- x
::dünyanın en çok satan ve begenilen 10 erkek parfümü açıklandı:
635 Cevap267990 Görüntüleme19 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<      [2] 4 5 6 7 8 9 10      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

2337 Mesaj
24 Ocak 2008; 4:42:56 

faydalı bir konu olmuş

Davinci'nin şifresi soğanın cücüğünde saklı.

173 Mesaj
24 Ocak 2008; 9:53:01 

quote:

Orjinalden alıntı: xeptoponic

parfümde çok pahalı bea aşırı lükse kaçıyo fiatını bi soruyon 150-200 den açıyolar azını kimbilir bunlar nekadardır

Bunlarda o fiyat aralığında zaten , Boynerden 2 ayda bir orjinal parfüm alıyorum fiyat ortalaması , 150-200 ytl birçoğuda bu listedeki parfüm burberry hariç

155 Mesaj
24 Ocak 2008; 11:36:30 

Parfüm insanın kendini iyi ve özel hissetmesini sağlıyor tabi kaliteli olursa. Açık parfümleri ise hiç tavsiye etmem ne oldukları belli değil. Zararlı olabilir. Joop ve fahrenheit kullandım bence özellikle joop bir klasik.

350 Mesaj
24 Ocak 2008; 15:37:43 

Herkes üzerinde farklı bir koku yarattığından parfüm almadan önce mutlaka teninizde denemekte fayda var. Eğer kışlık, şeker gibi iddaalı bir koku arıyorsanız ' Jean Paul Gaultier Le Male ' tavsiyedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reckLessdark -- 24 Ocak 2008; 15:41:13 >

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
24 Ocak 2008; 19:55:49 

heheh uzun zamandır gırmıyorum bı parfumkolık olaraktan mıllet bırbırıne gırmıs eternıtyı bende merak ettım:):)

1138 Mesaj
29 Ocak 2008; 17:31:12 

Sevilden paraya kıyıp Armani Acqua Di Cio aldım ama koku hiç kalıcı gelmedi bana. Aldığım ürünün orjinal olduğuna eminim, ama belki saklama koşulları sebebiyle bozulmuş olma ihtimali var mı? Neden kalıcı değil bu parfüm ki dünyanın en çok beğenilen erkek kokuları arasında 1st yani :(

Katılım zamanı: 6 Ekim 2003
Profilini kapayanlarla alışveriş yapma, yaptırma! Destek Mesajlarina dahi cevap verme!
Senden gizlemek istediği bir şeyler varsa neden güveneceksin?

256 Mesaj
29 Ocak 2008; 17:50:39 

quote:

Orjinalden alıntı: Elky

Sevilden paraya kıyıp Armani Acqua Di Cio aldım ama koku hiç kalıcı gelmedi bana. Aldığım ürünün orjinal olduğuna eminim, ama belki saklama koşulları sebebiyle bozulmuş olma ihtimali var mı? Neden kalıcı değil bu parfüm ki dünyanın en çok beğenilen erkek kokuları arasında 1st yani :(

gio kalıcı değil evet , hafif kokular genelde kalıcı olmaz,

Universite ve Bolum Tavsiyeleri Icin Danisabilirsiniz.Makine Muhendisi olarak, ozellikle muhendislik bolumleri hakkinda sormak istediklerinizi cevaplamaya hazirim.Ozel mesaj atin.

108 Mesaj
29 Ocak 2008; 17:55:38 

ben 212 düşünüyorum acaba kalıcımıdır o?isseymiyake aldım abi koku güzelde hiç kalıcı değil ya bikaç saat duruyo uçuyo gidiyo üründe orjin strawbryy den aldım anlam veremedim şimdi 212 alıyım diyorum nedersiniz yine hayal kırıklığına uramıyım?

