Şimdi Ara

.:Strateji Oyunu Tutkunları:. (978 ÜYE!!!!!!!) (64. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.542
Cevap
26
Favori
303.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler hamachide sorun yaşayanlar için;

quote:

Orjinalden alıntı: setup.exe

Arkadaşlar burada kendi bağlantı deneyimlerimi ve kendi uyguladığım yolu yazacam. Hamachi ile bağlantıda sorun yaşayanlar bence bir denesinler. En başdan anlatıyorum karışıklık olmasın diye.

1)http://files.hamachi.cc/HamachiSetup-0.9.9.9-tr2.exe bu adresden hamachi yi indirip kuruyoruz.
    2) Başlat > Ayarlar > Ağ bağlantılarım ı açıyoruz.
    3) Burada Hamachi ve Yerel ağ bağlantısını ikisinide seçerek mause sağ tıklayıp köprüleyeceksiniz. Bu işlem 1-2 dk sürebilir internet gidebilir.
    4) Daha sonra tekrar ağ bağlantılarımdan hamachi bağlantısına sağ tıklayıp köprüden kaldır ı seç. Bu işlem gene 1-2 dk sürebilir internet gidebilir panik yapmayın
    5) Aşağıdaki fotoğrafa bakın ağ bağlantılarım görüntüsü bu gibi olmalı.
    6) Eğer sorun yoksa gene ağ bağlantılarımdan yerel ağ bağlantısına sağ tıklayıp devre dışı bırak. internet gidecek.
    7) AOE3 ü aç Multiplayer > LAN > Play > Host game ile oyun kur şu anda sağ üstköşedeki ip 5.... ile başlayan hamachi ipsi gözüküyor olmalı.
    8.) Leave Game ile oyunu iptal edip ALT+TAB yaparak windows a dönün.
    9) Devre dışı bıraktığımız yerel ağ bağlantısını devreye sokun, bekleyin biraz internet gelsin.
    10) Ben burada hamachiyi silip tekrar yükledim. sizde sorun olursa sizde tekrar yüklersiniz.
    11) Hamachi ile aşağıdaki ağ yarat veya katıl menüsünenden isterseniz kendi ağınızı oluşturun. isterseniz Ağ adı: AOE.3 şifre: 1234 (büyük küçük harflere program hassas) bu ağ a girin. Eğer bir sorun çıkmamışsa bulunduğunuz ağdaki oyuncularla sorunsuz olarak oynamanız lazım.

Bütün bu işlemler uzun gözüktüğüne bakmayın sadece 15 dakikanızı alacak ve sadece 1 kez yapacaksınız.

Alıntıdır setup.exe adlı arkiye ty
    ____________________________________________________________________________________________________________________________

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jan!ssaRy -- 14 Şubat 2008; 20:44:02 >

• Üstümden istek yapmayın ulen
    Şaka bir yana bu oyunu ayrıntılı merak eden çok üye var.Bir incele eğer müsaitsen çok süper olur.Resimler var zaten sitede.Sadece ayrıntılı tanıtıcı bir yazı.

@Jan!ssaRy arakadaş sana dememişti.Yanlış anlamışsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CanTnçr -- 14 Şubat 2008; 20:42:44 >

• quote:

Orjinalden alıntı: S@rKs-PoWeR

Neydiyim arkadaşlar haklısınız.Ama okadar üye olupta hep aynı insanlar ile konuşmak sıkmıyor ama onları aramıyor değil insan.YAni daha çok oyun muhabbeti dönse şurada süper olur.Başta age of konuşuluyordu.Sonra medival muhabbeti açıldı.Şimdi lord of the rings muhabbeti açıldı.Sakın yanlış anlamyın bunlardan şikayetçi değilim ama piyasada binlerce strateji oyunu var.Buranın amacı hertürlü bilgiyi paylaşmak.Sadece üye olup kuru kuru yazılanları okumak değil bence

bak onun için ne lazımdır bilir misin?

