Şimdi Ara

.:Strateji Oyunu Tutkunları:. (978 ÜYE!!!!!!!) (91. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.542
Cevap
26
Favori
303.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: chiculata-

.:Strateji Oyunu Tutkunları:. (978 ÜYE!!!!!!!)

bu oyunu daha once oynayan varmı cook eski bi oyun

7th Legion

Tür: Strateji
    Yapımcı: Epic Mega Games
    Dağıtıcı: Microprose
    Çıkış tarihi: 26/08/1997

aratt bi hortlat bizde bakak

• quote:

Orjinalden alıntı: Jansay

GhosTurk paylaşımın için sağol ama crusader'ı SVGA incelemişti.

Ben Stronghold 2'yi inceledim..

hemen düzeltiyorum.bu arada yardımı oldu mu millet (gerçi kimse oynamıyordur bu şaeseri ama)
  • YalnızEnes en güzel sayfanın sayfabaşına geçmişsin.Bizden de bu sayfaya katkı olsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: _LoRDi_

YalnızEnes en güzel sayfanın sayfabaşına geçmişsin.Bizden de bu sayfaya katkı olsun.

hee, kutsal sayıya geldi sayfalarımızın sayısı.

• Bizde katkıda bulunalım o zaman
  • Arkadaşlar size bir hikayemi analtmak istiyorum

adım murat..edirnede tıp okuyorum..3. sınıf.. aoc la lise yıllarımda tanıştım..kısa sürede bağımlısı oldum ve yaklaşık bir sene kafelerden çıkmadım..burdaki çoğu oyuncu gibi çok sağlam bi ekibimiz vardı..ardından öss..fen lisesinde okuduğum için lise arkadaşlarım türkiyenin çeşitli şehirlerinden..bu yüzden öss den sonra aoc ekibimiz dağıldı ve bende internetten oynamaktan falan bihaber olduğum için aocu bıraktım..taki tıpta sağlam bi aoc ekibi kurana kadar..ardından tekrar eski günlerdeki gibi kafede sabahlamalar , saatlerce kritik yapmalar falan..ve hergeçen gün oyunumu geliştirdim..önceden imperiala kadar eco yapıp birbirimize dalardık..ben bunu castle çektim..arkadaşları bir bir ezdim..onlarda castleda ordu kurmaya başlayınca feudalde archerlarla dalmayı keşfettim (ne kadar büyük bi keşif değilmi ) ve bu stilde hızlandıkça hızlandım..artık kendimi aoc da otorite olarak görüyor , acaba benden hızlısı çıkıp beni yenebilecekmi diye düşünmeye başlamıştım bir gün internetten dünyada acaba aoc turnuvası falan düzenleniyormu. varsa katılma şartları falan ne diye araştırırken kendimi gameparkta buldum..işte o gün gelmişti..türkün gücünü dünyaya kanıtlamalıydım odalara bakıyordum..nerde 1700 - 1800- 1900 puan biri hemen maç teklif ediyordum ama garip bi şekilde hemen reddedip beni odadan atıyorlardı bende kendi kendime ;
    -ulan bakmayın yeni kaydolduğum için 1600 puanım..hepinizi siler atarım diye sayıklarken 1650 puanda birine maç teklif ettim..kabul etti..lakin ben aslanlar gibi sarachen ırkını seçerken adam gariban hunları aldı
    -ulan adama bak amma acemi çıktı..hunla ne yapmayı düşünüo garibim acaba..benim 100 kişilik mameluk ordumumu yıkacak tarkanlarla diye düşünken oyun başladı..yaklaşık 1 senedir uzmanlaştığım yöntemi uygulamaya başladım..25 işçide feudal..rakibin base ne yakın 2 archery range ardından hızla 10 okçu..sonra rakibin altın madeninin dibine okçu kulesi..aynı anda 10 archerla rakibin yemek ve odunla uğraşan gariban köylülerine saldırmak..adamın bir çok köylüsünü öldürmek adamı geliştirmemek..adam yemek odun diye kıvranırken castle yapıp hayvan gibi mameluklarla adamı duman etmek..bu düşüncelerle feudal yaptım..archerları bastım..tam adamın köyüne gircem oda ne..adam daha önce kimsede görmediğim tahta çitlerden , evlerden stabledan falan kendine duvar yapmış (dumur 1) ulan allah allah iyi taktik derken benim hayvan okçular tutmuş adamın evine falan ok sallamış..bi baktım karşıdan scoutlar gelio
    -ulan dedim herif süper bi şekilde duvar çekmişte heralde bi buna basıyo kafası yav bunlar bizim köylülerin telef ettiği amele scoutlar değilmi , allahım ne kadar kötü oyuncular var !!!!
    evet aynen tahmin ettiğiniz gibi okçuların scoutlar arasında eridiğini görmemle (dumur 2) neye uğradığımı şaşırdım..(yeni hatırladım skirmisherlarıda vardı)
    -ulan dedim sen şimdi görürsün , şimdi bi castle yapıp basmazmıyım hayvan gibi mameluk..bittin olum sen diye sayıklarken adam castle a geçti !!!! tabi bu sırada bende elde patlamış bi rush..batık bi eco..
    ama dedim yılmıcam şimdi ecoyu toplar castle yapıp dikerim iki kale sonra gelsin mameluklar (ulan ne mameluk sevdasıymış beeee!!!)..tabi ben bunları söylerken karanlıklar içinden çıkan binlerce (evet binlerce, bana o an öyle geldi ) knightmı desem , cavalry archermı desem (kaçıncı dumur oldu unuttum) köyüme öyle bir girdiki sonrasında herşeyi bıraktım onları izledim..o kadar güzel girdi yani adam ve oyun bitti..adama yeni maç teklif ettim , nede olsa daha briton kozum vardı..o ırklada iyi oynuyordum (tamam tamam gülmeyin ne kadar uyuz ırklar olduğunu öğrendim)..ve adamdan gelen cevap..aynen yazıyorum.."you are very noob"
    -noob ne lan..ne dedi lan bu ecnebi bana derken noobun anlamını öğrenmemle bir anda yıkıldım..dünyanın en iyi oyuncusu olmak için başladığım yolculuk böyle noktalandı.. ardından bi kaç maç daha .. bu sefer uzun uzadıya anlatmayım..mikro diyosunuz galiba siz türkler (bu kadar yabancıyım yani aoc a) 3 skirmisher , 3 scout , 2 okçu falanla daldı adamlar..onlar daha feciydi sonra oyun recordu olayını öğrendim..izledim bi kaçını..koven , halen uzakdoğunun bağrından kopmuş bilimum oyuncuları izleyince bu ecnebi milletinin ilimde , fende ve aoc da ne kadar ileri olduğuna hükmettim..gerçi bu aralar erhan galiba (yanılıyorsam özür dilerim , sitede çok yeniyim) hym clops xr isimli arkadaşı izledimde biraz olsun mutlu oldum..çünkü o kadar kötü temsil etmiştim ki türkiye yi ancak böyle bir oyuncu bu kara lekeyi temizleyebilirdi
    şu anda ne mi yapıyorum..inzivaya çekildim..bi dağ başında ben nerde hata yaptım diye düşünüyorum.. o kadar yıl aoc u o kadar oynayıpta hiç öğrenemediğime yanıyorum..intihara meyillendim biraz galiba..şaka şaka sınavlarım var, onlara çalışıyorum..tıpta okuyan arkadaş varsa anlar halimi..sınavlardan sonra tam gaz record game
    velhasıl lafı uzattım biraz(birazmı!!!)..ama bu sitenin samimi ve güzel bir ortamı olmasından kaynaklanıyor..gerçekten acaba artık aoc oynayan kaldımı diye düşünürken bu siteye rastlamak beni çok mutlu etti..emeği geçenlere saygılar..ben istanbulda oturuyorum edirnede okuyorum..eycof dışında her konuda yardımım dokunur.. saygılar....

