Şimdi Ara

.:Strateji Oyunu Tutkunları:. (978 ÜYE!!!!!!!) (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.542
Cevap
26
Favori
303.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sistem gereksinmileri düşük ama benimki genede kaldırmaz
  • O kadarmı kötü yav.
  • beyler cd yi yenisini almaya karar verdiM ciinetler geçiriyorum.bu arada birisi mediavul ın tanıtımını yapabilirmi
  • Hangi medival.1--2 ???
  • Birde bu cossacks 2 batte of europe değilmi sizin dediğiniz onbaşı tanabilinen oyun.Hemen cevap gelirse iyi olur
  • mediavıl 2 total war kardeş. bu arada cossacks ı da alcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jan!ssaRy -- 22 Ocak 2008; 20:28:55 >
  • Benim isim age of un altında tek duruo anlamadım , bu arada diyelim ben rakibi yendim karşı taraf sinirinden ben yendim dedi diskalifiye olayım die ne olacak sana pm atacak kişi SS ile atması daha ii olr..

Edit : Bide turnuva zamanlarını örensek benim anakart teknik servisde Olmadı Kafeden 5-10 dk e bitiririm sonra eve geçerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erhan -- 22 Ocak 2008; 20:36:55 >
  • beyler birisi hamachi kullanımını ve age of 3 ü hamachi ile multi oynamayı göstersin jansay la denedik olmadı resimli anlatım fln yapabilirmi birisi ultimir kardes sen fln yapbilirimisin çok makbule geçersin
  • quote:

Orjinalden alıntı: eKart

beyler birisi hamachi kullanımını ve age of 3 ü hamachi ile multi oynamayı göstersin jansay la denedik olmadı resimli anlatım fln yapabilirmi birisi ultimir kardes sen fln yapbilirimisin çok makbule geçersin

Age of Version uymuorsa ağda onu görürsin ama oyunu başlatamassın sorun bumu yoksa hiçmi görmedi ?

Edit : Yazım hatası..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erhan -- 22 Ocak 2008; 22:03:49 >
  • Oyunla beraber hamachi sürümlerinini aynı olması gerekiyor.Birde buna uyarak deneyin
  • quote:

Orjinalden alıntı: S@rKs-PoWeR

Oyunla beraber hamachi sürümlerinini aynı olması gerekiyor.Birde buna uyarak deneyin

Birde Bazen Versiyonlar Uysa Bile LAN da görmüyo İnternet bölümündne ip yazarak giriliyor bunuda unutmamak lazım..
  • abiler bişi annamadım neyse şimdi ben osmanlı geçen oyunlar istedim ya cossacks 2(bu arada cossacs 2mi yoksa cossacks europan wars mı) ve medieval 2 yi mi önerdiniz bana başka oyun yokmu bide cossacksla medeval 2 nin tüm paketlerinide söylermisiniz hepsini alam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jan!ssaRy -- 22 Ocak 2008; 22:26:55 >
  • @diabolik191

abi benim Türkler valla. En kullanışlısıda o. (Tabi ben all techs yapıorum)

Yeniçeriler varya. Onlar adamı .... yapıyor

@RaderrR1993

değiştirdim

@S@rKs-PoWeR

aslında onbaşı yüzbaşı denemez tam kosakta. Yani bir birlik yapınca, bir komutan lazım saldırması için, orası iyi. Valla 1-2 sene önce oynadım kosak 2'yi, ağzımın tadıda iyidir ama yanlış hatırlıyor olabilirim(Düşük bi ihtimal)

Evet, dimi?(Strateji hayallerim için) Bak bişi diycem:

Bazı oyunlar GERÇEKÇİLİĞİYLE zevk veriyor. "Yaaa ne süper" diyosun. Bu tarzda benim aklıma gelen ilk oyun commandos 2(3'te olabilir). Oynamadıysan öneririm ama psikopat birşeydir Orda 2. dünya savaşı sırasında, gizli operasyonlar yapıyoruz komandolarlar. Ayrıntı bilgi için tıkla.

Orda mesela, iş yaparken çok gerçekçi olduğunu fark ediyorsun. Seslerin, grafiklerin çok gerçekçi olduğunu fark ediyorsun. Mesela karlı yerlerde oynarken kışlık elbise lazım komandoların için. Sonra karda koşarken, kara basınca o çıkan ses çıkıyor. O süper. Oyun yani "Ben seni gerçekçiliğimle ve kalitemle döverim bebeyim yaaaa" diyo(Şahika'dan alıntı)

O Legion Area'yı görmüştüm bir oyun dergisinde. Rome Total War kılıklı birşeydi...

@erhan

çok iyi fikir bu. SS çekmeyi akıl edebilen olursa öyle atsın valla...

@eKart

abicim, versiyonlarımız uymuyordu galiba. Sonuçta sen age III(yada warchiefsti galba) bende asian dynastiesle giriyodum

abi sen cossacks 2 al. Ek paketi var mı diye sor, et. Etap bilg.da olmayan oyun olmadığı için sorun yok

medievalın bi kingdoms ek paketi var. Onu veririm sana. Hatta vermiştim galba

Evet yahu, herkes hayalindeki strateji oyununu tanıtsın

• jansay oyunun cd si bozuk kardesim çünkü image alırken hata verio dosya bozuk diyo ama medievalın cd ile aynı marka dvd üzerine kopyalanmış paketi var senin verdiğin, onu takıom takır takır cd de bi halt var benim pcdede var ama cd dahaa büyük bi halt var yarın gidip başka biryerden medieval 2 bulcam görcen o zmaan acı gerçekleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jan!ssaRy -- 23 Ocak 2008; 0:09:57 >
  • görüces bakalım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jansay -- 23 Ocak 2008; 0:46:15 >
  • evet beyler.....
  • Merhabalar. Beni de klube uye yapar misiniz? Cok fazla strateji oyunu sevmeme ragmen madem 1 tane yazacagiz, yazayim hemen :

Warhammer 40000 ( THQ )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeyHeyHey -- 23 Ocak 2008; 3:56:56 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: HeyHeyHey

Merhabalar. Beni de klube uye yapar misiniz? Cok fazla strateji oyunu sevmeme ragmen madem 1 tane yazacagiz, yazayim hemen :

Warhammer 40000 ( Relic )

tabii yaparız ne demek

hoşgeldin
  • Tesekkurler, hosbulduk.

• DUYURU!!!

Arkadaşlar, oyun tanıtımlarını hızlandırmak için, yarışma düzenliyorum. 1 haftada en çok kim oyun tanıtırsa ona bir ödül var!!!!

Ödül olarak kazananın ilk sayfada "şerefli üye" diye yazmayı düşünüyorum. Ama sizede sormayı düşündüm. Siz ne düşünüyorsunuz?

arkadaşlar önerilerinizi bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jansay -- 23 Ocak 2008; 5:37:53 >

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.