"insan kendi yaşadığı duygunun adını kendi koyar"

256 Mesaj
29 Ocak 2008; 18:17:49 

quote:

Orjinalden alıntı: apo_o

ben 212 düşünüyorum acaba kalıcımıdır o?isseymiyake aldım abi koku güzelde hiç kalıcı değil ya bikaç saat duruyo uçuyo gidiyo üründe orjin strawbryy den aldım anlam veremedim şimdi 212 alıyım diyorum nedersiniz yine hayal kırıklığına uramıyım?

bende de var issey orjinali, ablam free shoptan aldı,
0
, kokusu kalıcı değil evet, ama ablam zara dan almıştı bir tane onunkisi hiç duyulmuyordu sıktığın gibi kaçıyordu, haifi kokular kalıcı olmaz, meselea eternity issey miyake gio armani vs

Universite ve Bolum Tavsiyeleri Icin Danisabilirsiniz.Makine Muhendisi olarak, ozellikle muhendislik bolumleri hakkinda sormak istediklerinizi cevaplamaya hazirim.Ozel mesaj atin.

311 Mesaj
29 Ocak 2008; 18:28:49 

Rochas derim başka bişi demem

3702 Mesaj
29 Ocak 2008; 18:53:55 

demekki bunları almamak lazım. herkes aynı kokarsa nerede kaldı ayrıcalık

bende bi hugo boss xy var bir de benetton cold. ne güzel işte.

Mobil imza versek?

Uzaklaştırılmış
29 Ocak 2008; 18:55:58 

bende gio armani mania var ve hangi kiz arkima sorduysam kokusundan etkilendiklerini solediler.. çünkü çok hoş bi kokusu var ve kadinlarin koku alma duyulari erkeklere nazaran daha gelişmiştir...

725 Mesaj
29 Ocak 2008; 19:55:02 

Keen Burn tek gecerim hugo lacoste gorgio felan sadece adı duyulmus ve bu yuzden fiyat konusunda geciren markalardır

Keen Burn sıkın kızları gecin siz bile kendinize asık olursunuz

sıktıgım zaman ustumu koklamadan duramıom kızlarda ole

INTEL i5-3570K 3.40GHz 6MB Ivy Bridge Gigabyte GA-Z77-DS3H DDR3 2400MHz CORSAIR CMZ8GX3M2A1600C9 Vengeance 8GB DDR3 1600Mhz CL9 XMP Dual Kit MSI GTX650 Ti OC 1GB GDDR5 128Bit SEAGATE ST500DM002 500GB 7200Rpm Cooler Master RC-K280-KKP500 Elite K280 500W Kingston SSD 120GB Sata3 Samsung S22B350H 21.5" 2ms Full HD Siyah Led Monitör

1821 Mesaj
29 Ocak 2008; 20:02:34 

quote:

Orjinalden alıntı: RuF_CTR3

hepsi hikaye bence en iyisi benim kullandığım joop! homme classıc

Bende classic kullanıyordum ama GO!'ya geçtim. Denemelisin müthiş bi koku...

everybody loves somebody sometime
everybody falls in love somehow

702 Mesaj
29 Ocak 2008; 20:08:23 

quote:

Orjinalden alıntı: orionsguard

Keen Burn tek gecerim hugo lacoste gorgio felan sadece adı duyulmus ve bu yuzden fiyat konusunda geciren markalardır

Keen Burn sıkın kızları gecin siz bile kendinize asık olursunuz

sıktıgım zaman ustumu koklamadan duramıom kızlarda ole

Nasıl bir kokusu var..fiyatı ne kadar..

2698 Mesaj
29 Ocak 2008; 20:09:03 

vay bea.. forumda ne kadar zengin arkadaş varmış ya.
hiçmi babası memur adam yok forumda.

yok armani yok gio

1138 Mesaj
29 Ocak 2008; 21:07:01 

quote:

Orjinalden alıntı: BluuBZeR0

vay bea.. forumda ne kadar zengin arkadaş varmış ya.
hiçmi babası memur adam yok forumda.

yok armani yok gio

Bamam işçi emeklisi ama ben kazandığım parayı tutumlu harcayıp gerçekten değer verdiğim bir ürüne yatırmayı uygun görüyorum. Ayda 17 YTL veriyorum şuan aldığım 200ml Armani Acqua Di Gio için. Açık parfümün en ucuzu 20-25 YTL 50ml koku için. Bu ise 200ml ve orijinal. 100 YTL (4x25ytl) nakit verip taklit Gio mu daha uygundur sence yoksa 159 YTL 9 taksitde ödeyip gerçek Gio almak mı?