Örneğin; C&C. C&C favorisi olan beyler zahmet edipte buraya bi uğrasalar, C&C muhabbeti pek ala döner burada. Bak, yalnızenes'ten tut yaramazprens'e, witch-king vs. bunlar aktif üyeler ve BFME II hastaları. Aktif üyelerin vasıflarına göre konu gider...

• Jan!ssaRy

yaramazprens sana demedi onu. "3 lafından 5i geyik" dedi sadece(doğruya doğru valla ama)...

gitmeni filanda istemiyoruz, hemen yanlış anlama
  • bana demediyse özür dedim

c&c incelemesi patlatsana bi jansay
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jan!ssaRy

bana demediyse özür dedim

c&c incelemesi patlatsana bi jansay

hayatımda hiç oynamadım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jansay

quote:

Orjinalden alıntı: S@rKs-PoWeR

Arkadaşlar ben imzamdaki sistem ile nasıl oynarım.Merak ettim oyunu

sanırım normal grafik ayarlarında oynarsın

güzel bir oyun, hele ki yüzüklerin efendisi olayının hastalarının kaçırmaması gereken bir oyun...

yaramazprens s@rks-power'ın oyunu tanıması için, hem güzel bir yazı olur, BFME II'nin incelemesini yapar mısın bize?

ya bugüne kadar hiç oyun incelemesi yapmadım rezil olurum diye korkuyorum bide yazacak bişe bulamıyorum siz soru sorun ben cevaplıyayim

• o zaman alıntı patlat
  • quote:

o zaman alıntı patlat

başkasının emeğini çalmak günahtır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .:Kutikul@:. -- 14 Şubat 2008; 20:55:14 >
  • quote:

o zaman alıntı patlat

çok istiyorsan sen patlat

yaramazprens bişi olmaz yahu yaz sen Dalga geçen filan olursa
    />

Zaten kim dalga geçer ki? Gülünç bi duruma düşmek için gayret göstermen lazım gelir

• tamam yarın işim yok yazarım bişeyler
    birde ss koymak gerek onlarıda ensar ve enesle oynadığımız maçlarda hallederim ama hepsini zaten koydum buraya genede koyayım mı?
    duruma göre ayarlarım onu
  • quote:

Orjinalden alıntı: yaramazprens

tamam yarın işim yok yazarım bişeyler
    birde ss koymak gerek onlarıda ensar ve enesle oynadığımız maçlarda hallederim ama hepsini zaten koydum buraya genede koyayım mı?

images.google.com'dan da halledebilirsin, hatta oradan halletmen daha iyi olur, oyunu tanıtmak açısından
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jansay

quote:

tamam yarın işim yok yazarım bişeyler

images.google.com'dan da halledebilirsin, hatta oradan halletmen daha iyi olur, oyunu tanıtmak açısından

Eywallah...
    Yazıya hafiften başladım ama şu kavak yellerini izliyorum ondan yarın ekliyeceğim
    bu arada bu resimler biraz kötü olcak gibi kota varya ondan
    neyse herşey yüzük için

• Hocam kendin çek resimleri.İmagehacks e yükle.Upload kotadan sayılmıyor.Gönül rahatlığıyla yapabilirsin
  • tamam öyle yaparım
  • quote:

neyse herşey yüzük için

birkaç resim kotayı aştırmazki
  • tamam yaw koyarım
  • BFME II KATEGORİSİ HAKKINDA!!!

Arkadaşlar, şu sıralarda yapacağımız BFME II karşılaşmalarında, kim kimle karşılaşacak aşağıda yazılıdır..

YalnızEnes ile AliAtaBakmaÇünküAt..

Witch-king-05 ile Jansay

• çok kötü bi kura oldu rakibimin gücünden emin değilim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Witch-king-05

çok kötü bi kura oldu rakibimin gücünden emin değilim

sıkıyosa Age of'a gelin uleyn ()

• 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.