Şimdi Ara

x540ım hakkında birkac soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1. sub ın driverının dust cap(hoparlörün ortasındaki kubbe) inde az bi çöküntü var, sesi etkiliyormudur?
    2. ses kartım onboard realtek 5.1 alc655 , pek memnun kalmadım sesten, acaba bi audiy 7.1 beni memnun edermi
    bugün paraya kıyıp ses kartı alacam, eğer vereceğim paraya değmezse almıcam arkadaşlar , görüşleriniz çok önemli.
    üçüncü soruyuda ekliyorum izninizle.
    3. subwoofer fayansın üstünde, yüksek sesle dinleyince orada burada gezmeye başlıyor, japonla yapıştırsam olurmu acaba ?
    tşkler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi researcher12 -- 21 Ocak 2008; 12:02:59 >

• 2.)ses kalitesi olarak bir şey değiştirmez zamanında ben de kullandım x serisi ile augidy value birşey değişmiyor bilgine.Ama 5.1oldugu için çevresel seste fark yaşayabilir misini orasını bilemem.
  • augidy 7.1 alırsan seste değişiklik farkeder.Tabiki ses karıtnı ayarlaman gerekli.(96 khz +24 bite ayarlaman gerekli)
  • 2. soru için: Ses kartı kesin farkeder ama memnuniyet derecesi kişiden kişiye farkeder. x540 ve audigy value kullanıyorum memnunum gayet yeterli bence.
  • quote:

Orjinalden alıntı: awareturkey

2.)ses kalitesi olarak bir şey değiştirmez zamanında ben de kullandım x serisi ile augidy value birşey değişmiyor bilgine.Ama 5.1oldugu için çevresel seste fark yaşayabilir misini orasını bilemem.

neye göre yorum yapıyosunuz ya onboard ses kartı 5.1 değilmi ses kartı alırsan kesin farkeder dostumhoparlörü sabitlemek içinde delikli süngerimsi yapıda bez gibi malzemeler var bu temzilik malzemeleri satan dükkanlarda bulabilirsin ondan bi rulo al wooferin boyutuna göre kes altına koy
  • quote:

Orjinalden alıntı: emre6128

neye göre yorum yapıyosunuz ya onboard ses kartı 5.1 değilmi ses kartı alırsan kesin farkeder dostumhoparlörü sabitlemek içinde delikli süngerimsi yapıda bez gibi malzemeler var bu temzilik malzemeleri satan dükkanlarda bulabilirsin ondan bi rulo al wooferin boyutuna göre kes altına koy

kanka subın hoparlörü altta biliyorsundur, öyle malzemeler sesi emmez mi?yani az da olsa azalmaz mı kaliteyi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi researcher12 -- 21 Ocak 2008; 13:15:07 >
  • yok be ne olacak incecik malzemeden bende o şekilde kullanıyordumm bişe olmaz
  • Çöküntü belki etkileyebilir. Onu sen anlayacaksın artık.
  • dostum kullanacağı malzemenin kalınlığı 1 mm falan
  • kullanacağın malzeme bu dostum rulosu 3 lira gibi bişey

x540ım hakkında birkac soru
  • tşkler emre,
    dün ses kartı aldım,pek bişe farketmedim desem yalan olur :) çok çok iyi değil ama artık kulaklarım ağrımıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: researcher12

tşkler emre,
    dün ses kartı aldım,pek bişe farketmedim desem yalan olur :) çok çok iyi değil ama artık kulaklarım ağrımıyor

Nasıl bir kart aldın?
  • audigy value 7.1
  • quote:

Orjinalden alıntı: researcher12

audigy value 7.1

Hımm ben de ondan almayı düşünüyorum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Edebiyatci_15

Hımm ben de ondan almayı düşünüyorum...

onboard 7.1 in varsa alma derim, bendeki 5.1 onboard bunla bile çok az fark etti. ya da benim hoparlör sistemi bozuk
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.