Şimdi Ara

## Galaxy'den 1GB Bellekli GeForce 8800GT ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Galaxy'den 1GB Bellekli GeForce 8800GT ##

## Galaxy'den 1GB Bellekli GeForce 8800GT ##

Bellek fiyatlarında yaşanan düşüşün de etkisi ile olsa gerek ekran kartı üreticileri arka arkaya 1GB bellek sahini performans çözümlerini duyurmaya devam ediyorlar. Özellikle yüksek çözünürlükte oyun deneyimi yaşamak isteyen kullanıcılar için hazırlanan 1GB bellekli performans kartlarına son örnek Galaxy'den geldi. GeForce 8800GT için HDMI destekli ve özel soğutmalı ilginç modeller hazırlayan Galaxy'nin ürün çeşitliliğini her ne kadar ülkemizde göremiyor olsak bile firma yurt dışında enterasan işler yapmaya devam ediyor. Firmanın yeni modeli GeForce 8800GT modeli özellikle Qiomonda üretimi 1GB'lık bellek kapasitesi ile dikkatleri çekiyor. Cooler Master ile geliştirilen özel soğutmaya sahip olan ekran kartı gelen bilgiliere göre muhtemelen fabrika çıkışı standart saat hızları ile gelecek. 256MB'dan 1GB'a kadar geniş yelpazede pek çok marka ve modeli olan GeForce 8800GT, son dönemin çeşitlilik açısından en verimli grafik çözüm olduğu kabul ediliyor.

• Soğutucu güzele benziyor umarım ülkemize de gelir
  • Bu sogutucu gerçekten güzel duruyor. Ayrıca yüksek çözünürlükte 1GB belleğin vereceği performansı merak ediyorum.
  • çok karizma yawsss..!!!
  • bu kart G92 GTS 512 mb yuksek cozunurluklerde rahatca gecer

fıyatı nasıl olur acaba

ultra yı da gecer diyecem ama geceni gormedik daha
  • Bencede soğutucuya 10 numara gerçekten güzel görünüyor!!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozang

Bu sogutucu gerçekten güzel duruyor. Ayrıca yüksek çözünürlükte 1GB belleğin vereceği performansı merak ediyorum.

Aynen katılıyorum. Soğutucu çok olmuş. 1GB belleğin özellikle 22" ekranda getirisini merak ediyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: c@lculus

bu kart G92 GTS 512 mb yuksek cozunurluklerde rahatca gecer

fıyatı nasıl olur acaba

ultra yı da gecer diyecem ama geceni gormedik daha

ultrada ne kartmış be kardeşim 1 yıldan fazla oldu nvidianın kendisi nede rakip amd-ati bu kartı tahtından edemedi yada etmek istemedi
  • ATİ EDEMEDİ AMA NVİDİA ETMEK İSTEMEDİ DESEK DAHA UYGUN...GTX YADA ULTRAYI DA G92 FORMUNDA YAPABİLİRLER STRATEJİ.........
  • değişik bir tarz olmuş kart rengiyle olsun görünüşüyle 1gb bellekli kartlar daha fzla çözünürlük isteyenlere iyi çözüm gibi
  • haber için tesekurler
  • Bellek umrumda deil soğutucu şekilli!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.