Bu topicki bilgilenmeniz açısından koydum gameparka gidin ve görün

<<<(|Alıntıdır|)>>>

• hikayen mi alıntı anlamadım güzel bi hikaye.
  • quote:

Orjinalden alıntı: GhosTurk

hikayen mi alıntı anlamadım güzel bi hikaye.

zimeeT diye birisi bunu anlatmıştı. Adam kendi çapında çok iyi conquerors oynarken turnuvalara girecekken nasıl hezimete uğradığını. Millet çok iyi oynuyor valla, dünya nüfusu fazla.

Yani bu alıntı bir hikaye.
  • quote:

hikayen mi alıntı anlamadım güzel bi hikaye.

aşağıda alıntı yazmıştım ama herhalde gözünden kaçtı
  • quote:

YalnızEnes en güzel sayfanın sayfabaşına geçmişsin.Bizden de bu sayfaya katkı olsun.

• quote:

töbe töbe
  • quote:

Orjinalden alıntı: .:ÖzGüN:.
    Arkadaşlar size bir hikayemi analtmak istiyorum

Bu arada gavurun ilimde fende önde olduğunu filan yazmış , bence biz onlardan daha öndeyiz.
  • millet bişey sorucam.simcity strateji türüne girer mi çok severim keratayı
  • quote:

millet bişey sorucam.simcity strateji türüne girer mi çok severim keratayı

girer
  • quote:

Orjinalden alıntı: Witch-king-05

quote:

millet bişey sorucam.simcity strateji türüne girer mi çok severim keratayı

girer

ben de teredütte kalmıştım similasyon mu strateji mi saol oyunu hala oynayan var mı (misal ben simcity 4 hala oynarım* )

*:tabi bulabilirsem cdlerde

• bu arada wikipedia'da aynen şöyle yazıyor:

"SimCity 4 (SC4), 2003 yılında çıkmış olan simülasyon türü bilgisayar oyunudur."
  • quote:

bu arada wikipedia'da aynen şöyle yazıyor:

"SimCity 4 (SC4), 2003 yılında çıkmış olan simülasyon türü bilgisayar oyunudur."

sims ve tycoon'lara da simulasyon diyorlar takma sen.

Strateji ve simulasyondur. Ama bazıları için strateji değildir. Yani biraz muallakta(sims ve simcity'den bahsediyorum).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jansay -- 17 Mart 2008; 22:53:13 >
  • ok o zman saolun
  • quote:

quote:

Bu arada gavurun ilimde fende önde olduğunu filan yazmış , bence biz onlardan daha öndeyiz.

kopyala yapıştır
  • quote:

quote:

ne abaza milletiz yaw yok 31 yok anal töbe töbe
  • 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.