Şimdi Ara

Kredi Kartı Yardımlaşma Kulübü (574. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
75.011
Cevap
902
Favori
2.452.114
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 572573574575576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gg den 1370 lira değerinde alışverişim olacak avantajix sizde kalsın. indirim miktarını pm atınız taksitsiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi raadmim -- 24 Nisan 2014; 12:16:26 >
  • Hb dadan 750tl civari alisveris yapilacak benim kendi hesabimdan avantajixinizi kullanabilirim indirim teklifinizi bekliyorum acil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anisiz

"Toplu ve ticari olarak değerlendirilebilecek alımlar kampanya dışındadır, bu siparişler iptal edilecek veya puan kazandırılmayacaktır."

hızlıalda böyle bir ifade var, merak ettiğim konu aynı alıcı adına farklı kartlardan alım yaptığımızda her karta ayrı ayrı puan yükleniyor öyle değil mi, şu ana kadar herhangi bir sorun olmadı diğer sitelerde ama bu cümle kafamı karıştırdı, buradan yaptığımız alımlarda wp yüklenmesinde sorun yaşar mıyız ?

Tavsiyem YKB ve Hızlıal a danışmanız, toplu alım ucu açık bir ifade.
    Örneğin ben emin olmak için kliksa için ykb yi aradım, toplu alım
    ile ilgili bir sıkıntı yok dediler
  • quote:

Orijinalden alıntı: 56eno56

Hb dadan 750tl civari alisveris yapilacak benim kendi hesabimdan avantajixinizi kullanabilirim indirim teklifinizi bekliyorum acil

960tl alisverisim olacak teklif bekliyorum saygilar

• quote:

Orijinalden alıntı: anisiz

"Toplu ve ticari olarak değerlendirilebilecek alımlar kampanya dışındadır, bu siparişler iptal edilecek veya puan kazandırılmayacaktır."

hızlıalda böyle bir ifade var, merak ettiğim konu aynı alıcı adına farklı kartlardan alım yaptığımızda her karta ayrı ayrı puan yükleniyor öyle değil mi, şu ana kadar herhangi bir sorun olmadı diğer sitelerde ama bu cümle kafamı karıştırdı, buradan yaptığımız alımlarda wp yüklenmesinde sorun yaşar mıyız ?

avantajix icin konusuyorum.
    kliksa da suna dikkat ediniz,3 adetten fazla ayni urunden alirsaniz,avantajix odemesini yapmadigi durumlar olabiliyor.

• Kliksa ve hızlıal için 7 adet güzel indirim yapılır.
  • Gittigidiyor da 1000 TL üzerine 110 TL indirim yapabilirim. 2 adet işlem hakkım var.

bir sürü referansım var, sorunsuz işlem yapabiliriz.
  • N11 1000 üzeri taksitli islemlerde 110 indirim yapilir.Peşin alışverişlerde 100 indirim..Alisveriş hesabımdan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AHATYAKUP -- 24 Nisan 2014; 20:32:58 >
  • *** HIZLI AL

- Hızlıal.Com Da 1000 TL Üzerine 120 TL İndirim Yaparım.

- Sizin Hesabınız ve İndirimleriniz Kullanılır.

- En Para Hesabım Mevcut.

- 2 Hakkım Mevcuttur.

NOT : Ticari Fatura Yapan Firmalarla Hariçtir. Sadece Bireysel Alımlar İçin Geçerlidir.
  • quote:

quote:

Hb dadan 750tl civari alisveris yapilacak benim kendi hesabimdan avantajixinizi kullanabilirim indirim teklifinizi bekliyorum acil

960tl alisverisim olacak teklif bekliyorum saygilar

Yokmu yardimci olacak kimse

• **** hızlıal.com dan 1000 tl üzeri 120 tl indirim yapılır ****
  • hizlial.com 1025 TL ve üzeri 120 TL +25 TL indirim yapılır.
  • isolayn007 ile sorunsuz alışveriş yaptım, teşekkür ediyorum
  • N11 için yardim bklyrm arkadaşlar tutar 1238 TL....

• Hızlıal ve gitti gidiyor için indirim yapılır.taksitli ve taksitsiz işlemlerinizde puan,çek v.b hepsi sizin.lütfen pm

• hepsiburada.comdan 1520 tl ve üstü alışverişinize 160 tl indirim yapabilirim.
    770 tl ve üstü alışverişinizi de 100 tl indirim yapabilirim.
    (her iki işlemide benim hesap+çek ve avantajix bende olmak şartıyla yapabilirim.)
    ----------------------------------------------------------------------------
    izmir içi görüşerek veya teslimat sonrası fatura sizin adınıza ürünü elden teslim olacak şekilde işlemi gerçekleştirebiliriz.

eft ler için enpara-halkbank-iş bankası-paypal hesaplarım vardır

Referanslarım için tıklayınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ankizmir -- 24 Nisan 2014; 18:34:35 >

• Samsung Galaxy Note 3 32 Gb N9000Q Siyah veya Beyaz.
    Ürün ithalat garantili değildir.
    (Bu ürün Samsung Türkiye yetkili servisleri tarafından 24 ay süre ile garanti altındadır.)

İsteyen arkadaşlara bu ürünü 1770 tlye alabilirim.

http://www.hizlial.com/samsung-galaxy-note-3-32-gb-n9000q-pembe/10370482
  • n11 den 1300 tllik cep telefonu alacağım.alışveriş hesabımdan olacak. axess için indirim yapabilecek var mı ?
    ( kupon vs. hariç )
  • N11 için yardim beklemedeyim lütfen yardimci olucak arkadasim pm atsin işlem tutari 1238 tl....
    Axess karti geçerli...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cheekyyy -- 24 Nisan 2014; 19:08:49 >
  • N11 1500 tl ve üstü taksitli alışverişlere 145 tl , peşine 105 tl indirim(kendi hesabımdan herşey bende)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 572573574575576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.