lcd zaten var.görüntüde hiç değişiklik yok.sadece biraz daha pahalı.
    quote:

Orjinalden alıntı: max975

HD lcd cıkmaya yakın bunlara para verilmez!!!

• Ya Bu Nec'in Sony ile ilişkisi varmı varsa nedir bilgisi olna var mı ?
  • ikisi de Japon yeterli mi?
    quote:

Orjinalden alıntı: Huzur_02

Ya Bu Nec'in Sony ile ilişkisi varmı varsa nedir bilgisi olna var mı ?
  • monitörlere değil de resimlere gözüm takıldı, kim çektiyse güzel makro çekim olmuş
  • Yeni bir LCD monitör almayı düşünüyorum. Sanırım Nec alacağım, olmadı AgNeovo alırım.
  • Arkadaşlar Türkiyede Mitsubishi marka lcd satan varmı?
  • Bu güne kadar kullandığım NEC marka hiç bir aletten şikayetçi olmadım süper ürünleri var Dokunmatik ekranlar konusunda çok iyiler.
  • 4551 DVD yazıcımın aldıktan 3-5 ay sonra görevini yapmamakta direttiği için bir daha eve Nippon Electronics Corporation üretimi hiçbirşey sokmamaya karar verdim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilkerinanç

4551 DVD yazıcımın aldıktan 3-5 ay sonra görevini yapmamakta direttiği için bir daha eve Nippon Electronics Corporation üretimi hiçbirşey sokmamaya karar verdim...

kötü şans diyebilirzi aslında ben NEC firmasınıuzun zamandır özellikler LCD ve Optik Sürücü tarafında sıkı takip ediyorum.NEC bu ürün gamındaki LCD monitörlerinde hoparlör kullanıp kullanmaması önemli değil kalitesi ve servis hizmeti çok iyi ve sağlam bir firma.bu ürünlerin avrupada değilde asyada fazla tutacağına eminim böyle ürünler pek satılmamakla birlikte hem pahalı hemde bulmak zor oluyor.NEC in optik sürücüleri üzerinede tanımıyorum.uzun zamandır kullandım hiçbir sorun çıkartmadı.samsung asus philips yada lg gibi firmalardan çok daha sağlam ve ucuz bulunabilir ürünleri var.
    bildiğim kadarıyla NEC ülkemize KONT Bilişim tarafından getiriliyor ve bu işi en iyi yapanlarda onlar.

• quote:

Orjinalden alıntı: spenks

quote:

valla şaka gibi hiç duymadım diyo

Nec in nekadar büyük firma olduğu hakkında en ufak fikri yok şaka gibi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.