Şimdi Ara

OyunRP İpucu Oyunu - Taktik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
2.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • code-tr yi kapıyorum konu burdan devam etsin.

www.oyunrp.comwww.oyunrp.com/taktik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aranelxtr -- 22 Ocak 2008; 20:49:40 >

• Up!
  • Bu arada foruma moderatör, süper moderatör vs. arıyoruz ilgilenen varsa pm atsın.
  • ben size yardim edebilirim bircok sitede admin olmustum yani cok deneyimim var eger olur diyosan egecan999@hotmail.com u ekle ama eklediginde sole herkezi kabul etmiyom msnye
  • SMF forum..Bana basit gelen ve güzel bir sistem.Mod ekleme vb. işleri biliyorum.Ama süper mod. filan olabilirim..
  • Bu arada online listesi 1440 dk yani 1 gün.

İlk 2 saatte olanlar;

635 Ziyaretçi, 136 Üye
    Online Üyeler:
    Aranelx, tekno123, Mertcane, zozo, mukalla, BlackDare, mususi60, blackanakonda, ZoxiC, ilkerr, magandas, armagedon1907, hasanstud, wirrrus, ZoRo, harunlga, ramos76, melihakgun, mrtern, titanic, kbsk, RedDragon, murders, kocasli, egzotik, kamasullah, asoka, harunguler, kaneru, piscesw, celocan55, serafettin07, singlewish, klm, makinist_3333, romantik69, kurtkaan1, coldplay, ekonomimert, kuntakinte, enirey, forge, bilgilisayar, zekikubuz, mario_07, BatyuS, uşağum, badyxmen, sancezzzzz, c_gun, hanzo, fightball, fbkerim, ay, umurbeyc, sequlange1, dhaste, hamdijk, tumerr, mountains, anaka, rahti, karizma46, YıLMaZ, SnowWhiteQueen, RiveR, TüRKiYE, Amras, MaNgOsEr, Asakura, ultraslan_9, sinseno, han41, musda, bulentimc, baran66, crazywolf88, murcako, anteros, qwert33, İbrahim Tunc, ysv, meymeyto, ozı asker, asimomoto, ORTAKLAR, eXistenZ1, rechard24, hasan66, a12b23c, ahmet59, ethempasa, AreDHeLL, ertac bjk, aaaaaa, r_71, PUZZLEDD, hasbhal, monster, hiztutkunu35, PabloAimar21, yahtamahmut, serkanser, alpdiver, ngageqd, şemo, bodur, meks, WardeR, arda93, broklyn, esef, turbey0106, promethe, cigobaba, sulo123, rapshody, manyak_fehmi, obiwan, excychow, engin20020, blade, Azurill, 19863, melancholie, barkinirgen, anes777, khan1903, bambam, nmesiz, Number4, ismet500, legendmortal, ars moriendi, chatlax, Draugluin

Teşekkürler herkese. :)

İpucu oyununu ihmal etmeyelim. :) Sonuçta konu ipucuyla alakalı. Paylaşımlardan sonra yapabilirim. 50 paylaşım şartı koyuldu her türlü yetki için.

• 2 de kaldım :S yardım war mı acaba
  • off biri 3 ü sölesin ya
  • 2 de şifre kaynakta gizlidir.

Forumda taktik konusunda ipuçlarını açıkladım.

3de ise hatalı harfleri birleştirip doğru bir sözcük çıkartmaya bakın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: aranelxtr

2 de şifre kaynakta gizlidir.

Forumda taktik konusunda ipuçlarını açıkladım.

3de ise hatalı harfleri birleştirip doğru bir sözcük çıkartmaya bakın.

ya biliyorum lisib silip bislç böle bir şeyler çıkıyor ama olmuyor bari cevabını pmden at kimseye sölemm valla
  • B ile başlıyor.

Eksik harfleri doğrularıyla değiştirin ve doğrularını birleştirin.
  • kaynak derken
    Sana yardım etmek zorunda mıyım her zaman ben?

Telaşlanıyorsun çünkü beni göremiyorsun oysaki ben senin farkındayım...

Mekanik odada tutsaksın, seni izliyorum! bahsediyodun ?
  • Hayır...

ctrl+u

• quote:

Orjinalden alıntı: tekno123

SMF forum..Bana basit gelen ve güzel bir sistem.Mod ekleme vb. işleri biliyorum.Ama süper mod. filan olabilirim..

Arkadaş kendini WebMaster sandı. Abim sana SMF+ AI (Açılımınıda yazarsan iyi olur)versem hatta AI değilde TP (Açılımınıda yazarsan iyi olr)felan versem ikisini bir arada FTP'ye atıp kuramassın. Bu arada SüperMod atamasını biliyomuşsun. Garip bişey şahsan 4 yıldır bu işin içindeyim bir türlü Süper Mod atayamıyordum. Yeni başlayanlar profildeki kocaman yazıyı görüp yapabilir o şeyi. Bu bir
    İki. Sana göre basit gelen güzel bir sistem. Ya sen PHP kodlarını C++ kodlarına çevirebilen daha sonra PHP kodlarından flash site yapabilen birisin. Yada her zamanki gibi kendini yine WM sanıyorsun.
  • ya şu 3 nee
  • quote:

Orjinalden alıntı: OnlyWar

quote:

Orjinalden alıntı: tekno123

SMF forum..Bana basit gelen ve güzel bir sistem.Mod ekleme vb. işleri biliyorum.Ama süper mod. filan olabilirim..

Arkadaş kendini WebMaster sandı. Abim sana SMF+ AI (Açılımınıda yazarsan iyi olur)versem hatta AI değilde TP (Açılımınıda yazarsan iyi olr)felan versem ikisini bir arada FTP'ye atıp kuramassın. Bu arada SüperMod atamasını biliyomuşsun. Garip bişey şahsan 4 yıldır bu işin içindeyim bir türlü Süper Mod atayamıyordum. Yeni başlayanlar profildeki kocaman yazıyı görüp yapabilir o şeyi. Bu bir
    İki. Sana göre basit gelen güzel bir sistem. Ya sen PHP kodlarını C++ kodlarına çevirebilen daha sonra PHP kodlarından flash site yapabilen birisin. Yada her zamanki gibi kendini yine WM sanıyorsun.

Ne karışıyorsun ya :)

Arkadaş teknik işlem adına en ufak birşey söylememiş ki.

Günümüz "Post Kasıcı" sı işte ne diyim.

• Biri 10. bölüme gelebilmiş.

Şaşırdım.
  • 5. bölüm harbi kazıkmış dabebdae gisinden bişeyler olacak sayılar harfe çevrilecek ama olmuyor belkide başka bir şey :( program falanmı lazım acaba ?
  • Hayır program ilerde. :)

5 harfli ve k ile başlıyor başka ipucu gerekmez heralde.
  • buldum sayılarla oynamak lazimmiş azcık :D sağol

edit 2 : aboovvv 6 en kazığı zaten sapik yazınca hileci diyor of anam offf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaNgOsEr -- 23 Ocak 2008; 14:24:37 >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.