Şimdi Ara

Kredi Kartı Yardımlaşma Kulübü (575. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
75.013
Cevap
902
Favori
2.452.211
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 573574575576577
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gitti gidiyor 1140 tl telefon alınacaktır. Teklifler pm den

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kliksa 1100 üzeri 150 tl indirim

• n11 1030 tl taksitli, 1056 tl tekçekim (111 tl chippara )
    kliksa 1058 tl (100tl worldpuan)
    hizlial 1000 tl taksitli (100 tl worldpuan)
    hepsiburada 1500 tl taksitli (75maxipuan +200 tl cek )
  • ereyon-axess
    hepsiburda-maximum kartımla puan tutarı kadar indirim yapabilirim.avantajix bnde kalırsa indirim tutarına ekleyebilirim.işlemlerin taksitli olması öncelik sebebidir.
  • n11 de adetli alımlarım devam ediyor. Axess kartıyla yardımcı olacaklar pm atsın lütfen
  • Forumdan ''anil'' arkadaşla 2 işlem gerçekleştirdik, teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.ereneren -- 25 Nisan 2014; 14:31:35 >
  • Merhaba. Bana N11.com da benim hesabımdan yardımcı olacak arkadaş arıyorum. Alışverişim tam 1.000 TL'dir. Yardımcı olan arkadaş ekstra N11 ve Hepsiburada indirimleri de sağlarım. Ayrıca bende size Gittigidiyor da yardımcı olabilirim. Teklifleri bekliyorum. Dükkanımdan da satışlarıma bakabilirsiniz. Saygılar.

• kliksa ve hızlıal dan işlem yapabilirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • edit..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ankizmir -- 26 Nisan 2014; 12:33:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asilmavi

MEMURDAN HIZLIAL'DA 1000 TL ÜZERİNE 140 TL İNDİRİM.

ÇEK VS. KULLANABİLİRSİNİZ.

27fatih isimli arkadaşla alışverişi gerçekleştirdik.
  • wp için puan + %15i indirimiyle yardımcı olurum, farklı teklif kabul etmem, pazarlık yok, önce ödeme sonra işlem. Teşekkürler

• *** HIZLI AL

- Hızlıal.Com Da 1000 TL Üzerine 120 TL İndirim Yaparım.

- Sizin Hesabınız ve İndirimleriniz Kullanılır.

- En Para Hesabım Mevcut.

- 2 Hakkım Mevcuttur.

NOT : Ticari Fatura Yapan Firmalarla Hariçtir. Sadece Bireysel Alımlar İçin Geçerlidir.
    Paylaş
  • Gittigidiyor'dan Bonus ile puan tutarında indirim sağlanır.

Hepsiburada'dan Maximum ile puan tutarında indirim sağlanır. (3 Kart mevcut)

Ereyon'da Axess ile puan tutarında indirim sağlanır.

Kliksa'da World ile puan tutarında indirim sağlanır.

Referans mevcuttur.Lütfen pazarlık yapmayınız.

• *** hepsiburada.com 750 TL üzeri 90 TL indirim yapabilirim. hesap sizde, hesap bende olur 750 - 1500 tl arasına 120 TL, 1500 TL üzerine 160 TL indirim yapabilirim.

*** hizlial.com'dan 1.000 TL üzerine 135 TL indirim yapabilirim. 3 kart var.

*** n11.com'dan 1.000 TL üzerine 80 TL indirim yapabilirim. kullanıldı

*** gittigidiyor.com dan 1000 TL uzerine 110 TL indirim yapılır. kullanıldı

4 adet worldcard'ım var isteyene puan veren yerlerden yardımcı olabilirim.

*****İŞLEMLER TAKSİTLİ İŞLEMLER İÇİN GEÇERLİDİR. tek çekimler için ayrıca pm atınız.

*** Diğer World, bonus, axess, maximum kartların puan kampanyalarında puan kadar indirim yapılır.
    Kuponlarınız var ise kullanabilirsiniz.

işbankası,enpara,vakıfbank havale işlemi yapabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mobydick -- 25 Nisan 2014; 15:45:15 >
  • Hizlialdan 1000 tl uzeri 125 tl indirim

• WP geçerli 1000 TL ve üzeri her alışverişinize toplamda %15 indirim yapılır. Beyoğlu, Bakırköy, Avcılar vs. Metrobüs güzergahı üzerinde herhangi biryerde işlemi birlikte yapabiliriz.
  • N11 için yardim bekliyorum arkadaşlar 1238 TL alisveris yapilacak.... Acil....

• Arkadaşlar merhaba. Ben de Lg G2 almak istiyorum. İthalatçı garantili olsun sonuçta aynı telefon. Benim hesabımda 100 TL çek var. Ürünün normal fiyatı tam 1.199 TL ve bu çek ile 1.099 TL oluyor. Axess kartı olanlar bana bu alışverişim için yardımcı olabilir mi acaba? 111 TL Chip Para kazanacaksınız. Tekliflerinizi bekliyorum. Yardımcı olacak olan arkadaş ile karşılıklı olarak bende Gittigidiyor da Bonus Kart ile yardımcı olabilirim. İkimizde aynı fiyatlı ürün alacak isek karşılıklı ödeme yapmaya da gerek kalmaz. Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quidditch06 -- 25 Nisan 2014; 13:01:16 >
  • Kliksa'dan 750tl ye ipad almayı planlıyorum. Normalde kendime ait world kartım var. Şuan 500e 50tl world puan kampanyası var. Ayrıca avantajix vs de kullanılabiliyor. Fakat ben nakit almayı planlıyorum. Bu nedenle nakitte en alt fiyatı verecek arkadaşla (ist içi) irtibata geçebiliriz.

Normalde 100tl kliksa çek 60tl
    500 üstü alışverişe 50tl wp
    %1.8 avantajix

Benim hesabıma göre world kartla taksitle alınca ve tüm indirimleri düşünce 645TL ye geliyor. Tabi indirim çeki ve wp aynı anda çalışıyorsa.
  • Hepsiburada'dan maximum kartla puan kadar indirim yapabilirim, vereceği çek avantajix vs hepsi sizde kalır.
  • 
Sayfa: önceki 573574575576577
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.