Şimdi Ara

## ZOTAC Yeni Yılda Anakart Konusuna da Yoğunlaşıyor ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## ZOTAC Yeni Yılda Anakart Konusuna da Yoğunlaşıyor ##

PC Partner gibi son derece güçlü bir firmanın henüz çok genç bir iştiraki olan ve sadece Nvidia odaklı çözümler hazırlayan ZOTAC çok kısa bir süre içerisinde hazırladığı yüksek performanslı ekran kartları ile önemli bir başarı yakaladı. Bugün özellikle GeForce 8800GT almak isteyen kullanıcıların aklına gelen alternatiflerin başında ZOTAC'ın 8800GT AMP! Edition modeli yer alıyor. Anakart konusuna da uzak kalmayan ZOTAC'ın ilk modelleri yıl içerisinde Avrupa pazarına da giriş yapmaya başlayacak. İlk etapta giriş seviyesinde özellikle HTPC'lere yönelik dahili grafik işlemcili çözümler hazırlayan firmanın daha üst segmentlere giriş yapabileceği de speküle ediliyor. Firmanın resimde gördüğümüz modeli de dahil olmak üzere hazırladığı ilk anakartlar Nvidia'nın dahili grafik işlemcili MCP73 yonga setlerini kullanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 8 Ocak 2008; 20:43:45 >

• Anakart hassas iştir iyi seçmek gerekir ben intel anakartlarda gigabyte dan şaşmam
  • soldaki anakart çok şekil görünüyor, hadi bakalım rekabet her zaman iyidir...
  • guzel karlara benzıyor
  • Sapphire gibi olmasın da anakart konusunda...
  • quote:

Orjinalden alıntı: cagann

Sapphire gibi olmasın da anakart konusunda...

+1
  • hdpc anakart üretecekse bana hitap etmiyor . Ama nvidia chipsetli amd anakartlar üretirlerse eğer anakart alacağım zamanda zotac düşünebilirim. 8800 gt series ekran kartları bende zotac için iyi bir izlenim bırakdı ne yalan söyliyim adamlar sağlam daldılar piyasaya.Helal olsun
  • Zotac ekran kartlarındaki başarıyı yakalarsa piyasayı baya memnun eder gibime geliyor.ben ümitliyim zotac dan bence iyi yapmışlar.bence piyasanın iy rakiplere ihtiyacı var zotac da bu enerjiyi hissedebiliyorum.
  • bi sen eksiktin anakart piyasasında palit sapphire derken bide zotac mı görcez hadi görelim bakalım.palitle kapışır bu kartlar üst seviyeye çıkamazlar.ancak pcb rengi turuncu olsa zotac daha güzel görünüm yapar turuncu anakart turuncu ekran kartı bakır renkli ram soğutma falan turuncuda psu yu boyarız yer gök turuncu olur
  • yaw gene silinecek biliorum ama yinede yazıcam PCpartner ile alakası yok zotacın pcchips fabrikasından gelior zamanında tomato anakart felan vardı ya işte o fabrika piyasdaki artıkları toplayıp bişeyler yapan bir fabrika resmi olarak istediginiz kadar arastırın pcpartner ile bir baglantısını rastlantısını bulamazsınz
  • Sapphire in ortağı bence aynı bakalım bir cıksında ne olcağını görürüz
  • Firma artsa da azalsa da fiyatlar düşmedikten sonra ne fayda, aman süblimleşmesin de yoğunlaşsın
  • Neden bu firmalar böyle

Tamam,ekran kartı pazarında gayet başarılı ''Zotac'' ama bu anakart pazarında da böyle olacak diye bir kaide yok.

Palit de ekran kartı sektöründe iyi anakart da üretiyor ama ne kadar satabiliyor meçhul

Ben hedefine ulaştığını düşünmüyorum.Abe Zotac ekran kartı sektöründe daha da geliştirsene kendini hemen atla daldan dala
  • bence kalıteyı yakalamaları ıcın uzun bır surenın gecmesı gecmesı gerekıyor
  • valla ekran kartlarında amp versiyonlariyla muhteşem bir performans sergilemişlerdi ana akrtlarında da boyle bişeyler üretirlerse almaktan kaçınılmayacak ürün haline gelebilir zotacı tanıyan bu işi bilir 3 aylık bi geçmişi var
  • Zotac gözle görülür seçilde bu aralar Bayağa bir atakta.Rekabet iyidir
  • kalıtelı anakart urettıklerı surece tercıh edılmeme gıbı bır olanakları yok
    ucuz ve kalıtelı urunlere ıhtıyacı var bu sektorun
  • quote:

Orjinalden alıntı: cagann

Sapphire gibi olmasın da anakart konusunda...

Aynen katılıyorum. Ama rekabet her zaman iyidir. Hadi hayırlısı.
  • Soldaki anakartta 2 ram slotu var ..hoşlanmadım
  • Overclock dostu kartlar yaparlarsa satar zaten 8800gt deki başarıları da buradan geldi.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.