Profilini kapayanlarla alışveriş yapma, yaptırma! Destek Mesajlarina dahi cevap verme!

3520 Mesaj
29 Ocak 2008; 21:30:33 

peki en babası sizce hangisi?

düşün birbirinize bakem

Alienware M18x R1 | Nebula Red | I7 2720qm | AMD 6970m CrossFireX | 1920x1080p WLED | Kingston 120GB SSD & 750gb 7200rpm HDD | 8gb HyperX 1866 PnP| DVDRW Combo |

Subaru Impreza 2.0 GT Turbo (GC8)

165 Mesaj
29 Ocak 2008; 22:53:25 

Ne işiniz var ya burda cillop gibi kolanyağı varken aaaa
0

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_67810728/mpage_22/f_/key_//tm.htm

108 Mesaj
29 Ocak 2008; 23:52:18 

quote:

Orjinalden alıntı: ozkosif

Ne işiniz var ya burda cillop gibi kolanyağı varken aaaa
0

güzeldi, peki şimde 212,ye nedorsunuz beeler?????

3171 Mesaj
30 Ocak 2008; 0:00:13 

Givency Xeryus Rouge öneririm...

KASTAMONU - SERBEST MİMAR - 17.04.1980

1138 Mesaj
3 Şubat 2008; 2:22:17 

quote:

Sorun anlaşıldı, benim aldığım özel üretim 200ml olan modelerinde esansla alakalı bir SORUN varmış. Alanlardan epey bir geri getiren, şikayet eden olmuş. 15 gün kadar olacak ama ben de götürüp ürün hakkında şikayette bulunacağım ve değişim isteyeceğim.

9497 Mesaj
3 Şubat 2008; 3:41:17 

hugo boss

Dünya Kupası Japonya destekçisi.
ワールドカップ日本サポーター

2535 Mesaj
3 Şubat 2008; 3:43:22 

Dün strawberryden bvlgari black aldım.İnşallah kalıcı bir kokudur.

2259 Mesaj
3 Şubat 2008; 8:58:53 

Osmanlı ve Türk Tarihi Kulübü
Türk Tarihinin En Büyük Kumandanı Fatih Sultan Mehmet Han

108 Mesaj
3 Şubat 2008; 17:37:51 

ben kafaya koydum 212 yi denicem

Uzaklaştırılmış
3 Şubat 2008; 17:49:05 

hacı misi 4 ever :P

5606 Mesaj
3 Şubat 2008; 18:47:54 

valla ne yalan söyliyim ki ben parfüm felan kullanmiyorum kendi öz kokum bana yeter

Kıyam et!.. Kalk, doğrul, kıyam et. Almadan öcümü. Kopmasın kıyamet...

429 Mesaj
3 Şubat 2008; 19:16:31 

vay benim parfüm 3. sıradaymış (3-black code-giorgio armani )herkese tavsiye edrim süper bir koku neredeyse 1.5 gün cıkmıyor ve cok güzel kokuyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rester -- 3 Şubat 2008; 22:14:38 >

PSN:RESTER-X
PS3 60 gb

108 Mesaj
3 Şubat 2008; 20:31:23 

black code de aklımda onuda 212 den sonra mutlaka denicem ama allah cezasını versin o isseyin allah işallah o miyakenin fabrikasını kapatırda bida parfüm marfüm yapamazlar kolonya yaparlar onlar anca ona layık onlar

4916 Mesaj
3 Şubat 2008; 21:04:02 

calvin klein one

dıgıdık dıgıdık dıgıdık iihühühü

4202 Mesaj
3 Şubat 2008; 21:16:26 

[font="Comic Sans MS"]Beyler şu 'oz' ne demek? (3.7, 1.7 falan varya)[/font]

