Şimdi Ara

download hızı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar şu drift city oyununu indiriyorum...10kb's ile indiriyo deliricem..

download accelerator plus ile yüklüyorum..niye böyle bu hız

download hızı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inanmayan denesin -- 28 Ocak 2008; 18:10:43 >

• bende olyle aynen su an 12 14 arası,gece saat 1.30 dan sonra 108-110 arası sabit gidiyo bu nasıl is anlamadım
  • İndirdiğin Yerle alakalıdır büyük ihtimalle.
    Başka bir yerden dosya indir bakalım hız gine aynı mı ??
  • Bugün download hızları kötü gerçekten.Rapidde 105'den aşağıya inmezken bugün 75'i geçemiyorum sunucu deiştirdim , modeme reset attım bu sefer 70lerde bişey oldu.
  • aynı dosyayla deneme yapıyorum ben gunduz 13-14 aksam 110 aynı yerden aynı dosya ise bak yahu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uakapalı -- 28 Ocak 2008; 18:44:19 >
  • Yahu yol geçen hanına çevirdiniz forumu! Biraz sağa sola bakın benzer problemden herkes şikayetçi.

Şu sıralar böyle bir yavaşlık söz konusu. 01.00 ile 13.00 saatleri arasında pek fazla problem yaşamadan dosya çekersiniz. Tabii bir süre baykuş modunda gezmeniz gerekir ayrı mevzu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Brutalite

Yahu yol geçen hanına çevirdiniz forumu! Biraz sağa sola bakın benzer problemden herkes şikayetçi.

Şu sıralar böyle bir yavaşlık söz konusu. 01.00 ile 13.00 saatleri arasında pek fazla problem yaşamadan dosya çekersiniz. Tabii bir süre baykuş modunda gezmeniz gerekir ayrı mevzu.

hocam bırak millet döksün içini yoksa yerimizde sayarız
  • Bak şimdi çok yanlış bir ifade olmuş! Boş boş konuşmakla (bkz: kuru sıkı) yerinde saymanın arasında ne gibi bir bağlantı olabilir?

Ha bak, bu adam gider olanları bize değil de yetkili bir kişiye güzelce(!) ifade ederse o zaman çok makul olur.

Not
    Bu ülke kuru sıkanlardan geçilmediği için yerinde tek sayıyor. Neyse, siyasete dalmayalım yoksa başlık taklalar atacak.
  • yok hocam öyle deme ya bak ben de sabahtan beri 2 dosya çekicem 20 le geliyo ayıptır ya yetkililer yer içer sadece biz yazsak okurlar mı sanki adamlar kafalarına göre at koşturuyorlar zaten.tabi sen indiriyosun 400 450 le bir problem yok :D
  • Şimdi benim hangi hızda indirip, indirmediğimin önemi yok. Mevzu, kuru sıkmanın fayda sağlamayacağıdır.
    Bak şimdi, sen burada istediğin kadar takla at veya bir telefon görüşmesiyle problemini dile getir takan pek kimse olmaz. Olayı yüz yüze (bkz: face to face) halletmek gerekli.
  • ben sürekli r.shareden dosya indiriyorum stabil . ne azalıyor ne artıyor. bence indirdiğiniz yer ile alakalı
  • quote:

Orjinalden alıntı: NefretZm

ben sürekli r.shareden dosya indiriyorum stabil . ne azalıyor ne artıyor. bence indirdiğiniz yer ile alakalı

aynen öle arkadaşım dosya çektiğiniz yerle ilgili bi olay.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.