Şimdi Ara

Corsa D body kit(ELIFTUNING karlık rezalet paramı iade etmiyor)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
9.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler eliftuning de corda D için on arka tampon war.On tampon OPC nin aynısı cok hos duruo .
    Hiç bakan weya yaptıran warmı Corsa D ye ön-arka tampon.???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boraerdogan -- 5 Şubat 2008; 19:51:43 >

• beyler hiç corsa d nin body kitiyle ilgilenen biri yokmu yawww
  • yaptıranlar var ama eliftuning den değl. servislerin yaptırdığı bursa malını yapanlar var. ben orijinal opc line ınkilerle ilgileniyordum tavan spoileri hariç. bende steinmetz tavan spoileri var 2 parçalı. alt kısımlar için opc line düşünüyorum ancak kriko ile uyumsuz oludğuna dair duyumlar aldım vazgeçtim. lastik patlaması durumunda direk yolda kalınıyormuş. biraz daha araştırcam geniş bir vakitte
  • quote:

Orjinalden alıntı: TiFoSi_BJK

yaptıranlar var ama eliftuning den değl. servislerin yaptırdığı bursa malını yapanlar var. ben orijinal opc line ınkilerle ilgileniyordum tavan spoileri hariç. bende steinmetz tavan spoileri var 2 parçalı. alt kısımlar için opc line düşünüyorum ancak kriko ile uyumsuz oludğuna dair duyumlar aldım vazgeçtim. lastik patlaması durumunda direk yolda kalınıyormuş. biraz daha araştırcam geniş bir vakitte

Bendeki altlar OPC LINE kopyasi.. Krikodan ilk basta bende kortum..Gecen lastik patlayinca kriko(servislerin kullandigi) bir problem yapmadi...
    Bende zaten Yedek lastikde yok. jantlar 17 olunca bagaja sigmiyormus :-)
  • quote:

Orjinalden alıntı: boraerdogan

beyler eliftuning de corda D için on arka tampon war.On tampon OPC nin aynısı cok hos duruo .
    Hiç bakan weya yaptıran warmı Corsa D ye ön-arka tampon.???

Dedigin king Modeli bence OPC nin aynisi degil..
    Bir ara dusunmusdum sonra Sis fari yeri yok diye vazgectim..Elif tuning kaliplarimiz hazir oldugu icin sis fari icin bir sey yapamayiz dedi.
    Bende on ve arka tampon ariyorum ama bulamadim. Siparisle yapan yerler ama arabayi istiyorlar. Bende Moskovada oldugum icin cok zor...
    OPC tamponi almayi dusundum oda cok ucuk fiyatlar cikti...
    Simdilik bekliyorum....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jenya -- 27 Ocak 2008; 21:10:27 >
  • 17 lastik olunca bagaja sığmaması gibi bir şey yok. 215/45 17 ile 195/55 16nın dıştan dışa ölçüsü hemen hemen aynı. genişliktede 2 cm gibi bir artış var. tahminen 17 jant alınca rusya için geçerli olan bir durum. aracın opc olsaydı egzoz borusunun geçişi için yedek lastik iptali vardı. 17 jantlarda eğer yedek lastik yoksa tamamen başka bir nedeni vardır:)
    quote:

Orjinalden alıntı: jenya

quote:

yaptıranlar var ama eliftuning den değl. servislerin yaptırdığı bursa malını yapanlar var. ben orijinal opc line ınkilerle ilgileniyordum tavan spoileri hariç. bende steinmetz tavan spoileri var 2 parçalı. alt kısımlar için opc line düşünüyorum ancak kriko ile uyumsuz oludğuna dair duyumlar aldım vazgeçtim. lastik patlaması durumunda direk yolda kalınıyormuş. biraz daha araştırcam geniş bir vakitte

Bendeki altlar OPC LINE kopyasi.. Krikodan ilk basta bende kortum..Gecen lastik patlayinca kriko(servislerin kullandigi) bir problem yapmadi...

• Acikcasi Alirken servisin dedigi..17' jant sigmadigi icin yok dediler..Onun yerine arabada Tamir seti ve Pompa var.