"Ben bir Türküm, dinim, cinsim uludur." Duyar duymaz içim titremişti. Şair bu şiiriyle 'Diril Ey Türk!' diye bağırıyor ve bizi uyanmaya çağırıyordu. Bu bağırışı duyduk, bu çağrıya uyduk. Bir arayış, uyanış ve sonunda diriliş başladı. Bir kuru kalabalık değil bir millet olduğumuzu anlamaya başladık. İbrahim Binbaşı doğru söylemiş, yeniden doğuyoruz, canlanıyoruz, diriliyoruz. Türk geri geliyor! Tarih bir millete bir kez dirilme hakkı verir. Yeniden uyursak, oyuna gelirsek, bir daha dirilemeyiz. Biz olmaktan çıkar, kaybolur gideriz. Bu sözümü unutmayın!
Yüzbaşı Kadri Bey
22 Nisan 1915

Dokuz Eylül Üniversitesi-2011

http://500px.com/FreezeTheLife

526 Mesaj
3 Şubat 2008; 21:25:01 

quote:

Orjinalden alıntı: Göz Kamaştırıcı

hugo boss

+1

[img]http://img29.imageshack.us/img29/3051/34377236ab1.jpg[/img]

1621 Mesaj
3 Şubat 2008; 22:09:55 

Ben uzun zamandir versace dreamer kullaniyorum.fakat galiba yapimi durduruldu.Bulmakta zorlaniyorum.Geçen sefer azzaro silver black tafsiye ettiler.Aldim ama begenmedim.Versace nin diger parfumlerinide begenmiyorum.çok seneler evvel pino kllaniyordum.onunda kokusu degismisti.Birakmistim.
yani galiba yeni bir parfum bulmam lazim

modernlik yüksek bina dikmekle değil,herkesin ucuz ve hızlı bir internet bağlantısına sahip olması ile belli olur

5725 Mesaj
3 Şubat 2008; 22:27:19 

Bu pahalı kokularda Feremon hormonumu var. Ayrıca bu yazdığınız parfümlerin D&P de yada benzeri yerlerde muadilleri varmı. Genelde parfum kullanmam hergün banyo yatığım için ihtiyacım olmuyor, hatta çoğu kişi sabun koktuğumu söyler arada sırada deodorant kullanıyorum. ama eskiden sık kullandıgım parfum olayına döneyim diyorum. Essey miyake, vakko, eternity kullanıyordum(muadil olanlardan). Şimdilerde D&P deki fiyatlar nedir.

Chi of love

4202 Mesaj
3 Şubat 2008; 23:05:45 

quote:

Orjinalden alıntı: THESHUCK

[font="Comic Sans MS"]Beyler şu 'oz' ne demek? (3.7, 1.7 falan varya)[/font]

[font="Comic Sans MS"]Bilen yokmu beyler? [/font]

"Ben bir Türküm, dinim, cinsim uludur." Duyar duymaz içim titremişti. Şair bu şiiriyle 'Diril Ey Türk!' diye bağırıyor ve bizi uyanmaya çağırıyordu. Bu bağırışı duyduk, bu çağrıya uyduk. Bir arayış, uyanış ve sonunda diriliş başladı. Bir kuru kalabalık değil bir millet olduğumuzu anlamaya başladık. İbrahim Binbaşı doğru söylemiş, yeniden doğuyoruz, canlanıyoruz, diriliyoruz. Türk geri geliyor! Tarih bir millete bir kez dirilme hakkı verir. Yeniden uyursak, oyuna gelirsek, bir daha dirilemeyiz. Biz olmaktan çıkar, kaybolur gideriz. Bu sözümü unutmayın!
Yüzbaşı Kadri Bey
22 Nisan 1915

56 Mesaj
4 Şubat 2008; 0:00:52 

Hacıyağı yok listede

735 Mesaj
4 Şubat 2008; 0:04:20 

quote:

Orjinalden alıntı: THESHUCK

[font="Comic Sans MS"]Bilen yokmu beyler? [/font]

Fl Oz = Fluid Ounce (Amerikan Sıvı Ölçü Birimi'dir :)
Kilo Litre Mililitre gibi. Yaklaşık 28.5 mililitreye Tekabül Ediyor Sanırım 1Floz.

449 Mesaj
4 Şubat 2008; 0:41:05 

gio yu denedim bayagı üzerime boşaltmama ragmen kokusu kalmıyor..bendede j.poul kalıyor.demekki tene göre bu işler değerlendirmeyi ten farkına göre yapmak daha mantıklı.

