Şimdi Ara

LOGITECH Z2300 YARDIM ! !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam aradaşlar HAftaya Z2300 Alıcam CREATIVE SB AUDIGY VALUE 7.1 24 BIT Ses kartım var acaba bassları Tİzleri net olarak Alabilirmiyim Ses ne durumda olur ? ?

YORUMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN SAOLUN...

• Bende de var z2300.Sakın tiz bekleme Rezalet bir set.Ben de birine itelemeye çalışıyorum.İstersen sana satayım
  • Z-2300 ü yaklaşık 3 hafta önce G.o.l.d. bilgisayardan 255ytl ye almıştım. Setin ses kalitesi gerçekten çok kötü.

Güçlü, güzel yalnız sesi biraz bastıran bassların yanında rezalet orta frekans ve tizleri vardı. 1 hafta sonra forumda 190ytl ye sattım.

Oyun ve film için güçlü basslarla mutlu edebilir. Ama hangi müzik tarzı olursa olsun bu hoparlorden kalite beklemeç
  • z2300 u microlab solo 7 lerle kullanıyordum uydularını söktüm attım bi kenara güzel olan tek birsey var oda subwooferi alma derim fakat bi sistemin varsa ona ek olarak alıyım kenarda köşede çalsın renk kattsn dersen iyi iş görüyor tavsie ederim
  • ses kartı ayarlamaları sonucunda da tizlerin ön plana çıkması güç olur Dİyorsunuz yani ??
  • bendede aynı sistemden var soultrapın dedıgı gıbı tek özelliği bassları.buna dışarıdan adam gibi tiz seti takılabilir mi.varmı bıldıgınız ayrıca satılan ürün ?.gerçekten çoğu şarkıda kötü performans verıyor.performans alabilmek için dinlediğin şarkının çok düzgün kodlanması lazım.yoksa hemen karıştırıyor arkadaki enstrümanları net duyamıyorsun.
  • o Kdr da Kötümü Ya Bu BAssın TizLEri Öldürmesi Sırf Bass SEsimi ALıyoruz ? :S
  • tız ıstıyosan creative bas ıstıyosan logitech
  • quote:

Orjinalden alıntı: _DarkMagiC_

o Kdr da Kötümü Ya Bu BAssın TizLEri Öldürmesi Sırf Bass SEsimi ALıyoruz ? :S

Durum bassların tizleri öldürmesi değil. Setin tizleri zaten kötü. Ama asıl rezalet olan orta frekans. Vokallerde, enstrumanlarda hiçbir doğallık yok ve orta frekansa denk gelen sesler resmen boğuk.

Aynı zamanda setin basları gereğinden çok fazla, bası sonuna kadar kıssanızda woofer sese deli gibi eşlik ediyor. Basslar çok güçlü vuruyor, aynı zamanda derin yalnız bass seslerde yine ayrıntı yok(bass ayrıntısını aego ya kavuşunca anladım).

Yani bu seti 1 hafta kullandım ve beni ne kadar çileden çıkardığını anlatamam. Ses kalitesinden biraz olsun anlıyorsan ve müzik dinlemeyi seviyorsan Logitech setlerden uzak durmalısın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Soultrap -- 16 Ocak 2008; 22:02:44 >

• quote:

Orjinalden alıntı: longburak

tız ıstıyosan creative bas ıstıyosan logitech

+ mid istiyorsan microlab

yazlnız bir sorum olacak z2300 ün uydu hoparlörleri yerine microlab solo7 kullanacağım benim asıl derdim z2300 ün bass ları sizce nasıl bass ları z5500 e oranla
  • quote:

Orjinalden alıntı: dost..:)

quote:

Orjinalden alıntı: longburak

tız ıstıyosan creative bas ıstıyosan logitech

+ mid istiyorsan microlab

yazlnız bir sorum olacak z2300 ün uydu hoparlörleri yerine microlab solo7 kullanacağım benim asıl derdim z2300 ün bass ları sizce nasıl bass ları z5500 e oranla

bass karakteristiği aynıdır.ikiside 6 li bass reflexine sahiptir buda onlara aktif wooferlara karşı ezici bir üstünlük sağlar. z2300 ve z5500 bassları arasında 68w fark var ikisini de dinleyen biri olarak ben bu farkı hiç hissetmedim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.