OPC de yakinda Rusyaya geliyor mus..:-) Dusunmuyor degilim..

quote:

17 lastik olunca bagaja sığmaması gibi bir şey yok. 215/45 17 ile 195/55 16nın dıştan dışa ölçüsü hemen hemen aynı. genişliktede 2 cm gibi bir artış var. tahminen 17 jant alınca rusya için geçerli olan bir durum. aracın opc olsaydı egzoz borusunun geçişi için yedek lastik iptali vardı. 17 jantlarda eğer yedek lastik yoksa tamamen başka bir nedeni vardır:)
    quote:

Orjinalden alıntı: jenya

quote:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jenya -- 28 Ocak 2008; 9:13:44 >

• elif tuning de opc line nın aynısı war sanırım benim baya hosuma gitti sitedeki on arka tampon.Ancak sis farıyla ilgili ne problem war onu anlamadım. Resinlerde sis farı yeri, war gozukuyo???
    Bide sadece yan ve onleri yaptırsak arka okadar hosuma gitmedi cok sırıtırmı acaba
  • sen tamponda degil ek parcalardan bahsediyorsun..Ben KING modeli tampon icin yazmistim.
    Arkayi tavsiye etmiyorum ben pisman oldum..

Bence
    On icin Steinmetz
    Arka icin Irmscher

BUDA BENIM ARABAM..
     Corsa D body kit(ELIFTUNING karlık rezalet  paramı iade etmiyor)

quote:

elif tuning de opc line nın aynısı war sanırım benim baya hosuma gitti sitedeki on arka tampon.Ancak sis farıyla ilgili ne problem war onu anlamadım. Resinlerde sis farı yeri, war gozukuyo???
    Bide sadece yan ve onleri yaptırsak arka okadar hosuma gitmedi cok sırıtırmı acaba

• onden ve arkadan fotoları warsa yukleyebilirmisin buraya

Beyler sipariş werdin eliftuning den on arka tampon altı aslında arka cok hosuma gitmedi ama .Yan marspiyerlerde oldugu için cok sırıtır dedim sadece on tampon altı onda 2 sinide aldım boyalı 300 ytl ii yapmısmıyım yaaa
  • arkadaslar elinizde resimler yokmu yaptıran arkadaslara sesleniom
  •  Corsa D body kit(ELIFTUNING karlık rezalet  paramı iade etmiyor)

quote:

arkadaslar elinizde resimler yokmu yaptıran arkadaslara sesleniom

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jenya -- 1 Şubat 2008; 8:05:49 >

• kardes ben bu tamponları gordum ama cok hosuma gitmedi simdi opc kalıbının aynısını yapıolar onler cok gusel opc nin .Ben arkayıda sipariş werdim olmassa kotu olur die .ama cok gusel olmicak gibi gelio bana arkadlar
  • ya ben devamlı arabanın burnundaki lastik kısmı yere sürtüyorum siz nası cesaret edip sport 3 kapılara body kit takıyosunuz :S
  • quote:

ya ben devamlı arabanın burnundaki lastik kısmı yere sürtüyorum siz nası cesaret edip sport 3 kapılara body kit takıyosunuz :S

Aynı dert bendede var,açıkçası bu yollarda bu şartlarda aracı daha fazla yere yakınlaştırmak çok mantıksız...
  • yok bişi onda surcek beyler yaaa.siyah parcayı kırsanız bile 60 milyon haberiniz olsun bişi olursa gidip değiştirin goruntuyu cok etkilio o parcanın kırık olması
  • siyah parçayı kırmak bişi değil oraya tampon altı spoiler koydun mu onun yenisi ne kadar ondan haberin varmı:) ben steinmetze bakmıştım almanya fiyatına 200euro civarına geliyordu sadece parça birde boyanması var.
    quote:

yok bişi onda surcek beyler yaaa.siyah parcayı kırsanız bile 60 milyon haberiniz olsun bişi olursa gidip değiştirin goruntuyu cok etkilio o parcanın kırık olması
  • 150 milyon tampon altı spoiler
    merak etme sen arabanı surtme bişi olmaz
  • alırsam steinmetzinkini alırım tr de yapılanları beğenmedim. çirkin duruyo 2 tarafı alçaltıp orta kısma fazla dokunmayan modeller daha çok hoşuma gidiyor. ama dediğim gibi özellikle oturduğum yer gerek ortaköt gerekse istanbulda standart haliyle bile yeterince yavaş gitmeme rağmen yerle temasım var. arabama çok özen gösteriyorum o yüzden de çizilceini kırılcaını bile bile o parçayı takmam.
    quote:

150 milyon tampon altı spoiler
    merak etme sen arabanı surtme bişi olmaz
  • beyler opc kalıbındaki tamponlar bugun geldi ELIFTUNING den aldım.
    Beş para etmez arabanın ustune oturmadı bile 1 saat sonra kargoyla istanbula gonderdim.Hala bana telefon da agız yapıolar adam burda denicem oturursa tekrar geri gonderirim dedi.300 ytl bosa gitti parayı geri almam da gerek canım cok sıkıldı walla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boraerdogan -- 5 Şubat 2008; 19:22:03 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.