4202 Mesaj
4 Şubat 2008; 1:50:15 

quote:

Orjinalden alıntı: tamerim

Kilo Litre Mililitre gibi. Yaklaşık 28.5 mililitreye Tekabül Ediyor Sanırım 1Floz.

[font="Comic Sans MS"]Sağol hocam [/font]

Yüzbaşı Kadri Bey
22 Nisan 1915

1138 Mesaj
4 Şubat 2008; 4:53:10 

quote:

Orjinalden alıntı: tamerim

Daha da özetlersek 3.7oz yada 3.6 Oz yazıyorsa bilinki o 100ml dir, 1.7 varsa oda 50ml.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elky -- 4 Şubat 2008; 4:56:07 >

1138 Mesaj
4 Şubat 2008; 4:55:16 

quote:

Orjinalden alıntı: atakandurden

gio yu denedim bayagı üzerime boşaltmama ragmen kokusu kalmıyor..bendede j.poul kalıyor.demekki tene göre bu işler değerlendirmeyi ten farkına göre yapmak daha mantıklı.

Beyaz tenli ve sarışın / açık kumral olma ihtimaliniz nedir?

Ben epey beyaz tenli, açık kumral, yeşil gözlü, 176 boyunda atletik vücudutlu... Pardon karıştırdım forum du dimi burası

Bu arada şöyle bir durum var bende 200ml kokunun kalıclığı Sevilde bileğime sıkıp denediğim 100ml Testerıdan çok daha az kalıcı. Testerdan 1 fıs sıktım ertesi gün bileğim halen kokuyordu, bendekinden 8 fıs sıkıyorum 2 saat sonra kokuyu duyana helal olsun, av tazısı olsa o bile fark edemiyor üstümdeki Armani Acqua Di Gio'nun kokusunu o denli yani...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elky -- 4 Şubat 2008; 4:59:35 >

1340 Mesaj
4 Şubat 2008; 5:29:42 

quote:

Orjinalden alıntı: Cem

Bu pahalı kokularda Feremon hormonumu var. Ayrıca bu yazdığınız parfümlerin D&P de yada benzeri yerlerde muadilleri varmı. Genelde parfum kullanmam hergün banyo yatığım için ihtiyacım olmuyor, hatta çoğu kişi sabun koktuğumu söyler arada sırada deodorant kullanıyorum. ama eskiden sık kullandıgım parfum olayına döneyim diyorum. Essey miyake, vakko, eternity kullanıyordum(muadil olanlardan). Şimdilerde D&P deki fiyatlar nedir.

nerdeyse hepsinin D&P de muadili var bu listenin. 100ml liği 22 ytl idi en son. bayada kalıcı D&p nin ürünleri. ama bazen orjinal kokuya benzemediği oluyor. eski şişeleri depozit sayıp kullanıyorlar benim bildiğim, öyle olunca bazen iyi temizlenmemiş şişelerde kokular karışabiliyor.

212 ve armani code benim favorilerim bu arada. ikisinide boynuma saldırıp "bu koku ne böyle süperrr" diye soran kız arkadaşlar olmuştu
bunların arkasından armani gio ve armani he gelir...

4205 Mesaj
4 Şubat 2008; 6:33:42 

quote:

şu bahsettiğin 200 ml meselesi doğru olabilir.bende 100 ml olanı var yıkanmazsam 2 gün bile gio kokuyorum
kumral tenliyim

quote:

Orjinalden alıntı: Cem

evet hem de feromon temini koltuk altı ve apış arasından sağlanıyor

8352 Mesaj
4 Şubat 2008; 8:49:35 

Armani black code
Aqua di gio

Kullanıyorum ve ikiside gerçekten çok müthiş kokular

408 Mesaj
4 Şubat 2008; 9:36:59 

hic parfum aliskanligim yoktu, ama su basligi gorunce gidip aqua di gio aldim, tek kelime ile cok standart bir erkek kokusu, her 5 insandan 4 unun begenecegi tarzda oldukca standart yani.. farkli bi buyusu yada havasi kesinlikle yok bana gore.. ama geyet kalici bir parfum (en azindan bende)..

hugo-hugo boss
eternity-calvin clein

bunlara bakmak lazim ..

