Şimdi Ara

yardım !!!CREATIVE Audigy 2 NX 7.1 External Usb Ses Kartı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba.CREATIVE Audigy 2 NX 7.1 CLA External Usb Ses Kartı
    ses kartım var.z-5500 ses sistemime opticle bağlı.herşey çok güzel.ama vista kullandığım için ses kartı driver ında sorun yaşadığımı hissediyorum.xp kullanırken ekolayzır flan vardı daha iyi di sesler.şimi driverı vista olarak indirdim kullanıyorumda.ama çok sade.sesi daha iyi ayarlamak daha iyi duruma getirmek istiyorum

bana tavsiyeleriniz ne olabilir.çok güzel bir studyo programıda tavsiye edersiniz sevinirim yada başka ne yapabiliriz

şimdiden teşekkürler..

• emre bu komple driver mı şuan eski olanı silip temizleyeyim mi?çünkü benim kullandığımda internetten indirdiğim vista driverı ama çok sade
    ben bunu kurdum
    http://asia.creative.com/support/downloads/download.asp?MainCategory=1&nRegionFK=&nCountryFK=&nLanguageFK=&sOSName=Windows+Vista+32-bit&region=2&Product_Name=Audigy+2+NX&Product_ID=9103&modelnumber=&driverlang=1033&OS=26&drivertype=0&x=35&y=12

umarım istediğim birşeydir bu ya...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilengiz -- 25 Ocak 2008; 12:50:50 >

• şu anki driver ın üstüne kur bu driver değil
  • ok
  • olmadı kurduktan sonra hata veriyor.

• ok deniyorum
  • @ İlengiz. Sonuç nedir acaba bende merak ettim, vista da artık sorunsuz kullanabiliyor musun ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.