Şimdi Ara

LG 50PC51 Plazma Hakkında Bilgiler ve Kullanıcı Yorumları...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
3.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam ben LG 50PC51 model numaralı plazma almak istiyorum , elinde bu plazmadan olanlar hd görüntü , pc monitör olarak kullanma , hd receiver , xbox 360 ve ps3 izlenimlerini anlatabilirlerse veya ekran görüntüsü ekleyebilirlerse çok sevinirim .

Özellikleri

LG 50PC51

50" 127 Ekran
    1106x622mm 16:9 format Ekran Gösterim Büyüklüğü
    Yeni XD Engine 2007 Resim Düzeltme İşlemcisi
    1 Tuner 10000 Sayfa Text
    Parlaklık 1500cd/m2
    Kontrast 15000:1
    100 Hz
    1ms
    ISM , Orbiter , Inverter ve White Wash Ekran Korumaları
    60,000h Panel Ömrü
    1366x768 Çözünürlük
    12,5 bit Renk Derinliği
    Giriş Sinyalleri : VGA-SXGA,PAL / SECAM / NTSC, SDTV & HDTV ( 480i, 480p,576i,576p,720p,1080i,1080p 30fps ,60fps ,24 fps ve 50 fps
    2x10W Ses Gücü
    Surround Max Ses Optimizasyonu
    Girişler: PC,RS-232C,PC Audip,2 Scart (1x RGB),Video, S-Video, 2 Hdmi Hdcp ve Simplink li , Komponent
    Renk : Pianolack Siyahı
    Hd Ready

internetten özelliklerine baktığımda çok hoşuma gitti , bir kaç sitede şu fotoları buldum hd film izlerken çekilmiş bunlarda epey hoşuma gitti,

Fotoları gerçek boyutunda görmek için üzerine sağ tıklayıp resmi göster diyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulwi -- 22 Ocak 2008; 18:33:12 >

• ben bu tv yi görünce gerçekten çok çok beğendim,pekçok forumda diğer markalar üzerine yoğunlaşılmışken bence LG bu diğer tavsiye edilen plazmlardan daha bile üstün diyebilir, özellikle bu fiyat aralığında, yabancı forumlarda bu tv nin bilgisayar bağlantısı için çok olumlu yorumlar var
  • 42" ini kullanıyorum çok memnunum
  • @Uygarman , verdiğin bilgiler için çok sağol .
    @yusuftaner, memnun olmana sevindim , deneyimini paylaştığın için teşekkürler , benim 50" i tercih etmemin sebebi çözünürlüğünden dolayı , yoksa özellikleri birbirine yakın ama en azından 1366x768 gerekiyor bana oda 50" de mevcut

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulwi -- 22 Ocak 2008; 18:18:23 >
  • Cep Telefonu ile çekilmiş Görüntüler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulwi -- 22 Ocak 2008; 19:12:50 >

• arkadaşlar pek ilgi görmedi ama bu model gerçekten bir çok kişinin ihtiyacını görecek süper bir cihaz , özelliklerini inceleyin eminim çok beğeneceksiniz. İnternette biraz araştırdım pc monitörü olarak normal sd yayınlarda hd yayınlarda oyun konsollarında vs. çok üst düzey bir deneyim yaşatıyormuş.
  • arkadaşlar bu model güdük kalmış burda aylardır kimse birşey yazmamış

3000 YTL ye 12 taksite satıyorlar teknosa da

nasıl dersiniz , 100 hz olması güzel sadece yanma varmı o belirtilmemiş hiç
  • valla arkadaşa 42sini aldık

ama osilatör sesimidir nedir akşamları rahatsız edici olabiliyor ses kısıkken

yada mesela altyazılı film izlediğimizde ekranına ltı ve üsüt siyah olduğundan yazılar hafif iz bırakıyor ve kolayda gitmiyor yani

heran yanma olacakmış sanıyor insan

belkide her plazmada böyledir bilemiyorum

pek incelemedim yani diğerlerini
  • evet jackdaniels arkadaşım aynı sorunları bende yaşıyorum. ayrıca mesela film izlerken bir sahnede 5 10 sn falan hareketsiz kalırsa o görüntü iz bırakıyor ve çok canınızı sıkabiliyor. özellikle karanlık sahneler geldiğinde bu görüntü ekranda olduğundan sinir oluyorsunuz.
  • ama yinede güzel bir alet tavsiye edilir
  • Arkadaşlar bende 50'' olanını aldım,uydu cihazı için scart kablosunu monster marka altın kaplama olandan seçtim ve görüntü inanılmaz kaliteli ,yani aslında bu cihazdan böyle bir sonuç beklemezken çok şaşırdım! adamlar yapmış,ben aslında samsung düşünürken fiyat performansını inceleyip bu cihazı aldım ve süper memnunum fakat arkadaşların söylediği iz kalma bendede aynı tahminimce tüm plazmalarda bu olay var gibi geliyor bana..bu arada orbital'ı açmayı unutmayın..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.