Şimdi Ara

.:Strateji Oyunu Tutkunları:. (978 ÜYE!!!!!!!) (112. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.542
Cevap
26
Favori
303.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: pr3dat0r

ekle dostum

hoşgeldin.
  • benide eklerseniz memnun olurum.
  • bende dahil herkes konuya sadece benide ekle benide ekle diyor biraz oyunlar hakkında sohbet etsek

mesela hala benim gibi middle earth 2 oynayan varmı :)
  • homeworld 2

oynadıklarımın en iyisi bence

ekle benide
  • beyler eklendiniz hoşgeldiniz.
  • ekle benide
  • Benide al kardeş
    Lord of the Rings serisi

Lotr'çiyimdir
  • ARKADAŞLAR BENİ DE KAYDEDİN.

İLK GÖZ AĞRIM İMPERİAL GLORY HİÇ SIKILIMADAN OYNADIĞIM TEK OYUN
  • burası çok sessizleşmiş
  • benide eklermisiniz C&C Company of Heroes BFME favorilerim arasında
  • stronghold crusader favorim

ekle benide
  • age of empires ve empire earth hayranı olarak aranıza katılmak istiyorum.
    BENİDE EKLEYİNİZ!!!
  • Kiss0fLife, -ouzzz-, sungurbey, Voilet, TuruncuSite, sungur 13 hoşgeldiniz ekliyorum.
  • ben de üye olacağım
    favorim bfme2 dir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Görkem !

bende dahil herkes konuya sadece benide ekle benide ekle diyor biraz oyunlar hakkında sohbet etsek

adam haklı herkeş benide ekle diyo
    biraz oyunlar hakkıda konuşsak güzel olur
  • Bserat hoşgeldin ekliyorum.

quote:

Orjinalden alıntı: GATIRCAN

quote:

Orjinalden alıntı: Görkem !

bende dahil herkes konuya sadece benide ekle benide ekle diyor biraz oyunlar hakkında sohbet etsek

adam haklı herkeş benide ekle diyo
    biraz oyunlar hakkıda konuşsak güzel olur

haklısınız ama topiğe uğrayan yokki eski temposu gitti topiğin, durgunlaştı topic. Böyle giderse beni ekle diyende olmaz ve topic ölür.

Ben gene de konu açayım belki konuşmak isteyen çıkar: Görkem ! middle earth 2 oynadıydım biraz ama sarmadı pek ne bileyim benim tarzım değil(öyle devlet kurmaca oyunlarında age of'u tercih ediyorum). Benim en sevdiğim strateji türü(strateji bir oyun türü ama bu türde içinde türlere ayrılıyor) "commandos türü". Şu sıralarda zaten behind enemy lines'ı bitirmeye kasıyorum(cidden "kasıyorum" yani oyunun ne kadar zor olduğunu anlatmak için kelimeler kifayetsiz) 15. bölümdeyim bir alman generali vurmamız gereken bölüm.

Bundan önceki 14. bölümde tek başına bir kabus zaten bir yerinde takılmıştım günlerce sonra geçtiydim kritik planlarla eskiden. Şimdide geçtim daha az kritik ama zeka ürünü planlarla(zeka ürünü olmayan plan yok zaten oyunda zeka el becerisinden bile önemli hesap edin) geçtiydim. O bölümü 2 kere geçtim ikisinde de zorlandım yok böyle bişi. Oyunu bitiren birisinin böbürlenmesinin imkanı yok yani "hadi bi daha bitir göreyim" olayı var çünki ne tür şeyler yaptığınızı unutuyorsunuz az-buçuk hatırlasanız bile yapamıyorsunuz bazı yerleri şans eseri geçtiğiniz için 2. denemeler suya düşebiliyor vs. vs. bela bi oyun yani.

• Bende stratejiye yeni başladım sayılır empire earth 1-2-3 age of empire 1-2-3 oyunlarını oynadım çok iyiydi medieval denedim geçenlerde farkettim ki o tür oyunları sevmiyorum yani sıra tabanlı oyunları yiyecekli odunluları daha çok seviyorum stronghold crusader yükledim o da baya iyiydi şimdi de rise of nation yüklüyorum onu deneyeceğim beni de eklerseniz sevinirim empire earth ve age of favorilerim
  • bakalım 250. üye kim olacak
  • Red Alert C&C hastasıyım ekle benide
  • quote:

Orjinalden alıntı: sin37

Ekle beni de
    Rome Total War

230. üye
  • 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.