8176 Mesaj
4 Şubat 2008; 9:39:32 

CK kullanıyorum.

...

171 Mesaj
4 Şubat 2008; 13:04:14 

0

Guerlain tavsiye edilebilecek parfümler arasındadır. Müthiş bir kokusu var. Hiç parfüm sevmeyen bir bayanın bile dönüp sizi arayacağına garanti veririm

130 Mesaj
5 Şubat 2008; 1:34:59 

Ben gündüzleri Lacoste Essential , akşamları çıkacağım zamansa armani night kullanıyorum.Hafta sonu ve bayramlarda ayrı bi ürün kullanmıyorum Armani Black kode yi tavsiyeniz üzerine inceliim dedim fiyat olarak 50,75,100,125,200 ml lik ambalajlarda satıldığını örendim.Hepside farklı sitelerde.Hangisi orjinalse , sonra alış veriş sitelerinde fiyat ararken bu parfümü alanların bunun yanında wicker man dvd sini philips traş makinesini ve "CONAN KLASİK MACERALAR CİLT 8 / Kılıç kardeşleri ve diğer hikayeler" kitabını aldığını örenince vaz geçtim. Parfümün hitab ettiği kesime girmek istemedim açıkçası.

Teknosa mağdurumusun...

2200 Mesaj
5 Şubat 2008; 2:06:16 

0

hiç değiştirmedim ama artık bulmakta zorlanıyorum

4533 Mesaj
5 Şubat 2008; 2:26:13 

Geçin bunları ya en güzel koku apış arasından gelen kokudur

Konsol: PS3 Super Slim 500 GB PAL Oyunlar: GTA IV:CE, UC1, UC2, UC3 GOTY, GT5 AE
Heavy Rain, RDR GOTY, Mortal Kombat KE, TLOU PSN: mussa85
Otomobil: Toyota Avensis 1.6 Comfort

278 Mesaj
5 Şubat 2008; 12:28:52 

quote:

Orjinalden alıntı: Aganta Burina Burinata

0

hiç değiştirmedim ama artık bulmakta zorlanıyorum

uzun zamandır sıteye gıremıyordum yenıdne uye olmak zorunda kaldım gosterdıgın sıse rochas men degıl rochas men pembe olan

1066 Mesaj
5 Şubat 2008; 12:30:22 

POLO BLACK FOREVER

1134 Mesaj
5 Şubat 2008; 12:35:36 

su an polo blue kullanıyorum.gercektende muthis bir koku tavsiye ederim

278 Mesaj
5 Şubat 2008; 12:37:25 

dp den alacaksan gıo 212 men burberry

278 Mesaj
5 Şubat 2008; 15:45:28 

bende abım bangkoka uctu dun para verdım parfumler ucuzmus jean paul yada ultravıolet alıcam lacoste red e de bak dedım begendını alcak ben tabı baya bı ucuza alıyorum 80 85 ytl ye 100cc gıcır gıcır parfumler

1138 Mesaj
8 Şubat 2008; 13:40:11 

Parfüm almak isteyenler bu aralar 30ml parfüm 30 YTL kampanyalarını kaçırmasınlar. Kampanyalı ürünler:
Givenchy Pi
Burberry Weekend
Burberry Clasic
Givenchy Insense Ultramarine
Givenchy VIG Fres Attitude
Givenchy Pour Homme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elky -- 8 Şubat 2008; 13:50:48 >

278 Mesaj
8 Şubat 2008; 13:40:55 

quote:

Parfüm almak isteyenler bu aralar 30ml parfüm 30 YTL kampanyalarını kaçırmasınlar. Kampanyalı ürünler:
Givenchy Pi
Burberry Weekend
Burberry Clasic

tekın acarın kazık mamullerii

1138 Mesaj
8 Şubat 2008; 13:56:19 

Ben Pi yi merak ettiğim için 1 tane aldım, koku fena değil, kalıcılığında sorun yok ama dün sıktım hala kokuyorum :D

12118 Mesaj
8 Şubat 2008; 13:58:42